Коледа да идва вече иска ЮЛСКОТО човече

  • 10 740
  • 299
# 135
jorji настръхнах!Аз много се страхувам точно от това!Даже днес тормозих доки с това голо петно на тила!Дано да се оправи бързо Praynig
yolk ама как седи на гърнето това Веси Shocked браво на детето!
синео4е сега видях и твойте снимки от свадбата.Ма то верно наще хора са там Shocked
isi kam казвай казвай за грешките!Ми то си е забавно!
Дани вярвам аз вярвам Rolling Eyes че и ме е страх
Виж целия пост
# 136
jorjito - миличка не се притеснявай и не показвай, че ти е нервно пред бебчо, за да не го шашкаш. Надявам се скоро да се похвалиш с хубава новина за мъника. Hug. Как установи твоя доктор, че имате рахит. Каза ли какви са симптомите? Добре, че те е поуспокоил, че сте в начална фаза и че е поправимо. Дано бързо се оправите.  Praynig Praynig Praynig
Мама Дани- опитай се да не мислиш за това. Чувала съм, че магия застига този, който вярва в нея. Съмнямаш ли се нещо?
Виж целия пост
# 137
чакай чакай мила jorjito не шашкай много да наистина и аз бих си скубала косите ако ми го кажат обаче първо се успокой второ нека да му направят пълни изследвания според мен рахит с просто око не може да се установи не знам точно какви изследвания на кръвта се прави но това което чета от моята книжка е:
рахитът може да се изрази в:
закъснение в затварянето на фонтанелата;
закъснение при изникването на зъбите;
закъснение при задържането в седнало положение;
закъсняване с прохождането;
както и с О-образни крака;деформация на гръбначния стълб;
на гръдния кош и таза;
мек череп;
едри и възлести длани и глезени
пише че щом се констатира рахит трябва да се лекува със силна доза вит.Дадена наведнъж
мисля че на Попова и бяха дали ударна доза по около 10 капки но тя ще каже така че първо виж резултатите
успокой се доколкото можеш и бъди силна ние всички сме с теб Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 138
Благодаря Иси за разясненията за рахита, че напоследък и аз вече взех да се чудя как така разпознават на око, че имало рахит? Аз капките ги давам от дъжд на вятър, то на нас ни изписаха само по 1 на ден. Жоржи, не се шашкай, то какво ли не измислят понякога джипитата...Пускай изследванията за твое успокоение, но не се стресирай излишно, мисля, че няма как да поставят такава диагноза по този начин.

Дани, аз не вярвам в магии, нито в уроки, вярвам обаче в силата на самовнушението и сега вярвам, че ако се навия още малко и ще се скарам с мъжа ми. Grinning

Ужасно съм ядосана на мъжа ми, оставих му децата тази вечер да се оправя без мен, че се пише на много отворен и преди малко влизам в стаята и го гледам "преглежда" Пипи и отворил една книга за отглеждане на деца и явно се опитва да постави диагноза.  Rolling Eyes Направо усещам, че ще стана агресивна, но реших да запазя спокойствие и да му гледам сеира. Врътнах се и се отделих на спокойствие, само дето ми ври, че не мога да си взема Пипи да се погрижа за него и сега ще чака баща си да се изучи, за да реши какво да му даде. Ох, ужас! Мъжът ми за разлика от други мъже, които познавам, взима много активно участие в отглеждането на децата, но напоследък се прави на много отракан и разбиращ и сякаш аз вече съм излишна. Та затова реших сега да го оставя малко да се оправя....Пфууу, много ме е яд, май ще отида да се заям с него все пак да ми олекне hahaha
Виж целия пост
# 139
lala посмях се малко на твой гръб Hug
и моят мъж взима активно участие в гледането на беба и аз определено много се дразня newsm61 все пак мисля че ние,майките,след като прекарваме повече време с децата разбираме повече!Защо съм я оставяла да плаче????Детето щяло да психяса!Скоро даже се карахме пак нещо покрай детето и той ми заяви че съм луда и се притеснява за детето когото ни оставя сами #Crazy
после мина с номера че бил ядосан и за това го казал Crossing Arms
много им е лесно да философстват от далече #Cussing out
Виж целия пост
# 140
Здравейте отново, момичета!
За голотата пред децата - и аз не я приемам за нормална.
Иси_кам, моите грешки спокойно може да ги казваш, весело да е  Laughing!
Narina, съжалявам за малшанса, но бял кахър, дет' се вика  Wink!
Jorjito, не се шашкай! Изчакай изследванията и все пак ако наистина има нещо, хубавото е, че е хванато навреме и всичко ще се оправи! Hug!
Дани, за магиите и уроките к'во да ти кажа - хем не вярвам, хем си имам едно на ум. Но наистина самовнушението е "голяма работа".
Аз нали споделих, че ще правя баница - за пръв път в живота си. Ето какво сътворих:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1764827
Виж целия пост
# 141
pepiiiiiiiiiiiiii умряла съм от глад че чакам мажо от работо!И ти точно сега да се похвалиш начи Crazy
супер ти е баницата а сигурно е и вкусна.......
Виж целия пост
# 142
Jorjito стискам палци всичко да е наред при вас и да няма никакъв рахит детето.Ти Вигантол даваш ли?А кърмиш ли?
Дани вярвам аз в магии ама гледам да не се самонавивам.
Моят мъж пък хич не ми се меси в гледането на детето и в събота и неделя когато е в къщи е много смешен,защото чака аз да му кажа кога да вземе да подържи Люската,кога да го остави да лежи и други такива.Да не ни развалял режима и все се допитва.
За ходенето голи пред децата мисля,че когато вземат да се усещат трябва вече да се действа по дескретно.
Виж целия пост
# 143
pepiiiiiiiiiiiiii умряла съм от глад че чакам мажо от работо!И ти точно сега да се похвалиш начи Crazy
Е ти пък що гледаш!  Mr. Green

За магиите и аз като Пепи- хем невярвам, хем имам едно на ум Naughty
Narina, много кофти, но нищо- другия път ще го вземеш Peace Hug
MARIAELI, направо се  Shocked като прочетох кво е казал мъжа ти! Crazy
Лала, как мина с мъжа ти Wink насоли ли го Joy
Жоржи, мила, надявам се да му няма нищо на Миташки Praynig Praynig Praynig, а дори и да му има да му мине бързо, като на малко кученце Hug Hug Hug
Моят мъж ми помага в гледането, и се радвам че работи до към 2-3 часа следобяд и после си е вкъщи, че иначе ще лудна съвсем! Crazy
Виж целия пост
# 144
Джорджи, не се притеснявай, изчакай резултатите първо. Дано да няма нищо. Пиши после. Ева пък имаше малко температура преди 2 часа и аз малко се притесних. НИщо не и дадох, сега и е студена главичката и челцето. Утре ще видим. Зъби ли са, изстинала ли е , незная. ДАно утре всичко да е наред. За магиите и аз си имам едно на ум, но както казвате е въпрос на внушение. Аз мисля тези дни да давам вече зеленчукови пюрета и се чудя морков или картоф newsm78
Мами, да ви питам, оставяте ли седнали бебчовците за по малко, имам впредвид 2-3 секунди? Ева непрекъснато се набира да сяда , но ме е страх че е раничко, още няма 5 месеца.
НАрина, голяма работа, ще си вземеш всички изпити, лошото е че си си загубила времето да се явяваш.
Аз не приемам за нормално  родителита да ходят голи пред децата.
Виж целия пост
# 145
Jorjito, стискам палци всичко да е наред!  Praynig
Виж целия пост
# 146
Здравейте,
исках да се включа към форума и да добавя инфо за моето бебенце към родените през юли. Така попаднах на последната тема от yolk и я попитах къде да кача снимки...и т.н. Съвсем не съм хакер Simple Smile съвсем добронамерено...отскоро открих форума (смятам, че е много полезно и интересно занимание) Съжалявам, ако съм се натрапила,
а м/у другото паролата е различна от онзи ден- надявам се, че не е заради мен  Wink
Лека нощ
Виж целия пост
# 147
Здравейте,

скоро не съм се включвала, нещо все не ми се пишеше, ама викам хайде, преди да е свършила темата и аз да се запиша.

jorji, много ти се струпало тия дни, дано всичко да е наред с вас  Praynig. Аз се бях притеснила преди, че Яна почти не спеше и някой ми каза, че било от липса на калций. Ходихме при педиатърката, която каза, че сме си ОК, но за мое успокоение ме прати и на невролог. Той пък ми каза, че диагнозата ми била 'първо дете', излишно съм се притеснявала. Ама така си е, една майка не може да не се притеснява.
prascho, хобитата май ще почакат, бебчо иска внимание и време, само форумът ми е останал и на мен - една книга не мога да прочета напоследък.
pigi, ти явно си много смела жена - три деца, работа и шофиране до болницата, направо се впечатлих  Hug. Я и аз да питам, къде е този ваш двор  Grinning?
maira, обикновено на Бъдни вечер ядем сърми в лозови листа, пълнени чушки с ориз и лук, салата от боб с печени чушки и лук, баница с тиква (тиквеник) - но обикновено майка ми ги приготвя. Но май този Бъдни вечер ще трябва да се проявим аз и мъжът ми в къщи.
Дани, ако търся някакво обяснение на нещо (лошо), което се е случило, последното, което ще ми хрумне, ще е магия.
Mariaeli, и аз веднъж се скарах с мъжа ми за това как се правят нещата - аз отказвах да давам Вигантол, защото четох, че е по-опасно да се предозира и че има смисъл да се дава в Канада, но не и по нашите географски ширини. Яко си повикахме и аз му казах, че ще правим това, което аз съм прочела, след като той не е чел, а само слуша педката. Пообиждахме се малко на форуми - той - бг-мамa, аз - неговия компютърен и така. Но това изказване на твоя мъж  Shocked.

А за нашите медици наистина шокът е голям. Въпреки, че все слушахме за смъртни присъди, все се надявахме и не ни се вярваше... Но за мен за убиване е тогавашната ни министърка на външните работи - Надежда Михайлова. От това, което съм чела, знам, че всички други държави са изтеглили техните лекари много бързо, когато се е разбрало, само нашите политици нищо са направили  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

foquita, сега като си казваш, мисля, че всички ще ти простят и ще те приемат приятелски   bouquet.
Виж целия пост
# 148
Здравейте момичета,

Жоржи как тъй я сложиха тази диагноза, да не е ортопед този педиатър. Може би са го видели, че е по пухкавичък и за това са решили. Значи тия лекари...  smile3512 че така ли се казва диагноза. Мен така ми бяха изкарали акъла преди години, най вече този на майка ми, че ме изкараха с хашимото, че шията ми била по-къса. Май самите лекари имат нужда от ппвече псевдо болни, особено частните, че да им въртят оборотите на лабораториите и аптеките, с които са в ~шефство~. Горе главата Жоржи, ще видиш, че ще се оправят нещата!

Чета симптомите които Изи_кам е описала и се чудя до кога трябв ада се затвоти фонтанелата, аз опипвам по главичката на малкия един несвързан ръб между костичките на главата и не ни се е затворила фонтанелата още. А за зъбите има деца чак след 11 месец почват да избиват.

Тизия аз хванах съвсем накрая предаването на Миглена Ангелова, чух само, че не било хубаво децата след годинка и половина да бъдат кърмени, че развивали едипов комплекс. Прозвуча ми глупаво. Западните нации от години ходят по нудистки плажове цялото семейство. Но както много други неща ние не сме дорасли още за такива отношения. По-близко сме до изтока, от колкото до запада.

Чакайте и аз да ви се оплача. Днес беше 8-ия дена на бебока от както не е акaл. И викам абе ща не ща ще му дам сок от круша. И изцеждам аз, прецеждам през марля пулпата и разрежадм с малко водичка. Беше само 50 мл, е, не ги пи. Такава фозиономийка правеше, че все едно му давам лимон. И върти главичка - бррр.   smile3506 Бреее викам си ти сладкия сок от круша не щеш, а как ще те захранвам? Направо съм хвърлена в размисли без страсти. Така ли е първият път, захранващи майчета?

Целувки на всички!
Виж целия пост
# 149
Здравейте!Ще се включа по въпроса кога се затваря фонтанелата.В един друг форум четох за една майка ,която се оплакваше,че детенцето й е на годинка,а фонтанелата още не е напълно затворена.Обясниха й,че се затваря до година и половина и при всяко дете е различно!Така че няма повод за притеснение.Тя и нашата педиатърка ни каза,че още не се е затворила фонтанелата на Анджела,но нищо не ми обясни!Добре,че има Интернет! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия