Компенсациите

  • 21 413
  • 99
# 30
Здравейте, може ли да ми кажете имена на частни детски градини в гр. Пловдив (район Западен), които да отговарят на изискванията за компенсация. 👏👍
Виж целия пост
# 31
Може ли да се включи някой от Пловдив, който е получил изобщо компенсация, защото когато една приятелка е отишла да подаде, служителката ѝ е казала, че до сега нямат нито една одобрена молба и да не се надява много. Интересно ми е само за район Западен ли е това или за целия град
Виж целия пост
# 32
Момичета, някой има ли компенсации за март и април?
Виж целия пост
# 33
Повечето райони ги преведоха.
Виж целия пост
# 34
Здравейте, колко назад върви превода на компенсации? Имам познати, които не са получавали от ноември 2023, но са в друга община.
Виж целия пост
# 35
Не е възможно това. Поне не за София. Два месеца назад вървят, преди дни изплатиха за май и юни. В Пловдив ли са? Всъщност не съм сигурна кои други общини са включени в програмата, но все ми се вижда много далече, те ги гласуват едновременно за всички.
Виж целия пост
# 36
Не е възможно това. Поне не за София. Два месеца назад вървят, преди дни изплатиха за май и юни. В Пловдив ли са? Всъщност не съм сигурна кои други общини са включени в програмата, но все ми се вижда много далече, те ги гласуват едновременно за всички.

Всъщност са в... Люлин Simple Smile Тепърва ни предстои кандидатстване за компенсациите, затова реших да разпитам и да се подготвя психически хаха Но щом забавянето е само два-три месеца, всичко е наред. Благодаря ви за отговора!
Виж целия пост
# 37
Здравейте,
След като детето е прието в градина септември и не е записано(отказахме се), колко време се изчаква за да има пак право на компенсации?
На класирането октомври не е прието.
Благодаря
Виж целия пост
# 38
След като сте се отказали от мястото, където вече е било прието детето, то нямате основание за получаване на компенсации.
Виж целия пост
# 39
За колко време  знаете ли?
Виж целия пост
# 40
Условие за получаване на компенсация е детето да не е прието, след като веднъж е било прието и сте отказали, то си губите изобщо правото, не е обвързано с някакъв срок, а като цяло губите правото.
Виж целия пост
# 41
Не сте права.губи се правото на компенсации за текущата учебна година или  за календарна.искам да разбера кое от двете е .
Виж целия пост
# 42
И аз това искам да изясним. Категорично смятам да я отпиша и да се върнем където си бяхме, но кога ще имаме пак право на компенсация.
Виж целия пост
# 43
Правото за компенсации се губи за учебната година. Ако детето не е прието на голямото майско класиране, ще може да получавате от септември 2025г
Виж целия пост
# 44
Мами, имате ли компенсации за юли и август?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия