Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 47 189
  • 751
# 525
Gumbas Забранени са ви личните , но ще отговоря тук ,че вече е даден кода.
Успех
Виж целия пост
# 526
Нямам представа къде се променя това
Виж целия пост
# 527
Момичета, ако някой има код за ONLY ще съм много благодарна!
По- нагоре има, аз споделях. невалиден ли е вече?
Да използван е вече.
Виж целия пост
# 528

Ако послужи на някой.
Виж целия пост
# 529
Нямам представа къде се променя това

Привет! Промяната се прави във вашия профил, от настройки на лични съобщения.
Можете да разрешите или забраните получаването на лични съобщения от други потребители във форума.
Виж целия пост
# 530
Ползвах кода за рокли, благодаря!
За дънки
Виж целия пост
# 531
Виж целия пост
# 532
Ползвах кода за рокли, благодаря!
За дънки
Ех, изпуснах го Disappointed Ако някой има код за дънки, ще помоля на ЛС.
Виж целия пост
# 533
Цвете, аз имам за дънки, трябва ли ти все още?
Виж целия пост
# 534
Ако някой има код за якета, моля на лични. Благодаря!
Виж целия пост
# 535
Извинителният код 25% до кога важи?
Виж целия пост
# 536
Извинителният код 25% до кога важи?
3 месеца от получаването, но обикновено е малко по-дълго. Може би компенсират периодите, в които не важат.
Виж целия пост
# 537
Благодаря за кода, някой вече го е използвал за мое съжаление. Аз имам код за Адидад Ориджиналс някой ако иска ще го пратя на ЛС и ако някой има за Ragwear моля да му пусне на ЛС. Благодаря!
Виж целия пост
# 538
Благодаря за кода, някой вече го е използвал за мое съжаление. Аз имам код за Адидад Ориджиналс някой ако иска ще го пратя на ЛС и ако някой има за Ragwear моля да му пусне на ЛС. Благодаря!

Писах Ви на лично.
Виж целия пост
# 539
Момичета,
Бях писала преди около месец за дънки ONLY дали им отговарят размерите и по спомен казахте, че отговарят. Поръчах едни скини дънки спрямо търсача М (отговарящи на 29 инча), ноо ми бяха много тясни на колана, та според мен са доста умалени, не знам дали съм попаднала на дефектни, но от HM ските нося обикновено 28; от др. номерация 38, даже и 27;36 имам, които си ми стават и помислих, че съм много напълняла. Харесват ми моделите им, но ме плаши факта, че трябва да купя L(30 инча).🤭

Имам и питане за обувките на LeGer? Харесала съм едни, пише че са кожа, та някой има ли от тях да изкаже мнение?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия