АВГУСТинска мама сърчице ще чуе скоро от екрана

  • 11 275
  • 270
# 240
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ХАРИ   bouquet   bouquet   bouquet!!!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТИЕ, БЕБЕНЦЕТО ДА СИ ГО ИЗНОСИШ СПОКОЙНО И ДА СИ ГО РОДИШ ЖИВИЧКО, ЗДРАВИЧКО И МНОООГО КРАСИВО!!!!  Hug
Виж целия пост
# 241
Честит рожден ден на Хари и от мен...  Grinning   много се радвам за всички които вече са чули сърчицата.....все повече стават с всеки изминал ден....страхотно  Laughing  Hug
Аз днес си запазих час за 04.01.07...как ще го дочакам този ден незнам   Praynig и дано се види нещо най-накрая..... Praynig
А иначе аз продължавам засега да се чувствам добре....като изключим напрежението в гърдите и като че ли лекооо ми се гади през деня...но нищо повече........първата ми бременност целия втори месец  беше ужасен...неможех да стана от леглото.... Sick...и после изведнъж изчезна всичко... Grinning
И мен ме наболяваха яйчниците..особенно от дясно...сега вече не... Rolling Eyes  но каквото и да чувстваме всички ще го изтърпим...важното е всичко да е наред с  точиците   Praynig
Виж целия пост
# 242
Здравейте, дружки!

Ние се завърнахме от медения месец благополучно и най-сетне влизам да ви попрочета. Няма да мога да изчета всичко, така че се извинявам ако пропусна да честитя на някой за нещо важно Hug Има ли още някой, който не е ходил на док? Защото аз ще ходя чак през новата година за първи път Simple Smile  Embarassed Не бързам, де ... Проблем ми е , че не знам при кой да отида..хем искам да е жена, хем да е страшна специалистка...а все мъже ми препоръчват  Mr. Green Heart Eyes

Честито на всички за сърчицата  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Да са ви живи и здравички!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 243
Здравейте момичета!Много ми е тъжно newsm45.Вчера ходих при моята гинеколожка.Обясних й,че последният ми М беше на 25.11,и че трябваше да ми дойде на 22-23.12 и че тестовета които съм правила са три-и трите положителни,тя се хвана за главата...рано било.Въпреки това ме гледа на Ехограф и ми каза,че нищо не се вижда newsm12.Стените одебелени или като за М или бременност!Ужас!Не вярвам тестовете да лъжат(от три различни марки са)а защо нищо не се вижда??? smile3506Ама аз съм голям бързак.Сега ме вика на 10.01 а до тогава ще откача.Не знам да се пазя ли или не?
Хайде ако сте били в моето положение-пишете,че откачам.... smile3511
Виж целия пост
# 244
Хари, честит рожден ден на патерици   bouquet  bouquet  bouquet
Valenta70 , на какъв ехограф те гледа лекарката? може пък този цикъл да ти е било по-късно овулацията и да не може да се види още  newsm78 обаче, двете чертички са си 2 чертички  Hug на мен ми казаха, че няма счмисъл да ходя преди да имм 2 седмици или 10-ина дни закъснение  newsm78
V-twin и аз не съм ходила още на лекар - чак на 3,01
Иви, на 27,08-28,08 трябва да е - по мои изчисления  Blush
Виж целия пост
# 245
herelina,увото ми е точно на 14 ден.Лекарката ме гледа на коремен ехограф-и видя само удебелени стени на матката.Вижте графиката и ми кажете рано ли съм ходила?
Виж целия пост
# 246
Valenta70, с 4 дни закъснение само на вагинален ехограф може да се види, мила.  Аз ходих с 8 дни закъснение и точно на такъв ехограф много ясно се видя не точица, а направо 6 мм плодно сакче. А ти като отидеш на 10-ти направо би трябвало и сърчице да се види, така че стискай зъбки. Те сега по празниците бързо ще литнат  Wink
Виж целия пост
# 247
здравейте
честито на тези които се видели сърчицата, ох и аз искам да го видя ама на не стана
Valenta70, раничко е, още малко трябва да изчакаш
hari_77, честит рожден ден, само най хубави пожелания отправям към теб, да не ги повтарям   bouquet
Виж целия пост
# 248
Момичета, мисля да подготвя нова тема, имали ли нещо против?
Виж целия пост
# 249
Валента, и при мен беше така, но мен ме гледаха с вагинален, казаха ми че лигавицата е силно одебелена  newsm78, но бебенцето се вижда с гооляма доза въображение  Simple Smile..Изчакай още малко и всичко ще е наред, стискам палци и имай търпение  Hug!!!!
Виж целия пост
# 250
Здравейте момичета не мога да смогна да ви прочета. Simple Smile
Хари 77 честит рожден ден на патерици,  nbirthdayпожелавам ти най-вече да си здрава и много щастлива.
Валента 70 не се тревожи излишно, просто още е рано да се види с обикновен ехограф(моя лекар ме върна от прегледа макар да бях с 10 дена закъснение и каза че сега няма смисъл да ме гледа защото само господ знае дали има бременност и дали ще я задържа)теста ми стана EFPедва на 16 ден от закъснението, така че щом имаш този резултат, а ти казват че нищо още не се вижда, не ти остава нищо друго освен да чакаш.
Аз ще ходя да ме гледат на ехограф и да ми направят необходимите изследвания на 03.01. Ще отида в поликлиниката на личния ми лекар защото той така ме посъветва, кажа че при тях има добри специалисти, а и понеже съм с Rh - ще се наложат доста иследвания и е по-добре всичко да мине през ЗК, нали в крайна сметка за това плащам осигуровки. На частен лекар мога винаги да отида ако искам второ мнение.
Иначе тази сутрин малко ми се гадеше но бързо премина Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Ей, момичета, кажете ако знаете къде в София има магазин за бременни, бях виждала много докато не ми трябваха, а сега ми излязоха от главата  ooooh!! Днес след дока мисля да ида да си купя едно панталонче  Grinning, защото ми стяга вече, а и да си подобря настроението, това  Sick ме изнервя жестоко  #Cussing out!!!! Хрупам солети като луда, малко ми минава, ноооооооо пак ми е зле  Sick!
А констанс, подготвяй темичка разбира се, време и е   bouquet!
Виж целия пост
# 252
Честит Рожден Ден Хари и честито ви сърчице! Ех, какъв разкошен подарък!  Heart Eyes

V-twin аз съм при жена, при същата при която раждах и първия път (Станева в Майчин Дом), но тя не е по ЗК, по ЗК ходеше сестра ми при Тодорова в мед.център Вега до пазара на Катедралата...И при двете са ходили доста мои познати и от двете са доволни...

Valenta и аз ходих по същото време като теб...Бебето се видя едва едва през вагиналния ехограф, през коремен по това време е абсурд да се види каквото и да е...Някои казват, че не било хубаво да се преглежда с вагинален в малка бременност да не станело нещо, но това е единствения начин да видят толкова малко бебе. И двете бременности ме гледаха в началото с такъв и не съм имала проблем, но все пак да знаеш...Егати лекарката, тя нещо по-объркващо не е ли могла да измисли  Crossing Arms Спокойно пази се...бременна си...на тестовете пише, че ако теста е отрицателен може да има грешка, но положителния резултат е категоричен! И на мен ми казаха да ида чак на 9-ти януари и колкото и да искам да разбера нещо по-рано просто бебето е много мъничко и няма смисъл...Просто трябва да чакаме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 253


herelina,увото ми е точно на 14 ден.Лекарката ме гледа на коремен ехограф-и видя само удебелени стени на матката.Вижте графиката и ми кажете рано ли съм ходила?
:

Доколокото разбирам от графики си бременна със сигурност.
 Wink
Просто изчакай още малко, или пък ако нямаш доверие на лекарката си отиди да те види и някой друг  thumbsup
Виж целия пост
# 254
Благодаря ви момичета!Поуспокоихте ме.Аз не бързам толкова да видя дали съм бременна(сигурна съм)от колкото,че имам от няколко дена болка ниско долу към яйчника.Ту се усилва,ту спира....Стоя стоя и като ми хрумна идея за извънматочна.Е,нямам никакви течения,ама си чувствам яйчника все едно има нещо.Много съм страхлива. BlushКажете ми как мислите,ако ида на вагинален ехограф,ще се види ли нещо? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия