PANDORA - Тема 8

  • 42 871
  • 762
# 600
Моята е размер 17 и си е 17 см. Нося я пълна и не я свалям, освен да я почистя.
Виж целия пост
# 601
Здравейте момичета, обмислям покупка на гривна от известно време, НО чета, върнах се и в старите теми и чета, че се отпускат, някои модели имат проблем със закопчалките и лесно се отварят, та искам да чуя съветите Ви и насоките относно това и поддръжката също така.Благодаря предварително на всяка!
първата ми гривна е любов  от 19 р-м носена винаги с три талисмана е станала 24 см Simple Smile от магазина им в Сердика Център ме посъветваха да си взема  точно по мен и  послесната където си взех я нося половин година без да я свалям отново с три талисмана не е мръднала
Ехааа! 5см разлика? Не бях чувала за такова нещо 😲
Кога е купувана тази гривна?
Виж целия пост
# 602
Моят изчезнал клипс се появи- изпадна от пижамата на Мм. Не знам как е попаднал там. Аз го поръчах пак, сега с 2, не харесвам симетрични гривни, но това е.
Виж целия пост
# 603
Ме висулките дойдоха. Много приятно изненадана съм. Големи са колкото moments висулките, които имам по гривните.
Ето ги заедно с обеците, обмислям и други варианти в момента 😂
Виж целия пост
# 604
Честито, К@тя Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Около 50% намаление на определени бижута в американската Пандора.

К@тя, красиви са!
Изглежда, че ще бъдат спрени?
 Много мразя, когато спират красиви неща

Виж целия пост
# 606
Daylily, само тези ли ще бъдат спрени или цялата Ме серия?
И моите са на 50% , много изгодни излязоха.
Виж целия пост
# 607
Съмнявам се, че ще спрат цялата МЕ серия, обикновено изтеглят от продажба голяма част от артикулите, които пускат на зимната и лятната разпродажба. Това поне са моите наблюдения 😊
Виж целия пост
# 608
"Пенсионират" бижута,  които повече няма да се продават. Не е ново за Пандора.
Виж целия пост
# 609
Радвам се, че си ги взела с намаление.

Моите впечатления са, че когато дадени бижута се продават на final sale, то те биват спрени. След това изтеглят изостаналите и ги пращат по outlets.
Виж целия пост
# 610
Аз се отчетох с първия ми син талисман, пеперудка.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 611
Ме висулките дойдоха. Много приятно изненадана съм. Големи са колкото moments висулките, които имам по гривните.
Ето ги заедно с обеците, обмислям и други варианти в момента 😂
Чудесни са, а тежки ли за ухото и разтягат ли дупката на ухото?
Виж целия пост
# 612
Цитат
Единствено за моделът със закопчалка сърце съм чувала, че  по-често се случвало сама да се отвори
Не знам дали е единствено тя,но потвърждавам за сърцето закопчалка.
Виж целия пост
# 613
Моята мека гривна е със закопчалка сърце и никога не се е откопчавала сама. Даже ми е трудно да я откопчея, когато я махам за почистване
Виж целия пост
# 614
Aз обратно,трудно я закопчавам докато нацеля каналчето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия