Пазаруване от obuvki.bg - тема 3

  • 78 480
  • 738
# 630
Аз им писах, но искам да си реша проблема по-бързо.
Оплакването е реално от куриера, а не от тях самите Simple Smile

https://obuvki.bg/b/danni-za-firmata
Виж целия пост
# 631
Аз им писах, но искам да си реша проблема по-бързо.
Оплакването е реално от куриера, а не от тях самите Simple Smile

https://obuvki.bg/b/danni-za-firmata
teta, страхотна
Помня и аз, че някъде съм виждала тел започващ с 052 … но дотам Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Винаги скролвай до най - долу на страницата и търси там, или в ОУ ги пише мейли и телефани, или там в полето "за нас", за фирмата....така търся аз.

Също на товарителницата май пишат телефон на подател..върху плика етикета.
Виж целия пост
# 633
Винаги скролвай до най - долу на страницата и търси там, или в ОУ ги пише мейли и телефани, или там в полето "за нас", за фирмата....така търся аз.

Също на товарителницата май пишат телефон на подател..върху плика етикета.
Уж отидох на контакти , но това съм го пропуснала … все пак свърших работа. Хората са много кооперативни.
Виж целия пост
# 634
Здравейте, колко време се обработва връщане от обувки?
Върнала съм нещо към тях преди 10-тина дни, но още нямам никакви новини?
Виж целия пост
# 635
След още няколко дни ще имате новини, вероятно още в понеделник.
Виж целия пост
# 636
Привет! Някой купувал ли е обувки на марката Kazar? Интересува ме как са като качество и отговарят ли си номерата?
Виж целия пост
# 637
В ССС безплатно ли беше връщането онлайн?
Имат хубави намачения и ми се ще да поръчам повече неща и да върна излишното.
Виж целия пост
# 638
Освен,че е безплатно, ако имате удобен магазин наблизо може да върнете в магазина, без значение,че е поръчано онлайн, и ви връщат веднага парите на касата. Само си пазете бележките.
Виж целия пост
# 639
Аз точно в магазин гледах някои от моделите, но промоциите са онлайн, а има и такива модели , които ги няма в магазин.
Благодаря, отдавна не съм поръчвала и съм забравила как беше !
Виж целия пост
# 640
Ще питам тук, понеже не зная къде.
Някой пазарувал ли е от Шоп сектор, читави ли са?
Нямат адрес на фирмата, само телефон.🙄

https://www.shopsector.com/
Виж целия пост
# 641
Аз 1-2 пъти. Така и не ми пасна това, което поръчах, и бързо го върнах. Всичко с доставката и връщането беше както бе описано съобразно сумата на поръчката, бързо и лесно с Еконт и в случая безплатно за мен.
П.П. Има адрес в секция За нас.
Виж целия пост
# 642
Читави са. Веднъж съм поръчвала. Върнах, но НЕбезплатно защото пумите струваха 90 лв.
Виж целия пост
# 643
Благодаря ви!
Тета, а колко плати за доставка и за връщане, че и аз съм харесала нещо за под 100 лв. 🤔
Виж целия пост
# 644
Магазинът не е шано. Поръчваш 2 съседни номера и минаваш 100лв. Хем безпл доставка, хем вариант ако твоят номер не е точен.

Аз съм пазарувала 3 пъти. Нося 38 номер. Един път ми беше малък, един път голям и 1 път точен. Пишат размера на стелката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия