? Въпроси всякакви ? (2023 г.)

  • 661 531
  • 14 838
# 165
Отваряте ли abv?
Виж целия пост
# 166
Не.
Виж целия пост
# 167
Аз отварям.
Виж целия пост
# 168
Аз също влизам без проблем.
Виж целия пост
# 169
Сега отвори ,преди малко имаше проблем.
Виж целия пост
# 170
При мен още не се отваря.
Виж целия пост
# 171
При мен вече се отвори.

Получихте ли съобщение от Виваком, за увеличение на таксите с до 2 лв.?
Виж целия пост
# 172
Получихме. 😡 Ми те така могат да си анексират таксата на договора и двойно! Това законно ли е? Подписваш за определен срок на тази цена и точка, увеличените разходи да си ги компенсират както намерят за добре. Примерно, да плащат на малоумните си консултанти по-малки заплати, но по договора нямат право да ми нанизват още суми.
Виж целия пост
# 173
Прочети Общите условия, които със сигурност си подписала и приела.
Виж целия пост
# 174
Който е писал инфото на сайта на Виваком с обяснение за промяната в цената на услугите е някакъв страшен гений на мисълта:

⬤   Основни услуги с месечни абонаменти до 11.99 лв. с ДДС включително ще бъдат увеличени с процента на натрупана инфлация за 2022 г., но не повече от 2.00 лв. с ДДС.
⬤   Основни услуги с месечни абонаменти над 11.99 лв. с ДДС ще бъдат увеличени с 2.00 лева с ДДС, но не повече от процента на натрупаната инфлация за 2022 г.
Виж целия пост
# 175
Е то инфлацията е 20%, та 2 лева са по-малко във втория случай. Но вярно е неграмотно написано. Предния път като искаха да вдигат се вдигна много шум по медиите и скачаха разни политици да казват, че ще го забранят, да видим как е сега.
И А1 го правят тоя номер, че даже май по-често вдигат цените тихомълком.
Виж целия пост
# 176
Ударих се доста силно на ръб на маса в областта на кокалчето на крака. И това преди около месец. Нормално ли е още да ме боли? Няма видим оток или синка, ама си ме наболява, особено като го натисна.
Виж целия пост
# 177
Ударих се доста силно на ръб на маса в областта на кокалчето на крака. И това преди около месец. Нормално ли е още да ме боли? Няма видим оток или синка, ама си ме наболява, особено като го натисна.
Меналата година (2021) в опит да спася елхата от падане, която беше качена на дивана, а малката блейка ровеше нещо зад него, паднах и силно си натъртих големия пръст на крака. Без синина, без синка. При определени джижения ме наболяваше  почти до октомври 2022, т.е. почти година.
Виж целия пост
# 178
Скрит текст:
Ударих се доста силно на ръб на маса в областта на кокалчето на крака. И това преди около месец. Нормално ли е още да ме боли? Няма видим оток или синка, ама си ме наболява, особено като го натисна.
Меналата година (2021) в опит да спася елхата от падане, която беше качена на дивана, а малката блейка ровеше нещо зад него, паднах и силно си натъртих големия пръст на крака. Без синина, без синка. При определени джижения ме наболяваше  почти до октомври 2022, т.е. почти година.
Мерси! Попитах, че нали сега все думата тромб се повтаря, а аз не съм виждала (дано и не видя, де), да не изпусна нещата от контрол.
Виж целия пост
# 179
Тромб няма как да видиш, само може да усетиш, което на никого не пожелавам. Купи си крем Хепароид и го мажи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия