Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Януари (Тема 28)

  • 214 086
  • 2 557
# 2 130
Мими, този ли е серумът?
https://www.esthederm.it/intensive-retinol-huile-serum-1.html?_g … AYASAAEgILVPD_BwE
Аз уточнен % на ретинол не виждам. 🤔
Сега гледам крема и там няма % https://www.esthederm.it/intensive-retionl-creme.html?_gl=1*ha2e … AYASAAEgILVPD_BwE
И Ани е права кремът е по-слаб от серума съдържа retinyl palmitate. Най-слабата форма. Има и в двата парфюм, който може да доведе до раздразнение на кожата. Не при всеки обаче се случва.
Виж целия пост
# 2 131
Благодаря за дискусията! Сега се сетих и извадих и аз серума с РетинАл, който не съм ползвала от началото на зимата. И аз мазнах няколко пъти, не видях ефект и го забравих. Чакам да попие и слагам нощния крем, препоръчан за след серума. Другото също не съм го ползвала почти.



Това са пептидите, от тях съм доволна явно, защото ползвам трета опакова. Слагам сутрин и вечер преди крем:



Искам да помоля за съвет от вас или ако има тема да ме насочите към тема да чета, какви добавки мога да приемам за суха кожа? Чувствам се като една изсъхнала стафида - лицето ми е сухо, ръцете, косата, петите. Вярно, че водата ни тук е супер твърда и варовита, вярно, че след 40-те вече се очаква някаква промяна в кожата, но не мисля, че това е нормално и не се чувствам комфортно. Колаген ли, витамини ли, какво ли? Ям здравословно и балансирано и пия доста вода.
Виж целия пост
# 2 132
Аз винаги съм била със суха кожа и коса, но пиейки колаген с хиалурон и превантивно капсула вечерна иглика, мисля, че реших проблема със сухотата.
Козметики с ретинол и ретинал никога не съм ползвала и не смея. Нямам петна по кожата, не използвам и слънцезащита, товари ми кожата.
И аз като silver, почиствам с пяна, след нея тоник, серум и крем и това е. Трябва да сменя кремовете, след 3-4 опаковки Revitalizing Supreme EL вече не виждам особен ефект. Вероятно ще пробвам Естедерм или Филорга.
Виж целия пост
# 2 133
Кло, да, вероятно е този! Simple Smile
Виж целия пост
# 2 134
Наслагването на много продукти е голяма грешка.Вижте канала на Мария Панайотова, има и група във фейса https://www.youtube.com/@MariaPanayotovaGpharm ИЗключително полезни видеа.
Виж целия пост
# 2 135
chloe, благодаря за препоръката за Джарт, вчера щях да пиша, но счупих един буркан с мед в кухнята и едва изчистих. Поръчах един опознавателен комплект.Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 2 136
Bright, не мога да обобщавам. При мен многото продукти ми изиграха лоша шега. Има хора почитатели на К beauty и имат резултат.
Много зависи кое с кое се комбинира % на активната съставка. Има си много подводни камъчета и човек постоянно се учи.
 Моля, Silver! 🤗🌹Не се притеснявай! 🤗 И аз чакам моят опознавателен комплект. Много ги обичам и са изключително практични.
Ти коя серия взе? 😁
Виж целия пост
# 2 137
За първи път чувам за опознавателен комплект.
Силвър, и аз бих искала да разбера кой комплект избра.
Виж целия пост
# 2 138
Ето моят само кремът в пълен размер познавам и харесвам другите са по 5 мл.


Взех още един пак в малки разфасовки.

От тази марка ползвам и харесвам маската с РНА. Тези са ми напълно непознати.
Виж целия пост
# 2 139
След Авена с ретинАл трябва ли слънцезащита. Явто трябва ако се съди по описанието, че е с пиил ефект?
След всички ретинО/Алов продукт е задължително, а моето лично мнение е, че е и да не ползваш пак е задължително Simple Smile
Благодаря за дискусията! Сега се сетих и извадих и аз серума с РетинАл, който не съм ползвала от началото на зимата. И аз мазнах няколко пъти, не видях ефект и го забравих. Чакам да попие и слагам нощния крем, препоръчан за след серума. Другото също не съм го ползвала почти.



Това са пептидите, от тях съм доволна явно, защото ползвам трета опакова. Слагам сутрин и вечер преди крем:



Искам да помоля за съвет от вас или ако има тема да ме насочите към тема да чета, какви добавки мога да приемам за суха кожа? Чувствам се като една изсъхнала стафида - лицето ми е сухо, ръцете, косата, петите. Вярно, че водата ни тук е супер твърда и варовита, вярно, че след 40-те вече се очаква някаква промяна в кожата, но не мисля, че това е нормално и не се чувствам комфортно. Колаген ли, витамини ли, какво ли? Ям здравословно и балансирано и пия доста вода.
Миа, това е един от най-хубавите продукти на пазара. Ползвай го редовно и по-продължително време и ще си доволна. Ефект може да видиш поне след една измазана опаковка. Моето мнение обаче е, че не е добре ретинала и гликоловата киселина да ги ползваш в една и съща вечер. Може едната вечер единия продукт, а на другата вечер другия. И задължително слагай нещо хидратиращо след това. Вероятно ти е пресушена и дехидратирана кожата и затова усещаш сухота. Вътрешно може да взимаш този продукт Check out this product I found on iHerb. https://www.iherb.com/pr/source-naturals-injuv-hyaluronic-acid-7 … m_medium=appshare. Трябва да е формулата инджув, за да има ефект за кожата. Колаген, омега, витамин С също имат добър ефект. Всичко обаче иска време. Повечето хора мислят, че ще изпият 20 хапчета и ще има ефект. Ами не, няма такъв вариант. Всичко действа с натрупване в организма и се отплаща напред, далеч във времето.
Сухата кожа е много капризна и си иска сериозна и постоянна грежа - и вътрешна, и външна. Определено това сбръчкване тип стафида е точно дехидратираност - и външна, и вътрешна. Но с хидратация само в едната посока не се случват нещата.
Ако съм на твое място ще продължа да ползвам продуктите на медик 8, защото наистина са много добри, но ще подсиля кожната бариера с допълнителна хидратация. И никога двата продукта от снимката в една и съща вечер. Пептидите са прекрасни и тях може след ретинала. Гликоловата киселина, за да работи, след нея не би трябвало да слагаш нищо, но ако усещаш сухота слагай хидратиращ крем. В сайта на медик 8, дори е посочено, че гликоловият крем е добре да се ползва два пъти седмично.
Виж целия пост
# 2 140
Дами, говорите ми на китайски.
Шапки долу за знанията.
Виж целия пост
# 2 141
Слънце, и за мен е китайски и каквато съм невежа ако почна да се плескам много ще оплета конците.
Виж целия пост
# 2 142
Ето този, за зачервяване от Нотино. Има и някакво намаление.
Виж целия пост
# 2 143
ani_d, много бладоаря за времето, което си отделила за подробния отговор Heart! Много ми е полезно и ще се възползвам от съвета. Права си, каквото съм взимала досега (омега, колаген), все е било по една опаковка и до там. Ще го направя рутина.

Иначе не, не ги ползвам двата продукта заедно, просто ги снимах един до друг Blush. Аз съм доста внимателна и в началото ги ползвах през два -три дена. После спрях изобщо. Иначе сестра ми от БГ ми ги препоръча и ми изпадат добри намаления от тукашните сайтове. Имам нощния и дневен с фактор. Нощният съм на втора опаковка, защото наистина добре хидратира и сутрин кожата е свежа.

Две снимки, че нещо не сме показвали стил напоследък 😁 Ако някой ми беше казал, че ще нося пак чорапи високо вдигнати, нямаше да му повярвам, но ей, на менят се времената!



Виж целия пост
# 2 144
Миа, страхотна си.
Продуктите на медик 8 са супер, така че смело ги ползвай. Гликоловият като почне силното слънце може да го спреш, но ретинала си го ползвай. Усетиш ли обаче и най-малкото раздразнение спорай и карай само на хидратация. След няколко дни пак и така. На кожата й трябва време. Същото е и с добавките. Аз например от добавките за стави, видях полза чак след 8 месеца. Много съм благодарна на ортопеда, че ми повтаряше постоянно, че не трябва да ги спирам. След два оперирани минискуса, сега свободно клякам с 30кг и коленете ми държат без проблем. То вярно, че и мускулатурата ми позаякна, което също е от значение. Както той казва:Докато имаш добър бедрен мускул и глутеус, коленете ще държат 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия