Случи ми се нещо странно XXVII

  • 104 284
  • 831
# 255
Благодаря, KPP, не знам кой аз е бил, ама никакъв го няма сега или поне аз не разбирам да го има, дреме някъде Simple Smile

Кубратова, прекрасна случка ти се е случила!:purple_heart: Много благодаря, че ни сподели!
Това, че е възможно да е бил висшия ти Аз е много добро предположение. В книгите на Сал Ракели се споменават такива случаи. Висшият ти аз се появява в някой изключителен случай когато имаш нужда и ти си голям късметлия, че си била "осъзната" през това време. А пък аз се чувствам късметлия, че те прочетох! bouquet
Според мен без значение дали е била твоя версия на теб самата или някое друго енергийно създание, случило се е с причина - ти да оздравееш, да продължиш пътя си и по-натам да имаш роля в нещо друго важно и значително.
Дори самия факт, че ни разказваш твоята изумителна история косвено може да вдъхнови нечий живот към по-добро.
Виж целия пост
# 256
Радвам се, че сподели Кубратова.
Но мисля, че освен вдъхновение подобни разкази освен вдъхновяващо на някого биха подействали и депресивно, защото "не успават" да се справят с лошото, което ги е стигнало. така де, не ги мисля тях Grinning .
И аз съм изненадана от побутването на семинара на познатата от КПП, нея КПП ч възприемам като всичко знаеща Joy
Виж целия пост
# 257
За съжаление такива прекрасни неща се случват рядко и спонтанно, нямаме силата да ги отключваме.
Виж целия пост
# 258
не мисля, че няма как
Виж целия пост
# 259
За съжаление такива прекрасни неща се случват рядко и спонтанно, нямаме силата да ги отключваме.
Така е, но според мен тенденцията е все по-често да се случват. Blue Heart
Виж целия пост
# 260
Дано!
Виж целия пост
# 261
Скрит текст:
Кубратова, това което ти се е случило, си била ти. Напътствие от висшия ти аз, във физическо измерение. Страхотно Simple Smile
Топлината на челото е шестата чакра. Явно посредством нея си получавала напътствията за движенията.
Аз така с песен, на някакъв непознат за мен език, която просто ми "идваше" да пея, докато съм в алфа състояние, си излекувах много сериозни проблеми с кисти. Пак така, след песента, на преглед за проследяване се установи, че са изчезнали. Убийте ме сега, не си спомням и дума от песента.

Относно Силвата, не смятам, че е "ала-бала". Тя е нечие възприятие за това как се свързваш с душата и си градиш бъдещето. Интересно ми е да разбера.
Благодаря, KPP, не знам кой аз е бил, ама никакъв го няма сега или поне аз не разбирам да го има, дреме някъде Simple Smile
Аз не бях в някакво състояние, както го наричаш "алфа" /наясно съм с мозъчните вълни, знам какво е, но не мисля, че съм изпадала някога в него/, абсолютно будно си беше, каквото е, когато не спя.
Чудя се, ако е така, защо не винаги Аз-овете "се намесват".
Години след тези събития едната ми зълва се разболя нелечимо. Много страдах за нея и много ми се искаше и тя по същия начин да се излекува или поне да бъде в ремисия, но за година си отиде. Тогава за пръв път си позволих да разкажа случилото се на друг човек, мислех си, че ако знае това, може и тя някак волево да предизвика помощ, макар при мен да беше спонтанно.
Кубратова, ние можем сами да извикаме за помощ от своя висш аз/душата или както сметнем, че ще го наричаме. Можем и съвсем съзнателно да го направим. Например, при мен с песента, аз се свързах с душата и помолих за помощ да се излекувам сама. В алфа се изпада, докато сме будни. Със сигурност си била в алфа, още повече щом връзката е била толкова силна и си усещала паренето в челото и че сякаш това е външна сила.
Ако си отправяла молитви да се оправиш или си го искала много силно и си вярвала, че ще стане, по този начин си поискала помощ и си я допуснала.
Относно зълва ти, не всеки може/иска или трябва да се свърже с душата и да получи помощ. Вероятно нейният път/избор е бил да почине от това заболяване, за да научи някакъв урок в този живот или да изкупи дадена карма. Ние не бива да се намесваме в изборите на другите.
Виж целия пост
# 262
Днес в предаването "На кафе" Гергана Стоянова беше на гости и разказа една изумителна история. Тя ходи по училища и се среща с деца, в едно, мисля че бургаско у-ще, учителката й показва едно ромско дете Митко, който проговаря на английски език и сега в училище му е трудно, защото той говори само ромски и английски. Още по-странно е, че братчето му също проговаря на английски. Показаха детето, симпатично ромче, които наистина говореше на английски, а за да разбира на български си превежда от англ.😊
Виж целия пост
# 263
А техните на какъв език са го учили да говори? Или не са го учили?
Виж целия пост
# 264
Ами явно на ромски, защото детето тръгвайки на у-ще говори само английски и ромски.
Виж целия пост
# 265
Това "явление" напоследък често се среща. Една лична лекарка в ромско село ми разказваше как идвало при нея едно дете малко което проговорило на английски, никой от роднините му не говорил този език. Обяснението било, че по цял ден никой не се занимавало с детето, седяло си у дома и гледало детски филмчета на английски език. Скоро същото го чух за едно българче, което било в същото положение. Баба му му казвала "имаш хубави пантофки", а то отговаряло: "Найс, найс..."
За мен това е логическото обяснени, не е мистерия.
Виж целия пост
# 266
Ами явно на ромски, защото детето тръгвайки на у-ще говори само английски и ромски.

Да, не отчетох, че говори на ромски.
Виж целия пост
# 267
До като сме на тази тема да споделя и аз. Не съм особено набожна, по- миналата година с приятели ходихме при Баба Юла да ни лее куршум и след това ни води на светилището, където си връзваш дрехата на дърво и после се провираш под скалата. Аз отидох с уплах, който имах от години и ми пречеше на съня. Ами напълно изчезна, трябваше да спя 3 нощи с куршума под възглавницата и после да го метна в река, след като го метнах всичко приключи.

Имам въпроси. Коя е баба Юла и къде се намира това светилище?
Виж целия пост
# 268
Ето това филмче обяснява коя е баба Юлия.


Моя приятелка ходи заради костни проблеми. Като цяло беше разочарована, защото пътят е сложен, а има там страшно много болни хора и деца, които също ходят с надежда , и тя беше разбита емоционално от толкова болка струпана накуп.
При нейните проблеми нямаше благоприятно развитие.
Виж целия пост
# 269
Скрит текст:
Кубратова, това което ти се е случило, си била ти. Напътствие от висшия ти аз, във физическо измерение. Страхотно Simple Smile
Топлината на челото е шестата чакра. Явно посредством нея си получавала напътствията за движенията.
Аз така с песен, на някакъв непознат за мен език, която просто ми "идваше" да пея, докато съм в алфа състояние, си излекувах много сериозни проблеми с кисти. Пак така, след песента, на преглед за проследяване се установи, че са изчезнали. Убийте ме сега, не си спомням и дума от песента.

Относно Силвата, не смятам, че е "ала-бала". Тя е нечие възприятие за това как се свързваш с душата и си градиш бъдещето. Интересно ми е да разбера.
Благодаря, KPP, не знам кой аз е бил, ама никакъв го няма сега или поне аз не разбирам да го има, дреме някъде Simple Smile
Аз не бях в някакво състояние, както го наричаш "алфа" /наясно съм с мозъчните вълни, знам какво е, но не мисля, че съм изпадала някога в него/, абсолютно будно си беше, каквото е, когато не спя.
Чудя се, ако е така, защо не винаги Аз-овете "се намесват".
Години след тези събития едната ми зълва се разболя нелечимо. Много страдах за нея и много ми се искаше и тя по същия начин да се излекува или поне да бъде в ремисия, но за година си отиде. Тогава за пръв път си позволих да разкажа случилото се на друг човек, мислех си, че ако знае това, може и тя някак волево да предизвика помощ, макар при мен да беше спонтанно.
Кубратова, ние можем сами да извикаме за помощ от своя висш аз/душата или както сметнем, че ще го наричаме. Можем и съвсем съзнателно да го направим. Например, при мен с песента, аз се свързах с душата и помолих за помощ да се излекувам сама. В алфа се изпада, докато сме будни. Със сигурност си била в алфа, още повече щом връзката е била толкова силна и си усещала паренето в челото и че сякаш това е външна сила.
Ако си отправяла молитви да се оправиш или си го искала много силно и си вярвала, че ще стане, по този начин си поискала помощ и си я допуснала.
Относно зълва ти, не всеки може/иска или трябва да се свърже с душата и да получи помощ. Вероятно нейният път/избор е бил да почине от това заболяване, за да научи някакъв урок в този живот или да изкупи дадена карма. Ние не бива да се намесваме в изборите на другите.
Ами засега не се появява отново или поне не усещам. Знам, че алфа състоянието е вид будно, но и знам, че се различава от обичайното усещане за будност, при мен нямаше разлика, усещах само паренето в челото.
За зълва ми, пък и за други хора, включително близки, се опитвам с каквото мога, да помогна. Къде да дам съвет /ако ми е в компетентността или имам някакъв опит/, къде да потърся или свържа с препоръчан лекар или друго...няма как да си напълно безучастен. Аз и по природа съм си емпат, не мога да съм безразлична към чуждо страдание или нужда /в някакви граници, все пак/. Случвало ми се е на 2-3 пъти да оказвам първа помощ на пострадали, ами оживяха си хората, добре са и до ден днешен, не мисля, че можех просто да ги подмина и да чакам линейка, щом съм знаела какво да направя. Това пак си е своего рода намеса, но мисля, че е редна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия