да сте много здрави и щастливи момичета
да сте много здрави и щастливи момичета

нЕКА НОВАТА ГОДИНА Е ПО-РАЗЛИ4НА ОТ СТАРАТА-ПОВЕ4Е ЛюБОВ ,ТЪРПЕНИЕ И щАСТИЕ В ДЕТСКИТЕ О4И 


Легнах си към 5.30, че и май малко след това.
Станах преди около 10 мин. и направо не знам къде се намирам.
Забравила съм да си махна грима - нещо напълно недопустимо за мен ... всъщност сега разбирам, че го правя не толкова заради принципа, колкото, за да не си причинявам този стрес рано сутрин, виждайки се в огледалото.
Еми така е, всеки с болките си. 
лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените?
Сори,евро зъба
лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените? 


Сори,евро зъба 

лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените? 


Сори,евро зъба 





Препоръчани теми