по-късна овулация

  • 6 843
  • 21
# 15
благодаря   bouquet 
Виж целия пост
# 16
Скоро ходих на лекар и се разбра че имам фоликул 18.3мм ,т.е би трябвало ову.да настъпи до 2 дена.Не сам очаквало да имам ову на 12 ден от началото на последния цикъл при 29 дневен цикъл с много редки закъснения от 6-8 дена(можеби 2-3 пъти годишно).Винаги сЪм имала симптоми за ову. около 14-15 ден(силни болки в гърдите,понякога имам усештането че са на буци(зърнести)) ,а сега при наличието на този фоликул не усещам никакви болки или напрежение в гардите.На какво може да се дължи това?
 
Виж целия пост
# 17
Херелина, честито   bouquet лека и безпроблемна бременност  Hug
Амона, може този месец да ти е по-къс цикъла, може да ти дойде на 26-ти ден и затова овуто ти да е на 12-ти. А напрежението и болките в гърдите обикновенно се появяват ден-два след овуто (поне при мен е така)
Виж целия пост
# 18
Скоро ходих на лекар и се разбра че имам фоликул 18.3мм ,т.е би трябвало ову.да настъпи до 2 дена.Не сам очаквало да имам ову на 12 ден от началото на последния цикъл при 29 дневен цикъл с много редки закъснения от 6-8 дена(можеби 2-3 пъти годишно).Винаги сЪм имала симптоми за ову. около 14-15 ден(силни болки в гърдите,понякога имам усештането че са на буци(зърнести)) ,а сега при наличието на този фоликул не усещам никакви болки или напрежение в гардите.На какво може да се дължи това?
 
Не е сигурно, че  О трябва да настъпи до 2 дена.
Когато фоликула стане 18 мм- това означава че яйцеклетката е годна за оплождане, но кога ще се пукне фоликула никой не знае/ако не е проследявано при теб как расте-по колко мм на 24 часа,   и при какви размери долу горе се пука/.
Може да се пукне и след 4 дена - всичко е много индивидуално.
Болките в гърдите не са симптом на овулацията - това само ще те обърка /дължи се на нивата на хормоните/
Виж целия пост
# 19
vazmogno e ovolazijta da ti e po kasna vjrvai na testa.
Виж целия пост
# 20
Сани, а погледна ли темата от кога е, преди да отговориш? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 21
Hoдих на фоликулометрия на 13 ден от цик. и се видяха два фоликула (14.7 и 13.00мм).Преди медец пак на 13 ден беше само един 18 мм фоликул.Не знам това добре ли е или не?Дано този месец да имам овулация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия