Пъзели 51

  • 26 485
  • 759
# 240
Има куп безплатни приложения в Гугъл плей, с които бързо и лесно се намаляват снимки.
То си има и в самия телефон, но някой трябва да се сети да потърси Wink
Ето го:
Впрочем за мое голямо съжаление няма да успея да дойда в събота. Както и през целия февруари, когато ще съм на работа през уикендите Sad
Виж целия пост
# 241
Пъзела е много готин, жалко за липсата.

Аз мога да се включа и ако поне Йоана и Веси за да довършим започнатия пъзел, пък след ваканцията да започнем новия проект Simple Smile

Днес правих подреждане на гаража, направо съм прекалила. В гаража имам мнооооого пъзели. В апартамента имам много пъзели. Ужас съм!
Виж целия пост
# 242
Дай снимки на подредените кутии с пъзели да видим колко си прекалила 😁
Виж целия пост
# 243
Съмърче



Това е само в гаража Simple Smile кашоните са плътно пълни с пъзели, както и не се вижда един от 5000ч. В апартамента на първо виждане са към 80-90. За мое оправдание от всички пъзели има 4 детски за съседчето Joy
Виж целия пост
# 244
Тези от 500 си ги наредила за 2 дни, след това по една хилядарка на ден и за пролетното разчистване ще си на нула. Joy
(горе долу и при мен е такова положението)
Виж целия пост
# 245
Тези от 500 ще ги завъртим за световното другите да видим Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Хаха, кашонитееее😁 като склад на озон😁

Да подшушна, че качват -29% намаление за деня на пъзела.
Виж целия пост
# 247
Ето ги и моите


И чакам още 7 Close
Виж целия пост
# 248
Моите ги редуцирах малко... От около 150 слязоха на към 130.

Има място за нови.

Сега ще видя намалението.
Виж целия пост
# 249
За събота и аз съм пас. Детето се разболя и ще се лекуваме. Жалко, тъкмо заваля сняг, щеше да е хубаво да я изведа да поиграе в него.

Броих си пъзелите, около 45 броя са, от които половината да редени. И макар да имам място, трябва да ги понамаля, защото детето вече стига по-високо и по-навътре във шкафовете, а аз не искам да ми стига пъзелите. Joy
Виж целия пост
# 250
Нещо не се справям с качването на снимки в таблицата, т.е.качвам, но не успявам да форматирам снимката. Винаги съм мразила ексел, а сега нямам време да се уча, но за в бъдеще ще отработя ползването на таблицата. Сега качвам няколко пъзела за продажба тук. Трябва спешно да разчистя, тъй като напълних количката. Пак.

Скрит текст:
По 10 лв, само последните два са с други цени, отбелязала съм под снимките.








Този беше със сортери, но давам само пъзела, тъй като го купих и дадох сортерите на приятелка, на мен не ми трябваха. Той е на 8 лв.

Този също е на 8 лв, тъй като отстрани по кутията има малко следи от тиксо.
Виж целия пост
# 251
HighSpeed Искам близалките, не съм си ги купила точно заради сортерите Simple Smile
Тези си търсят нов дом, с таблицата не се справям нещо
https://airtable.com/shrMMjgHpsYF8wF4K
Виж целия пост
# 252
HighSpeed, може ли шарения Фалкон за мен.
Виж целия пост
# 253
Highspeed, азч искам 1 и 3.
Виж целия пост
# 254
HighSpeed, може ли шарения Фалкон за мен.

Имаш предвид със зайчетата ли?

Шанталче, имаш ги. Първия после го иска Венислава Тодорова, така че може да се разберете нещо след това.

Вени, последният е за теб. Пазя го за когато искаш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия