НГДЕК - 2

  • 78 893
  • 781
# 120
Сайтът и архивирането се поддържат не особено прилежно. Това ли търсите?
https://ngdek.com/uploads/Priem-8-klas/2022/Klasirane-8-klas-202 … vh-sayt-1-7-1.pdf
Виж целия пост
# 121
Сайтът и архивирането се поддържат не особено прилежно. Това ли търсите?
https://ngdek.com/uploads/Priem-8-klas/2022/Klasirane-8-klas-202 … vh-sayt-1-7-1.pdf
До кой номер влизат?Дали имате яснота колко деца приемат?
Виж целия пост
# 122
Е, миналата година са приели 80, както се вижда.
И аз бях изтеглила класирането от миналата година, след което не можех да намеря откъде е.
Виж целия пост
# 123
Пише си ясно в секцията за прием в 8 клас: Приетите ученици се записват на 7, 10 и 11 юли включително с оригинала на удостоверението за завършено основно образование и с оригинала на служебната си бележка. Учениците и техните родители при записване подават и заявление, в което посочват какъв чужд език искат да изучават. Трите паралелки (78 ученици) се сформират на база желаните езици - немски, френски, италиански, английски, руски или испански език.
Виж целия пост
# 124
След чертата предполагам са резерви, ако някой се откаже?
Виж целия пост
# 125
Може ли информация изпитът след 7 клас е три часа,но има ли модули като при матурите или тези три часа са за целия изпит и ученикът сам преценява как да си разпредели времето?
Виж целия пост
# 126
Може ли информация изпитът след 7 клас е три часа,но има ли модули като при матурите или тези три часа са за целия изпит и ученикът сам преценява как да си разпредели времето?

hetera, три часа е целият изпит. Детето само си разпределя времето за задачите.
Виж целия пост
# 127
Класирането за 5 клас е качено! Simple Smile
Доволни много!
Виж целия пост
# 128
Заедно с резултатите от изпита на 6 юли ще посочат и приетите ученици, така ли?
След като ще се записват на 7 юли, така излиза.
Имам предвид изпита след 7 клас
Виж целия пост
# 129
Da!
Виж целия пост
# 130
Успех на децата, които се явяват на изпит днес!
Виж целия пост
# 131
Страшна простотия. Забавили са изпита с 1 час и повече, защото не са разпечатили тестовете предварително
и машината се развалила.
Браво на ръководството! Сефте правят изпит...
Виж целия пост
# 132
Вариантът, по който ще се пише, се тегли след като децата са вътре. Няма как да го размножат по-рано, но да- неприятно се е получило!
Виж целия пост
# 133
Вариантът, по който ще се пише, се тегли след като децата са вътре. Няма как да го размножат по-рано, но да- неприятно се е получило!
Питах един младеж и той беше така нагъл да ми обясни, че изпитът не започвал в 10… а темата се теглела тогава. Реално са започнали в 11.20 ч.
Много мило, явно НГДЕК още се изживяват като голямата работа
Виж целия пост
# 134
Честно казано, не ме учудва. Някой от вас беше ли на Зуум срещата за отворените врати. Масовката от преподаватели беше на средна възраст -двадесет години. Няма как и другояче да бъде организацията им. А за преподаването и  да не говорим. Спорно ще бъде, кой кого ще учи...

Вариантът, по който ще се пише, се тегли след като децата са вътре. Няма как да го размножат по-рано, но да- неприятно се е получило!
Питах един младеж и той беше така нагъл да ми обясни, че изпитът не започвал в 10… а темата се теглела тогава. Реално са започнали в 11.20 ч.
Много мило, явно НГДЕК още се изживяват като голямата работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия