Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 982
  • 766
# 195
Светли празници, момичета! Бъдете здрави и щастливи! Нека домовете ви бъдат благословени и изпълнени с топлина!

Jumbo 1000 части - Магазин за цветя в Амстердам
Виж целия пост
# 196
Бухтич, какъв дизайн? Ако е интериорен и проектиране на мебели, аз това съм завършила. Не съм го работила освен един стаж за един месец, но ако ти върша работа - свиркай.
Виж целия пост
# 197
Май за дизайн на тениските става въпрос;)

Весели празници на всички и много здраве ♥️
Виж целия пост
# 198
Светли и щастливи празници на всички!!!
Виж целия пост
# 199
Весели празници и от мен, момичета. За съжаление ще пътувам и няма да мога да редя пъзели... а точно това така да ми се прави. Мога една седмица да не изляза и само това да правя, но плановете са други.
Пъзел Good Loot от 1000 части - Вълшебен свят
Виж целия пост
# 200
Весели празници момичета. И ние пътуваме и ще имам само ден-два за редене по всички празници, но нищо. Пожелавам ви най-вече здраве и щастие на вас и любимите ви хора.
Виж целия пост
# 201
Напоследък никаква ме, но се включвам да ви пожелая прекрасни празници, изпълнени с топлина и семеен уют. Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 202
Весели Коледни и Новогодишни празници с любимите хора. С пожелания за здраве, късмет, щастие и да изпълните поставените си цели. Нека, когато наближи края на 2023 година да можете да си кажете: "Добра година беше, а догодина ще е по-добра".
Виж целия пост
# 203
Едно голямо семейство сме тук ❤️🧩 Благаря ви момичета!с
С вас ми е толкова топло и уютно 🌺
Пожелавам ви весела и незабравима Коледа! Светли и благословени празници!
Здраве, щастие и благоденствие през новата година ☃️
Виж целия пост
# 204
Наминавам и аз да ви пожелая весело посрещане на празниците с адвент календара на Black Sea, най-накрая ги събрахме всичките.


През този месец - детето реди, детето се цупи, аз снимах всекидневно, кучето дъвка части, голямото ме учи как се правят сторита, транзишъни, как се слага музика, накрая на месеца се научих най-сетне Joy

И една случка от преди малко. Цял ден не съм сядала, отидох да си суша косата, а малкото като никога си намерило само занимание, извадило си дървените пъзели с папагалчета, предполагам ги помните, 5 папагала на клончета и си реди. Аз вече на ръба на силите си викам хайде и аз ще седна да редя за 15 минути, да си почина малко, ще редим и двете, семейна идилия. И след две минути чувам "Мамо, виж" - и докато се обърна чувам как всичко от дървения пъзел се изсипва на земята. Опитала се да скочи като се хваща за масата, но се хванала за подложката, тя се хлъзнала и всичко се обърна.
Причерня ми, приключих с реденето очевидно, тя ми се цупи и събира части. И седнах да редя папагалчета накрая, нямаше как, да видим дали има липси, за щастие няма.
Виж целия пост
# 205
И от мен весели празници и най-добри пожелания за новата година Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Светли празници на всички!
Вчера се видях с Хепи и взех пътуващите животни на Галисън. Вече са наредени и предадени на Мона Лиза. Разтоварващ пъзел, повишаващ самочувствието Grinning Благодаря на Хепи.
Взех двата състезателни от Eleyn. С магазинчето за чай ще се разберем, от  Клеметонито, ако не друго, поне синята пеперуда ще наредя (за време Grinning)

Виж целия пост
# 207
Не се включвам редовно, но ви чета.
Пожелавам ви весели празници Blush
Виж целия пост
# 208
Весели празници и от нас Simple Smile

Ние тази година решихме да се отдадем на заслужена почивка, днес сме на детски филми, рисуване, Лего, книги и пъзели. Поръчах трапезата и си признавам, че май ще ми хареса Joy
Виж целия пост
# 209
Весели празници момичета! Да сме живи и здрави и да показваме наредени красоти.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия