Пазаруване от obuvki.bg - тема 3

  • 78 442
  • 738
# 285
https://www.sportdepot.bg/product/new_balance_obuvki_500_classic … W500BR-basic.html
https://www.sportvision.bg/maratonki/86017-new-balance-maratonki-new-balance-500
За този модел..
Но и размерите на стелката са различни..40 в спорт депо ми бяха леко свободни/нямаше 39/и сега се чудя 39 дали няма да ми е малък от спорт вижън?
Виж целия пост
# 286
За баланските намерих в стари теми в мамата че били леко умалени.
Аз имам 39 номер, но е друг модел - 574, не знам има ли значение, ще ти измеря стелката, за да се ориентираш евентуално.
https://bg-mam.ma/p/1515633/47173262
Но от опит, най-добре поръчай два поредни номера и прецени като дойдат. На синко поръчах негов уж номер, едни скечърс, убивали му, върнах ги, сега чакам 42 и 43, може и мъжо да намаже, че ги хареса, а той носи 42 номер....абе въртим едни пари само, да задвижваме икономиката....
Виж целия пост
# 287
В сайта на NB в Англия има ревюта за модела от преди 1 и 2 години
https://www.newbalance.co.uk/pd/500-classic/GW500V1-14365.html?d … bvstate=pg:2/ct:r
Което предполага, че моделът е от по-стара колекция и в този смисъл е нормално някои от търговците да го пускат с по-голямо намаление. Има тесен и стандартен модел и не става ясно в СД и СВ кой точно модел продават.
Иначе изглежда, че 39 са за стъпало до 25 см, а 40 за стъпало 25.5 см.
Преценете половин см по-къси дали пък няма да са неудобни.
Ако можете, поръчайте и двата размера от СВ и мерете вкъщи на спокойствие и после върнете единия. Меренето в магазин не е точен индикатор, защото там се мери бързо и преценката не винаги е реална. А един крак в обувката се разширява и реално дали убива или не се усеща след по-дълго пробване поне половин-един час. И съответно някои обувки дето в началото убиват след половин час може да се отпуснат, а други, които са били ок след половин час може да почнат да стягат.
Препоръчвам дори второ мерене на обувката вкъщи след ден или два от първото. Аз така избирам моите.
Виж целия пост
# 288
Рових да видя къде го има моделчето, във фешън дейс, абаут ю е изчерпан . Не бих се притеснявала за цената, винаги има различни цени в различни сайтове и то в такъв голям диапазон. Поръчвам винаги най-евтиното, стига да е от читав и познат сайт де, не от всеки.
https://www.aboutyou.bg/p/new-balance/niski-maratonki-500-9422889
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B … lance-p1465267-1/
Виж целия пост
# 289
Да дам отзив за боти, купих си ги пролетта, но тогава почти не ги носих - Go Soft e марката, май си е тяхна, полска. Няма такива гадни, неудобни обувки!

Едно, че не си отговарят на номера - 37 със игурност не са, друго, че са твърди отвсякъде. Подметката е твърда и неудобна, кожата е твърда и не иска нито да се отпусне (пробвах със спрей), нито да се оформи поне малко по крака. А е естествена кожа и даже не бяха евтини. След кратко носене всяко излизане прави кожата да изглежда евтина, мърлява и трябва да ги лъскам постоянно.

Май ще приключа с обувки.бг, даже и детските вече намирам в други нормални сайтове със същите и по-ниски цени. Дотук равносметката ми - едни горе-долу хубави сандали за мъжа, няколко чифта обувки и сандали за детето - доволно е, но техните марки обувки след няколко носения все ми изглеждат мърляви, макар че иначе са удобни и меки; едни детски дебели ботушки, които се оказаха само за ледено време, иначе протичат; за мен - ботуши Ева Лонгория, след няколко носения, кожата изглежда все едно съм ги носила години; твърди боти, сандали за пришки, два чифта меки и удобни обувки, но с един номер по-голям реален размер.
Виж целия пост
# 290
Да дам отзив за боти, купих си ги пролетта, но тогава почти не ги носих - Go Soft e марката, май си е тяхна, полска. Няма такива гадни, неудобни обувки!

Едно, че не си отговарят на номера - 37 със игурност не са, друго, че са твърди отвсякъде. Подметката е твърда и неудобна, кожата е твърда и не иска нито да се отпусне (пробвах със спрей), нито да се оформи поне малко по крака. А е естествена кожа и даже не бяха евтини. След кратко носене всяко излизане прави кожата да изглежда евтина, мърлява и трябва да ги лъскам постоянно.

Май ще приключа с обувки.бг, даже и детските вече намирам в други нормални сайтове със същите и по-ниски цени. Дотук равносметката ми - едни горе-долу хубави сандали за мъжа, няколко чифта обувки и сандали за детето - доволно е, но техните марки обувки след няколко носения все ми изглеждат мърляви, макар че иначе са удобни и меки; едни детски дебели ботушки, които се оказаха само за ледено време, иначе протичат; за мен - ботуши Ева Лонгория, след няколко носения, кожата изглежда все едно съм ги носила години; твърди боти, сандали за пришки, два чифта меки и удобни обувки, но с един номер по-голям реален размер.
Абсолютно съгласна,от ссс купих боти Lasocki,в друг цвят от обувки.бг...твърди,дървени,опитах да ги отпусна-не мръднаха!
Виж целия пост
# 291
И аз два пъти купувах полски боти и  и двата пъти ги върнах. Имах чувството, че ще се пребия с тях на всяка крачка. Твърди и неудобни. На Go soft мисля, че имам едни ниски кожени чехли, не са лоши.
Според мен не е виновен сайта, а марката на обувките. От сайта имам обувки на Кларкс - Ами добре са си, нищо общо нямат с полските. Имам и чехли на Крокс, ботуши на Рикер - също съм доволна.
Виж целия пост
# 292
Много са занижили качеството.
Вчера получих боти на Клара Барсон и Джени Феъри. Първите като за 34 лв са идеални, но другите не струват 60, колкото им е цената без промоция. Миришат отвратително и материалите са нискокачествени .
Иначе са удобни, но колко ще изкарат, е друг въпрос.
Виж целия пост
# 293
джени феъри, ласоки и гоу софт са нискокачествени обувки по принцип
сайтът няма общо с качеството им
последната ми продобивка е
https://obuvki.bg/p/obuvki-josef-seibel-caren-01-67701-133-515-azur
с код излязоха 100 лв., много удобни и качествени обувки
Виж целия пост
# 294
Много са занижили качеството.
Вчера получих боти на Клара Барсон и Джени Феъри. Първите като за 34 лв са идеални, но другите не струват 60, колкото им е цената без промоция. Миришат отвратително и материалите са нискокачествени .
Иначе са удобни, но колко ще изкарат, е друг въпрос.
Извинявай, ама за тези пари дори читави домашни чехли трудно ще се намерят. Не може да се търси качество нито от материал, нито от изработка.
Виж целия пост
# 295
А, няма какво да извиняваш, не робувам на марки, цени и кожи, за мен не са гаранция за качество.
Откакто обувки Бугати естествена кожа се пречупи подметката на първо обуване и Рийбок за 200 лв ми направи кървави пришки , изобщо не гледам цена. Поръчвах и връщах десетина Найка и Адидаси, дървени и некомфортни.
Харесвам си обувки по дизайн, предпочитам да си харча парите за други смислени неща.
Виж целия пост
# 296
А, няма какво да извиняваш, не робувам на марки, цени и кожи, за мен не са гаранция за качество.
Откакто обувки Бугати естествена кожа се пречупи подметката на първо обуване и Рийбок за 200 лв ми направи кървави пришки , изобщо не гледам цена. Поръчвах и връщах десетина Найка и Адидаси, дървени и некомфортни.
Харесвам си обувки по дизайн, предпочитам да си харча парите за други смислени неща.
И аз не робувам на марки, но не помня от години да съм си купувала качествени обувки /дори летни с отворена пета и затворена предна част/ за по-малко от 120-140 лв. Е, нямат износване, а ми писнаха. Това лято хвърлих 3 чифта, защото забелязах на токчетата леки драскотини, и то при вглеждане на нивото на очите, та си намерих основание Simple Smile
За последните 10 години си купих само едни по-евтини /да не кажа почти за без пари/ мокасини с идеята да ги нося на село. Носих ги точно един сезон /не само тях, разбира се/ и се разлепиха, останалите не мърдат и това е. А някои ми се ще да мръднат Simple Smile
Според мен трябва да идеш да баят на вещите ти за уроки, помня и от прахосмукачките така се оплакваше Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Не е вярно че цената определя качеството!
Най-удобните ми обувки са едни нескъпи на Паоло Ботичели. С тях стъпам върху облак сякаш, чу-дес-ни като усещане, чудесни!!

Факт е че няма кадърни моделиери в днешно време. Резултат - калпави като кройка и неудобни обувки. Но пък цената..мда....ама качеството..мне.

Елементарно е да се обвързва удобството, с цената.

Получих тези за детето, одобри се.
https://obuvki.bg/p/snikrsi-skechers-ralcon-210229-blk-black

Леки са много, от подметката явно.
Виж целия пост
# 298
😂😂😂
Не знам защо тема с лични отзиви и впечатления от сайт за обувки се превръща в съветник за баене и уроки.
Това какви обувки и на какви цени си купува някой, не ме вълнува изобщо, пък че им търси драскотини да ги хвърля, ми е малко too much.
Истински богатите хора  ходят с обикновени дрехи и обувки, само бай Ганьо е  марков и се гордее с това.
И от пералнята се оплаквам също.😂
Виж целия пост
# 299
Цитат на: Mateah link=topic=1515633 .msg47208364#msg47208364 date=1700030673
😂😂😂
Не знам защо тема с лични отзиви и впечатления от сайт за обувки се превръща в съветник за баене и уроки.
Това какви обувки и на какви цени си купува някой, не ме вълнува изобщо, пък че им търси драскотини да ги хвърля, ми е малко too much.
Истински богатите хора  ходят с обикновени дрехи и обувки, само бай Ганьо е  марков и се гордее с това.
И от пералнята се оплаквам също.😂
Е, или моето или твоето чувство за хумор рано сутрин не е на ниво. Ако е моето, се извинявам!
Вярно е, че и за висока цена може да се вземат некачествени обувки /или друго/, но пък за ниската вероятността е по-голяма и е изключение да са удобни и качествени. Всички сме имали такива изключения, аз също в това число.
И какво значи обикновени дрехи и обувки? Като се каже "маркови" пък, съвсем непонятно става - всички обувки са произведени все от/под някаква марка.
И аз не си купувам обувки за 1800 лв, но пък под определена цена /това от опит/ знам какво мога и не мога да очаквам и не се оплаквам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия