Пожелавам много здраве и щастие на вас и семействата ви, успехи и свободно време за любимото занимание!😘
Искрено ви желая да са ви светли и спокойни душите, да добруват семействата ви и да изкараме в благодат и мир до следващата Коледа!
Не знам от колко време не се бяха случвали и двете неща, но си е направо коледно чудо. Чудо ще е и ако успея някога да наваксам с всички изпуснати теми... 


В петък получих голямо кашонче с напълно мистериозно съдържание. Тук не е лошо да вметна, че аз дори не участвах в размяната на подаръци по най-различни причини и го получих по съвсем друга линия. Да, сега ми е безкрайно гузно, че не можах и аз да направя нещо подобно за някой друг. Защото това, което беше вътре надмина всичките ми очаквания 
И това изобщо не беше всичко! Най-красивата картичка и то направена лично от нея, гледам я и не мога да повярвам. Сладки - прилежно опаковани - викам си те вече са от магазина...но не, и тях изпекла лично, а са невероянти и на вкус и на визия и на всичко. И накрая даже и за детето помислила и добавила пес патрул!





Даже успяла да стигне до таблиците ми и да провери, че го нямам.
С мъжа ми се споглеждаме и се чудим, никаква идея откъде се взело. 






Препоръчани теми