Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо тържеството в детската градина не беше толкова добро, колкото очаквахме?
Какви са обичайните традиции за коледни тържества в детските градини, разликите в тези традиции и различните подходи към тези тържества?
Какви са алтернативите на традиционното тържество за празнуване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо тържеството в детската градина не беше толкова добро, колкото очаквахме?
-
Какви са обичайните традиции за коледни тържества в детските градини, разликите в тези традиции и различните подходи към тези тържества?
Обичайните традиции за коледни тържества в детските градини могат да варират, включително общи празненства с Дядо Коледа и подаръци без участието на родителите или индивидуални тържества с участието на родителите и всеки родител осигурява подарък за детето си. Разликите също включват снимки с Дядо Коледа и общи снимки на групата. Различните подходи към коледните тържества в детските градини включват забавления, клоуни, циркове, коледни дискотеки, песни, танци, истории и украса на градината. Някои градини провеждат тържества само за децата без родителите си, докато други включват родителите в програмата. Организацията и подходът към тържествата може да варира в зависимост от ръководството на градината и предпочитанията на родителите.
-
Какви са алтернативите на традиционното тържество за празнуване?
-
Какви проблеми могат да възникнат по време на коледните тържества в детските градини?
-
Какви са някои от начините, по които родителите се опитват да подобрят коледните тържества в детските градини?
. Дано са се забавлявали децата. Снимките ще ги взема след Нова Година 
сьбирахме по 5лв.на дете и имаха приготвени торбички с лакомства и общи играчки за всички в групата деца.

Началото беше обявено за 10:00ч.Първо имаше куклен театър. Дядо Коледа дойде поне час по-късно и бе пътувал толкова дълго, че брадата му беше посивяла от прах, фолиото по жезъла му - прокъсано, и овехтял, милия, овехтял.... Да ти стане жал...Децата от вокалната група пяха песен,а други от театалната трупа танцуваха...Много бяха сладки. Получи се нещо като програма...После следваше раздаване на подаръци по групите. Дядо Коледа бързаше ли, бързаше да раздаде подаръците и да се снима с децата.....и да приключи със задачата...Като на конвеир... И много притеснителен този Дядо... докато раздаваше подаръците само "Здравей", "заповядай" и "Чакай - снимката!?" казваше. Друго май му беше много неудобно да изрече... За да не си кривя душата, ще кажа , че попита едно момченце дали е слушало и подхвърли една шега, за да върне едно детенце до себе си за снимката. А от бързане почти се скараха на едно момиченце , че не се усмихва за снимката - "Хайде усмихни се пък ти ДЕЕЕЕ!"....Разбирам го човека, че трябва да раздаде подаръци на 100 деца и се уморява, но все пак е Дядо Коледа!..... А бе някак по-различно си представях този празник...Щеше ми се тоз добър дядо да се усмихне на всяко дете, да го погали, да му каже нещо...или поне да отдели още по еди миг когато поднасяше подаръците... А пък може да съм прекалено претенциозна... Май прекалих и с писането.... Дано вашите празници да са били по-хубави...На децата малко им трябва да са оволни...
.Не стига това ами вместо нашите госпожи се фотографисала някаква чужда малкия даже и името и не знае. Поръчах 3 снимки с Дядо Коледа - получих само 1.След новата година ще чакам да ми върнат парите за другите 2.