Заедно със ФЕВРУАРСКИ сечко, трябва да посрещнем малкия си бебчо!

  • 12 461
  • 253
# 165
     Здравейте и от мен Simple Smile

Тези дни просто нямах време да седна на компютъра Simple Smile
Искам да пожелая на всички ви весело посрещане на новата година, много здраве , щастие, безпроблемно раждане и да гушкате малки и сладки бебенца.Simple Smile
Виж целия пост
# 166
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Пожелавам на всички здраве, щастие, късмет и много усмивки през новата година!!!
Безпроблемно раждане и най - прекрасните бебета Simple Smile
Нека всички проблеми останат в старата година и да посрещнем новата с усмивка и надежда за добро начало Simple Smile
Виж целия пост
# 167
                     ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

  ura dance dazzler1  bigdance2 Tada
Виж целия пост
# 168
Честита Нова Година!!!
 Tada baloni
Виж целия пост
# 169
Честита Нова Година !!!

Нека за нас това да бъде най-прекрасната година с много бебешки усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 170
                                      Честит имен ден -
на всички, който днес ще празнуват да са живи и здрави, весели и засмяни и много, много обичани.
                                              bigdance2 Tada baloni
Виж целия пост
# 171
Честита Нова година!  bigdance2
Честито и на имениците.
Желая на всички ви много здраве, леко раждане и най-сладките бебета на света!
Пазете се, че остана съвсем малко време Heart Eyes
Виж целия пост
# 172
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! bigdance2
Виж целия пост
# 173
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!   Tada
Много здраве, щастие, късмет, любов на вас и вашите семейства през всичките следващи 365 дни от годината! С пожелание да се сбъднат и най-съкровените ви мечти. Леко и безпроблемно раждане, момичета!
Ако си имаме и именници- мами, татковци, каки и батковци - приемете моите най-искрени пожелания!
Виж целия пост
# 174
 baloni baloni  party006

ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА.
Виж целия пост
# 175
Честита нова година и от мен Simple Smile)
Чувствате ли се европейци  hahaha
Много здраве и късмет, леко раждане и най-хубавите бебчета Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Честита Нова Година!
С пожелания за леко раждане, здрави и сладки бебчета, и много радостни и приятни изненади през цялата година, а и след това! 



Поздрави и за всички именяци!
Виж целия пост
# 177
ЧЕСТИТА 2007-МА ГОДИНА

 newsm44 newsm81 bg dance  bigdance2 Tada
Виж целия пост
# 178
ЧЕСТИТА НОВАТА 2007 ГОДИНА!!![/size][/color]
 newsm44 newsm18 Tada  ura dance
Виж целия пост
# 179
Честита Нова година, момичета! Бъдете здрави и много обичани! А съвсем скоро да се радваме на едни здрави и хубави бебоци!

 smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия