Абонаментни кутии в България - Тема 27

  • 97 418
  • 783
# 375

Надявам се да не е пак шампоан 😁

Иначе аз чакам този продукт. Бях чела добри отзиви за него като 1ва стъпка на двойното почистване.

https://www.iherb.com/pr/heimish-all-clean-balm-120-ml/79027
Виж целия пост
# 376
Аз си взех goodbox и си имам абонамент за белебокс

Виж целия пост
# 377
Не харесвам нещата на Фисг н Руж. 😒
Виж целия пост
# 378
Здравейте! От една група си купих един твърд шампоан, от една от продаваните кутии. Обаче той мирише на старо, а като си измих косата още мокра се усети мазна. Моля , ако някой го има да сподели, аз ли нещо бъркам при миенето и на какво миришат вашите? Определено повече няма да купя така продукти от хора, които са решили, че не им трябват.

Виж целия пост
# 379
Онзи ден разглеждах стари кутии, за да вадя и ползвам някакви продукти и попаднах на този шампоан от една кутия Кибрит. Мирише странно, като домашните сапуни от едно време. Според мен това му е нормалната миризма, в срок на годност си е. Не съм го ползвала, тъй като скалпът ми и капризен и ползвам по-специални шампоани, но и на мен ще ми е интересно да чуя  други мнения какво е действието му. Мислех да го подарявам , поне да не се излагам...
Виж целия пост
# 380
Здравейте! От една група си купих един твърд шампоан, от една от продаваните кутии. Обаче той мирише на старо, а като си измих косата още мокра се усети мазна. Моля , ако някой го има да сподели, аз ли нещо бъркам при миенето и на какво миришат вашите? Определено повече няма да купя така продукти от хора, които са решили, че не им трябват.


Пробвах го един път на косата и ужасно ми я сплъсти. Не го изхвърлих и сега от време на време  го ползвам за измиване на ръце и тяло.
Виж целия пост
# 381
Аз имам твърдия шампоан от кутията на Кибрит - мирише странно, пък моята коса я измива чудесно. Косата я измивам два пъти и след това доста дълго време не ми се омазява скалпа.
Виж целия пост
# 382
Всякакви твърди шампоани и сапуни от кутии давам на приятеля.
Фен е на едновремешните натурални сапуни и съответно много се радва на твърди шампоани и сапуни от кутии, били 1:1 с домашните.
Виж целия пост
# 383
Кибрит презентират по странен начин кутията с Деа! Само на мен ли ми прилича това стори на начало на филм за възрастни?! Какво е това събуване на токчета, приглушена светлина и следващото стори - мивка в баня с наредени скрити продукти, които си представяш, че са там, защото не се виждат, но предполагаш, че са там, защото рекламират козметична кутия?!
В първият момент, реших, че са им хакнали профила Grinning
Виж целия пост
# 384
И аз това си помислих. Иначе успях да мярна 2 продукта - Vegan toner и крем на Saffré. Явно ще са продукти, с които има общо така или иначе.
Виж целия пост
# 385
Гледах и сторито от преди малко, в което казва, че кутията ще се хареса на всички, дори и тези, които не си признават (хейтърите 😁)
Има вероятност да е заложила на наистина добри продукти за да си изчисти кофти имиджа, но пак може да има издънка с цената.
Крема ако е на Сафри е скъп, олиата за първа стъпка на двойно почистване също не са евтини и като нищо кутията да е 90-100лв
Виж целия пост
# 386
И аз познах тонера… до скоро го ползвах от гуудбокс и не съм уау. Тази особа в пълно чал 😃😃😃
Виж целия пост
# 387
Нова драма се задава Grinning
И аз очаквам цената отново да е космическа. А какво толкова са залепнали за тази особа, не мога да си обясня. Според моите разбирания, колаборации се правят с хора, които са име, авторитет, можеш да им имаш доверие... Какво доверие да имаш на някой, който лъже и изкарва хората луди?
Виж целия пост
# 388
Някой има ли представа Кибрит и Good box ще пускат ли специални кутии за 8 март? Как е било в предходните години?
Виж целия пост
# 389
Хора обяснете ми какво общо има тази Деа-Рая с кибрит ? Тя излезе ли с официално обяснение за шизофренията си? Каза ,че ще го направи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия