Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 981
  • 766
# 165
Ако още е свободно четвъртото място в отбора за световното  с удоволствие се включвам Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Браво на Мимок, ще ме отсрами Grinning

Наредих и пеперудите - 2 часа и 5 минути. Определено не е моят тип пъзели, а и сглобката се разваляше с поглед.

Снимка - на светло утре. Сали, да ти ги дам утре двата състезателни?

Освен това кой ще вземе дядо Коледовците? Хепи айс не отговаря, като ѝ писах. Последен шанс е утре или на 24 да ги предам, после чак след празниците ще мога, че заминаваме за Коледа.
Виж целия пост
# 167
Heart Mimok
Събрахме отбор. Eleyn, идвай и ти, и още желаещи ако има не се колебайте. Ще се справим отлично, Бухтичка , поне топ 15, а аз и за повече се надявам Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 168
Браво на Мимок, ще ме отсрами Grinning

Наредих и пеперудите - 2 часа и 5 минути. Определено не е моят тип пъзели, а и сглобката се разваляше с поглед.

Снимка - на светло утре. Сали, да ти ги дам утре двата състезателни?

Освен това кой ще вземе дядо Коледовците? Хепи айс не отговаря, като ѝ писах. Последен шанс е утре или на 24 да ги предам, после чак след празниците ще мога, че заминаваме за Коледа.
Ако няма други желаещи от София, аз мога да ги взема.
Виж целия пост
# 169
Снимка - на светло утре. Сали, да ти ги дам утре двата състезателни?
Ще ги взема, пиша на лични.
Виж целия пост
# 170
Момичета, много се радвам! Какъв отбор само!
Виж целия пост
# 171
Аз нещо изтървах, кой е четвъртият човек в отбора? Мислех, че е Eleyn.
Много се радвам и се гордея отсега с нашите участнички Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Гибли, Мимок е четвърта. Останалите са Бухтичка, Весе.Весе и евето.
Кремче, дядо Коледовците отиват при емджей, тя ми писа първа на лично.
Виж целия пост
# 173
Половин водопади готови:
Виж целия пост
# 174
След котките, кучета. Детето ми почти сама го нареди, не мога да й смогна на пъзели. Както и да снимам все има отблясъци.
Виж целия пост
# 175
Добро утро, разменям йорки срещу котка. Мислех си, че котка би била проблем за пъзелите, но вече не смятам, че може да има по-голям унищожител от това. Едно отиване до тоалетната и беше отмъкнал част от пъзелчето от адвент календара, който редеше детето и този път доста здраво беше дъвкал Rage

И аз приключих с работата за тази година и не знам колко ще успявам да се включвам, ако ви трябвам търсете ме във фб.

Мимок, много се радвам Hug
Виж целия пост
# 176
Моите котки не ги пускам при пъзелите сами 😁
Общо взето не пипат, но им нямам доверие;)
Виж целия пост
# 177
Последен работен ден и последен пъзел от нас за тази година. Беше очарователен за редене🎅🎁🎄
Eurographics
Vintage Christmas cards, 1000pcs,

Национален отбор Бг Мама  🤗 как добре звучи.
Хайде ще се "видим" в Коледната утрин с разопакован Secret Santa пъзел. 🤫👀
Виж целия пост
# 178
Готов, много приятен Ravensburger, 1000 части🌊🏖️
Виж целия пост
# 179
Национален отбор Бг Мама  🤗 как добре звучи.
Чудесно име! Нещо като екип, това-онова ще измислим ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия