Боледуване на децата ни-тема 69

  • 75 096
  • 1 465
# 345
Пърпълче,при нас точно така с тая 3 сливица ми е правил усложнения и сме стигали до болница.Дано не сте залепили нещо ново и утре Ви изпишат.
Виж целия пост
# 346
https://galen.bg/regulatpro-kids-regulatius-sirop-za-ukrepvane-n … InRxoCoLYQAvD_BwE
Това е детското. И да, давам 2 пъти по 2.5 мл. Мисля че, тук е най на сметка. Иначе в нашата аптека е 105 лв.
Здравейте, доволна ли сте от сиропа? Моя приятелка дава вече втора опакова и не го хвърля след като мине месец. Ами сина й наистина не се е разболявал. Залепи един много лек сопол, който мина и замина за два три дни. В описанието пише да се дава с две части вода, разреждате ли го? Обмислям и аз да го взема, даже се чудя за варианта за възрастни, пак пише че става за деца. То така или иначе едно разболяване ни излиза 100лв😆
Виж целия пост
# 347
Здравей. Давам го за първи път Сиропа. Незнам все още какво е действието. Щом тръгне на градина януари, ще стане ясно. Ползвам едни чашки от сироп и слагам малко вода. Иначе е много концентрирано. Малката казва, че има вкус на ябълки. И аз не мисля да го изхвърлям, след като стане месец. Вече ако си промени цвета или за мирише на нещо. Реално, това са някакви плодове, които са обработени някак си. Поне това прочетох аз.
Виж целия пост
# 348
“Момето”, и педиатър това изписа по тел . Мен повече от температурата ме притеснява учесненото дишане .
“Данаека”, какви усложнения ви направи третата сливица че чак до болница  , че и на нас ни казаха да очакваме ?
Виж целия пост
# 349
Някой с опит с третата сливица, възможно ли е от нея като се прибере отвън да има сопол и като го издуха до следващото излизане (дори и на следващия ден) да няма? Сополът е чист, прозрачен (все едно от рев). Навън е студено, няма спор в това. Това го играя вече от 7 дни, като пробвах осцилокопцинум 3 броя, след 3 дни инфлуцид по 3 за 2 дни, няма нищо друго, не кашля от сопола.
Виж целия пост
# 350
Сложно е,правил ми е бронхити и пневмонии от нея.
Моя сега стана и отиваме при педи.През нощта до към 4 кашля,после спря и сега е нещо страшно.Кашля неспирно.
Виж целия пост
# 351
Някой с опит с третата сливица, възможно ли е от нея като се прибере отвън да има сопол и като го издуха до следващото излизане (дори и на следващия ден) да няма? Сополът е чист, прозрачен (все едно от рев). Навън е студено, няма спор в това. Това го играя вече от 7 дни, като пробвах осцилокопцинум 3 броя, след 3 дни инфлуцид по 3 за 2 дни, няма нищо друго, не кашля от сопола.

Възможно е да се образува сопол от нея, да.

Ние днес пак ще ходим към Шумен. Инхалации му правих тия дни, даже си позволих да друъпна с прахосмукачката и нищо уж няма. Беше спрял да хърка, сега пак го чувам на бебефона през нощта от вееме на време прихърква. Но имам и  впредвид, че третата сливица от студа си се уголемява …
Виж целия пост
# 352
А аз да попитам малката е със страшно разстройство днес. Дадох ентерол сега вървя оризова вода. Нещо друго мига ли да дам на малко детенце. Ясно е че е от антибиотика и понеже беше запечена от 1 седмица вчера дадох и пюре от сини сливи 2бр .. днес ми излиза солено
Виж целия пост
# 353
А аз да попитам малката е със страшно разстройство днес. Дадох ентерол сега вървя оризова вода. Нещо друго мига ли да дам на малко детенце. Ясно е че е от антибиотика и понеже беше запечена от 1 седмица вчера дадох и пюре от сини сливи 2бр .. днес ми излиза солено

Аз от Адирекс съм много доволна, има адирекс бебе.
Виж целия пост
# 354
Детето почти се оправи обаче ние пак загазихме,гърлото ми е като нарязано с нож мъжът ми е с  пълен комплект хрема,кашлица,втрисане направо е кошмарно от петък до сега 150 лв в аптеката ..точно преди 2 седмици и половина бях болна ..
Виж целия пост
# 355
Камъче, не знам колко ти е голямо детето. Нарът също запича. Може да се ваят обелките на чай, гаден е. Може да се използва и самия плод. Аз за да накарам дъщеря ми да приеме малко нар и пръсках в устата самите топченца като на игра Grinning Много и беше смешно как пръска и доста изяде.
Виж целия пост
# 356
Здравейте, доволна ли сте от сиропа? Моя приятелка дава вече втора опакова и не го хвърля след като мине месец. Ами сина й наистина не се е разболявал. Залепи един много лек сопол, който мина и замина за два три дни. В описанието пише да се дава с две части вода, разреждате ли го? Обмислям и аз да го взема, даже се чудя за варианта за възрастни, пак пише че става за деца. То така или иначе едно разболяване ни излиза 100лв😆
Това е единствения имуностимутор,който реално давам.Давам го ако видя,че се разболява ,в момента в който усетя че има нещо го почвам веднага.Продължавам го докато не изпие шишенцето.
Мисля че някак си една идея по-леко ги изкарва нещата и се възстановява по-бързо.Пила съм го и аз ,действително действа като ударна доза вит Ц,някак си тонизира.
Имайте предвид обаче,че е адски гадно на вкус,все едно оцет пиеш.

likeawind и ние с мъжа ми си въртяхме един вирус от детето цял месец 😣 Поне тоя последния бруталния с кашлицата и температурата нас по чудо ни прескочи.

За третата сливица сме на УНГ на трети януари ,няма спадане.Започваме новата година с доктори.Постоянно му е пълен носа и сумти ,а като го накарам да духне и няма нищо.Пускахме микробиология,давах Цинабсин и Тонзилотрен ,Ериус,някакво друго уж за отбъбване на лигавицата ,Виброцил капя сега и няма край епопеята с тоя нос.
Виж целия пост
# 357
Не знам, за мен увеличи ли се веднъж третста сливица - няма спадане. Или махане, или чакане до първи клас да се свие, евентуално. Физиотерапевтката, понеже ни е позната, беше искренна с мен - да не пчакваме чудеса, няма да се свие. Но се надява по-бързо и леко да минават хремите.
Виж целия пост
# 358
Не знам, за мен увеличи ли се веднъж третста сливица - няма спадане. Или махане, или чакане до първи клас да се свие, евентуално. Физиотерапевтката, понеже ни е позната, беше искренна с мен - да не пчакваме чудеса, няма да се свие. Но се надява по-бързо и леко да минават хремите.
Имам чувство че недочува на моменти и дано си въобразявам 😣
Изобщо не искам да се стига до махане.
Виж целия пост
# 359
Някой с опит с третата сливица, възможно ли е от нея като се прибере отвън да има сопол и като го издуха до следващото излизане (дори и на следващия ден) да няма? Сополът е чист, прозрачен (все едно от рев). Навън е студено, няма спор в това. Това го играя вече от 7 дни, като пробвах осцилокопцинум 3 броя, след 3 дни инфлуцид по 3 за 2 дни, няма нищо друго, не кашля от сопола.
Според мен , това което описваш е от студ. Моята - 3г.и половина, е с постоянно течащ нос , а навън сме винаги с два пакета салфетки. От бебе е с набъбнала трета сливица, която никога не спадна. Почти винаги хърка и грухти. Сега след изпития антибиотик ( Цифзал ) или нещо подобно ( нямаше Зинат никъде ) ѝ беше поспряло сополчето и кашляше рядко. Онзи ден баба ѝ я взе... И от тогава е с влажна давеща кашлица 😓🤬. Утре пак сме по доктори .. голяма забава !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия