Дъра-бъра, два чадъра!

  • 16 849
  • 302
# 135
честита нова 2007 година
 Hug да сте много здрави и щастливи момичета
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
Хайде и от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЗДРАВЕ,РАДОСТ И УСПЕХИ HugнЕКА НОВАТА ГОДИНА Е ПО-РАЗЛИ4НА ОТ СТАРАТА-ПОВЕ4Е ЛюБОВ ,ТЪРПЕНИЕ И щАСТИЕ В ДЕТСКИТЕ О4И Heart Eyes
нОВА ГОДИНА-НОВИ НА4ИНАНИЯ Mr. Green

много ми е тежи4ко ,ама сега ще се усвестя Twisted Evil
как изкарахте,казвайте Hug
Ние разбивахме в Блек Лейбъл до 6.00ам,купон,танци-манци..........Бяхме свидетели на цялата еуфория по бул.Руски и около площада Crazy
ХУбава нощ беше, Hug
Виж целия пост
# 137
Честита Нова година и от мен! Нека има здраве навсякъде и за всички! Щастие да грее в очите! Любов да изпълва всички сърца! Повече доброта и добри дела по света и у нас! Да няма тъжни детски лица и мокри бебешки дупета!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
Още съм снощна! Tired Легнах си към 5.30, че и май малко след това. Thinking Станах преди около 10 мин. и направо не знам къде се намирам. newsm78 Забравила съм да си махна грима - нещо напълно недопустимо за мен ... всъщност сега разбирам, че го правя не толкова заради принципа, колкото, за да не си причинявам този стрес рано сутрин, виждайки се в огледалото.  Mr. Green
Готина нощ и за мен беше. Към 3.30 исках да закарам един младеж до Ст. град, на дискотека, ама не ми дадоха кола. Crossing Arms Еми така е, всеки с болките си. Laughing
Дамаянти, тия красоти, дето ги постваш за всички празници ... сама ли ги измисляш?! След тях оставам безмълвна и не знам какво повече бих могла да ви напиша и пожелая! Heart Eyes
Бъдете все така готини! Party Party Party
Виж целия пост
# 139
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

Желая ви много здраве и късмет и успехи във всички начинания!
Пожелавам ви и много, много щастливи детски усмивки, и грейнали от радост детски очи! Много мир и любов, през новата година!
Виж целия пост
# 140
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАШЕ СЕЛООООООООООООООООО
Виж целия пост
# 141
ЗА МНОГО ГОДИНИ МОМИЧЕТА !!!

НЕКА НОВАТА ГОДИНА ДОНЕСЕ НА ВСИЧКИ НИ

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ !!!

ДА НАПРАВИМ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ДЕЦА ЩАСТЛИВИ !!!

ЛОШОТО ДА ОСТАНЕ В СТАРАТА ГОДИНА, А ХУБАВОТО ДА СЕ УТРОИ В НОВАТА !!!
Виж целия пост
# 142
Честита Нова година на всички! Много здраве,щастие и сбъднати мечти за вас и семействата ви! Дано да бъде още по-успешна от миналата ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 143
  Добре де  newsm78лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените?
Виж целия пост
# 144
болят ме два зъбаааааааааааа CloseСори,евро зъба Mr. Green

някой знае ли кога децата са на градина newsm78
Виж целия пост
# 145
  Добре де  newsm78лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените?

Лицето Весе все още реанимира от вчера, за какви бири говориш в този ред на мисли!? Thinking
По принцип си празнувам на "Весели празници". Blush
По същество ... води ми се имен ден, но не го празнувам особено. Tired



болят ме два зъбаааааааааааа CloseСори,евро зъба Mr. Green

някой знае ли кога децата са на градина newsm78

Мога да ти препоръчам зъболекарка, която утре ще работи, че нали се води официално почивен ден. Crazy
Градините ... в най-добрия случай от 3.01., а в най-лошия случай от 8.01.! Mr. Green Миналата година не пита ли?! И що?! newsm78
Виж целия пост
# 146
  Добре де  newsm78лицето Весе няма ли имен ден днес и ако е така къде са бирите, студените, запотените?

Лицето Весе все още реанимира от вчера, за какви бири говориш в този ред на мисли!? Thinking
По принцип си празнувам на "Весели празници". Blush
По същество ... води ми се имен ден, но не го празнувам особено. Tired



болят ме два зъбаааааааааааа CloseСори,евро зъба Mr. Green

някой знае ли кога децата са на градина newsm78

Мога да ти препоръчам зъболекарка, която утре ще работи, че нали се води официално почивен ден. Crazy
Градините ... в най-добрия случай от 3.01., а в най-лошия случай от 8.01.! Mr. Green Миналата година не пита ли?! И що?! newsm78


ще търпя до 3ти,при непознати зъболекари,гинеколози и фризьори не ходя Twisted Evil

не питах щото Сашко беше болен и не ходи на градина,ина4е за у4ениците знам,4е са на 8ми Crazy
Виж целия пост
# 147
  Весето знае, защото тя самата е в трета група Joy
Виж целия пост
# 148
Роси, аз също. Затова ти казах, че ще ти я препоръчам. Много изпитана е, ама много. Хайде да не влизам в подробности. Laughing Но, ако не е нещо инцидентно ... иди си на 3-ти, при зъболекаря, който си те лекува. Peace

Аз за градината ти казвах ... за учениците знам покрай сестра ми. Peace

Ев, нещо все по-често започна да ме засичаш по възрастови въпроси. Mr. Green
К'во да те правя ... ще измисля, ей! Sunglasses
Виж целия пост
# 149
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

Много здраве, любов и щастливи детски усмивки!
 Peace
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия