Пъзели 51

  • 26 485
  • 759
# 615
Както Бухтичка "обожава" колела, така ми дайте на мен козина и стойте гледайте сеир.
Бялото куче 1.56
Виж целия пост
# 616
То да е само козина Laughing,за късмет и кошница в близък цвят си редила

Момичета,някоя от вас редила ли е диамантен гоблен?Много ми е любопитно как изглежда след нареждане,и дали е много пипкаво?
Виж целия пост
# 617
Аз съм редила. Пипкаво е, но не много, защото аз нямаше да го довърша иначе😁
Снимка мога да покажа по-късно:)
Виж целия пост
# 618
Аз съм редила. Пипкаво е, но не много, защото аз нямаше да го довърша иначе😁
Снимка мога да покажа по-късно:)
Благодаря,Hot Purple HeartСнимай,когато ти е удобно.На ръба съм да си купя
Виж целия пост
# 619

Според мен вземи си малък(примерно А4) и пробвай. Не мисля, че ще те изнерви. Аз съм правила още 2 мисля - единия го подарих, а другия трябва да го изровя под книгите затрупан:) Чела съм, че колкото е по-голям става по-красив, защото не е размазана картинката. Моите са малки.
Виж целия пост
# 620
Привет, не съм се разписвала от миналата година, но просто така се завъртяха нещата.
Алиса е готова, много беше приятен и лесен. Позволих си да включа и колегите🤗.
Тя ни е втория пъзел за годината, първия е едни котки в магазин за платове
Скрит текст:


Благодарим за предоставената възможност.
Понеже съм между  няколко човека, които не са я редили, пишете на къде да го засиля.
Виж целия пост
# 621
Не ставам за състезание.

Виж целия пост
# 622
Някой знае ли, дали този пъзел е разделен в два плика

https://www.ozone.bg/product/pazel-2000-el-pepelyashka-16568/
Виж целия пост
# 623
Някой знае ли, дали този пъзел е разделен в два плика

https://www.ozone.bg/product/pazel-2000-el-pepelyashka-16568/
Със сигурност е в един плик.
Виж целия пост
# 624
Зори, дъщеря ми се занимава с диамантени гоблени. Изглежда ми пипкаво, тя ту реди, ту го прибира и така вече две години Simple Smile Нейният е размер 35/25, с квадратни диаманти.
https://artivet.com/zhivotni/21435-diamanten-goblen-sedem-kuchen … i_diamanti_35kh25
Скрит текст:

Мен днес ме стегна шапката с този размазан пъзел, дето се хванах да редя и се метнахме двете с дъщеря ми до близкия МОЛ. Аз си купих парфюм, а пъзела е общ подарък. По принцип не бих го взела, но заради темата и бях показвала принцесите и сега, като видяхме този, само се спогледахме и решихме. Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 625
И мен днес ме стегна шапката и като му ударих едно основно чистене... Разбира се, след като си завърших пъзела:
Cobble hill, 1000, перфектен и носи настроение:
Виж целия пост
# 626

Красота! Още му се назландисвам (без оглед на марката).
Съботно редящите, покажете напредъка Simple Smile

Здравейте, някой редил ли е този пъзел Eurographics с нестандартни парчета? Моля за снимка.
Виж целия пост
# 627
Приключихме 2000-ика


Аз и Бухтичка се състезавахме, естествено съм втора Simple Smile тя за един час, аз за час и 12мин


 И след 2*500части днес и довършения 2000 мисля да си отворя един плик от Оркестъра на Клементони Simple Smile тази седмица да се забавлявам с Дисни
Виж целия пост
# 628
Преборихме двухилядника на Йоанка! Накрая ни озори, имаше доста сини парчета.
Евето е герой, защото се състезаваше, докато й се шматкахме и викахме на главата.
Шестхилядникът остана за следващия път. Да го започнем имам предвид Joy
Виж целия пост
# 629
Пъзел Heye от 1000 части - Рай за слонове.
Много красив! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия