Абонаментни кутии в България - Тема 27

  • 97 416
  • 783
# 330
На моят пише 0224Х0136, та със сигурност последните цифри не са срок.
Виж целия пост
# 331
Преди няколко часа писах, че нямам известие за Bellebox, ами получих имейл от Спиди 😁, че е взета пратка за мен.
Виж целия пост
# 332
Ако в Кибрит е дневен крем сигурно ще съм пас, затрупана съм. Другият продукт бих го пробвала, но май на чая най-много щях да се зарадвам
Виж целия пост
# 333
Кремът на Белбокс е в срок на годност. От същата разправия с тях за друг крем се озовах в черният списък. Внимавайте със сроковете на годност. Понякога се случва да получите продукти с близко изтичащ срок на годност. Заменят го с нов.
Виж целия пост
# 334
Някой знае ли кога започват доставките на Good box?
Виж целия пост
# 335
19ти.
Виж целия пост
# 336
Минавам да похваля продуктите на Еолия от ГБ. Ползвам ги всичките в момента и съм много доволна. Само мицеларната вода ми е леко изсушаваща
Виж целия пост
# 337
Кремът на Белбокс е в срок на годност. От същата разправия с тях за друг крем се озовах в черният списък. Внимавайте със сроковете на годност. Понякога се случва да получите продукти с близко изтичащ срок на годност. Заменят го с нов.

Ами да, аз съм се объркала явно, защото пише 0224;0123, но така или иначе не мисля да продължавам с абонамента, тъй че да ме слагат в какъвто искат списък.
Виж целия пост
# 338
Здравейте,
Някой знае ли кога се доставят книжните кутии на ottercrate.bg? Писах им каква е датата на доставка, но не ми отговориха
Виж целия пост
# 339
Момичета, нещо я позанемарихме тази тема. Някой взе ли си Good Box?
 Видяхте ли подсказките на Хей Беа? Аз подозирам тонера от серията с прополис и измивна пяна може би на Миша. Може и някаква нощна маска (дано!)


Виж целия пост
# 340
Бихте ли споделили каква е цената на Хей Беа, до сега не съм поръчвала, а харесвам азиатската козметика и се замислям. Погледнах сайта им преди да попитам, но без да се регистрирам, не успявам да намеря цена.
Виж целия пост
# 341
Бихте ли споделили каква е цената на Хей Беа, до сега не съм поръчвала, а харесвам азиатската козметика и се замислям. Погледнах сайта им преди да попитам, но без да се регистрирам, не успявам да намеря цена.

Това което аз виждам, когато я добавя в количката е 60 лв. Но е бял шрифт на светъл фон и едва се разчита.
Виж целия пост
# 342
Много благодаря за отговора, аз гледах на телефона и изобщо не виждах цена. Ще се възползвам!
Виж целия пост
# 343
Гледам никой не качва ГБ. Аз я разпарчосах бързо вкъщи, но ето снимка на картата с продуктите. На мен ми хареса!

Виж целия пост
# 344
Пробвах вчера шампоана,дегримьора и скраба. Допадат ми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия