Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 69

  • 110 206
  • 755
# 105
Здравейте,доволна съм от този балсам за коса на Гарниер

Виж целия пост
# 106
Днес в Лили (да кажа, че не само днес, и не само в Лили) гледах-гледах - база за грим (сенки) не видях, хора! фДТ, коректори и какви ли не мазила....
Такова, дето е база - не видях!
Satisfied може ли да не е имало....или аз съм толкова смотана Joy
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/grim/ochi/osnova-za-senki-za-ochi
Виж целия пост
# 107
Ето основи и в Лили:

https://shop.lillydrogerie.bg/no-00-baza-za-senki-prime-me

https://shop.lillydrogerie.bg/golden-rose-matirascha-baza-za-grim

https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-hydrate-primer-osnova-za-lice-28-ml

https://shop.lillydrogerie.bg/wibo-baza-za-senki-5-g

https://shop.lillydrogerie.bg/baby-skin-pore-eraser-baza-za-grim

https://shop.lillydrogerie.bg/i-heart-revolution-peach-delight-o … a-lice-1br-522869
Виж целия пост
# 108
Аз да похваля тези душ гелове, български са. 400 мл с цена около 3 лева, което е повече от добре. 😁
Виж целия пост
# 109
Аз да похваля тези душгелове, български са. 400 мл с цена около 3 лева, което е повече от добре. 😁

Погледнах , но май само с доставка от онлайн магазин може да се купи.
Има ли физически магазини, защото аз обичам да усещам миризмата на продукта.
Виж целия пост
# 110
Живея в малък град, при нас ги има в хранителните вериги. В Лили или ДМ не ги зареждат, за съжаление.
Виж целия пост
# 111
Мисля, че съм виждал в Кауфланд, освен ако са били шампоан / балсам в подобни опаковки.
Виж целия пост
# 112
Гита и Дона, благодаря ви!
Ще отида довечера пак да търся Satisfied
Виж целия пост
# 113
Мисля, че съм виждал в Кауфланд, освен ако са били шампоан / балсам в подобни опаковки.
Май зареждат точно тях Кауфланд, но без душ геловете.
Виж целия пост
# 114
Здравейте! За много години! Simple Smile
Може ли да ми препоръчате почистващо олио за лице, подходящо за комбинирана или мазна кожа?
Виж целия пост
# 115
Моята кожа е такава - ползвам без проблем всяко дегримиращо  олио, което е хидрофилно. Така или иначе след това го измиваш с гел, важното е да маха грима добре.
Виж целия пост
# 116
Здравейте! За много години! Simple Smile
Може ли да ми препоръчате почистващо олио за лице, подходящо за комбинирана или мазна кожа?

Само не взимайте олиото на Алверде.Отвратително е- мазни, тежко и не отми нищо от грима ми.
Ползвам на Балея,не е скъпо,пробвайте го.

Да кажа за ББ крема на Миша- не ми е тъмен ,не ми е светъл , добре ми е , но розовее,а аз съм със жълт подтон . Но сякаш се харесвам повече отколкото със жълтеещи ФДТ- ни.
Днес бях с него,доста прилично се представи,не ми изсуши кожата.
На края на деня не изглеждаше както сутринта,но все пак се гримирам в 6ч сутринта и махам грима в 18ч вечерта.
Виж целия пост
# 117
На мен олиото на Алверде ми сваля "бетониран" грим без проблем, но не е хидрофилно и затова няма да го купя пак. На Балея е хидрофилно и сваля доста добре.
Виж целия пост
# 118
Тези скрабове на Нивеа дали ги има още?
Виж целия пост
# 119
Здравейте на всички! Включвам се с въпрос към Вас. На 27 год съм и преди 2 седмици изкарах варицела. Имам току що паднали корички от пъпки по лицето, които за жалост са се оформили дупчици... 3 по челото и 1 над горната устна. Въпроса ми е знаете ли някой крем за спомага ето на затварянето им до колкото е възможно това... Благодаря Ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия