Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 47 194
  • 751
# 225
Май всички сме получили този мейл, аз докато не си получа парите нищо няма да поръчам.
Виж целия пост
# 226
Бая време ще следя темата преди изобщо да се замисля за следваща поръчка...
То за това моят ваучер е валиден до юни 2023, дали са ми срок за да ми мине 😄🙄
Виж целия пост
# 227
При мен никога не са обърквали поръчка, винаги връщат парите светкавично... Ваучери обаче никога не ми пращат. Само веднъж за забавуна поръчка.
Виж целия пост
# 228
Да и аз получих мейл, явно това ще е извинението им. Но пари още нямам.
Виж целия пост
# 229
Да и аз получих мейл, явно това ще е извинението им. Но пари още нямам.

Също и при мен.
Виж целия пост
# 230
Имам и аз този мейл, ако някой иска код 25%, да ми пише ЛС.
Кодът е ДАДЕН.
Виж целия пост
# 231
И аз получих същото. Но какво е това? Просто въпросната компенсация за всички ли? Че ме издразни много едно изречение. Какво значи, че пристигнала и ще се обработва скоро??????? Пари скоро май няма да видя аз
Същата тъпня получих и аз. Звучи все едно, че ще третират пратките като току що пристигнали и тепърва ще текат 14 дни за връщане
Виж целия пост
# 232
Вчера си получих последните задължения и днес получих извинителен имейл с 25%.
Виж целия пост
# 233
И аз в клуба на мейла с 25% код.
Движение по сметката - тц.
Няма начин такъв e-mail да нулира срока, който вече е изтекъл.
Виж целия пост
# 234
+1, и аз съм получила мейла с 25% код.
Върнати пари по сметката обаче все още нямам.
Виж целия пост
# 235
На мен ми трябва код за 25% ако някой няма да си го ползва…
Виж целия пост
# 236
Привет, току-що видях, че парите са ми върнати и бързам да ви зарадвам. Проверявайте скоро ще си ги получите.
Виж целия пост
# 237
И на мен ми е нужен код 25% или за рокли ако някой има и няма да го използва, моля да ми го изпрати на ЛС!
Виж целия пост
# 238
Ако на някой му е нужен код.
Виж целия пост
# 239
Тръгнах да проверявам един код за рокли, който мислех да дам, и виждам че опцията за наложен платеж не ми е активна в момента, наказана съм с една дума, заради невзетите поръчки ... 🙄😎
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия