Серенай Саръкая - преди, сега и в бъдеще, колеги и приятели! ШАХМАРАН/СЕМЕЙСТВО - Тема 17

  • 55 334
  • 747
# 495
Ето още една снимка. Къса бяла рокля и загар на кожата. Просто перфектно.

Виж целия пост
# 496
Честит ДЕН НА НЕЗАВИСИМОСТТА на всички!

Още една с бяла рокля. Blush Много й отива,беше облякла дълга бяла рокля и вдигнала високо косата си на едно публично мероприятие преди време ,и изглеждаше прекрасно.


От снимките в Урла.
Девин заминава  Thinking   https://twitter.com/i/status/1705227131137986624


  
От сторито на Сероша : "Аз днес на снимачната площадка."   https://video.twimg.com/ext_tw_video/1705144538157690880/pu/vid/ … dodFPP.mp4?tag=12

Продължават да излизат снимки от вечерта на Акбанк.
Две елегантни дами заедно.






 Grinning И една новина от последната минута:  #Aile Първият трейлър на сезон 2 ще бъде пуснат тази вечер.
Много са бързи.
Виж целия пост
# 497
Ето го тийзъра

https://twitter.com/dizianaIiz/status/1705268474589679865

Аслан прави нова маса, но Дев я няма там...

Виж целия пост
# 498
Мира, тенк ю!
Прекрасни Two Hearts

Защото ако съм научила  нещо, това е любовта, която ни убива.


Защото ако съм научил  нещо, това е любовта, която ни прави по-силни.

Значи в единия сезон гледахме разпадането ,а в новия сезон ще гледаме изграждането на Семейството .Аслан ще се опитва не да възкреси ,а да създаде нов семеен ред и отношения вероятно.Аз съм по-скоро песимист ,но ще ми е любопитно да видя развитието на историята.И Девин...,разбира се,дали ще се върне и дали ще участва във всичко това. Първия път попадна във филм на ужасите,втория дали ще е по-хубав...
Някой вярва ли,че има шанс повторението да е по-различно ?
Виж целия пост
# 499
Красивата ни двойка.


Бонбонка. Heart Eyes





Ето го тийзъра и в ютуб.



Аз. Понякога се случва.
Цитат
Някой вярва ли,че има шанс повторението да е по-различно ?

Мире Heart .
Цитат
Зойче, определените актриса/и могат само да се учат от Серенай ✨
Виж целия пост
# 500




Новите лица в сериала


✓ Селин Шекерджи („Йешилкам“, „Дъщеря“, „Черно-бяла любов“ и др.) като бракоразводен адвокат Серап.
✓ Аида Аксел („Баща”, „Ветровити”, „Гулджемал”, „Гюлпери”, „Пойраз Караел” и др.) - Недрет, лелята на Аслан.
✓ Алпер Чанкая („Чукур“, „Присъдата“, „Баща“) - новият познат на Ягмур.

Много ми хареса стилът на обличане на Аслан и Девин в промото.Бялата рокля,свежарския цветен сет на Девин и най-вече красивите и по мярка риза и панталон на Аслан. Grinning
И една неприятна новина от падругите- преводачката им,която много харесвам -Сабина, е отказала да превежда този сезон,заради забраните и засега няма друг сигурен переводчик. Frowning


Под този кадър в туитъра коментират на шега,че когато бившата съпруга излиза вечер да се забавлява, лъвът се опитва да създава проблеми ...Joy Но мен пръстенът на ръката на Аслан ме навежда на мисълта,че може би няма развод все още ,а само започната процедура.
Виж целия пост
# 501
Вики, сигурно ли е за Сабина? Днес я четох, че от друга седмица щяла пак да започва да превежда Рибарчето. Аз него спрях да го гледам, но вчера е превеждала Айлин и от другия петък пак ще е Сабина. Дали пък няма да се прежали да превежда и Семейство? Тя много го харесваше.
Има време до 3ти, може пък да размисли.
Виж целия пост
# 502
Благунка ,коментираха го под една  публикация вчера, в групата на Серенай.
И аз се надявам да размисли,пък да видим.

🎬Нов кадър от снимачната площадка.Сцена в бар ;и като гледам,нашите пак са се развихрили Joy Joy:
Аслан си тръгва , без да погледне назад. Девин тича след него ядосана:„Аслан Сойкан! Какво искаш от мен? Да вземеш живота ми ли искаш?“ Trollface

https://video.twimg.com/amplify_video/1705488732126683136/vid/av … M5OYmg.mp4?tag=14
Виж целия пост
# 503
Девин е пак с бялата рокля от по-рано пред деня🤔 т.е след срещата им през деня тя е отишла на бар вероятно, за да пийне 😄 той пак се появява, но вероятно пак се завъртя някой около нея и Аслан е бесен. Няма как жена като нея да остане незабелязана от мъжете 😁
Виж целия пост
# 504
Леле! Девин в целия си блясък. Ама и Аслан върви доста уверено. Ох, нямам търпение.
Толкова ми харесва Серенай след почивката и някак с променен гардероб. Simple Smile
Или са говорили цял ден до тъмно, или тя не си е сменила роклята на другата сутрин и за това изглеждаше толкова сърдита и някак тъжна на сцената от трейлъра.
Нямам търпение!
Виж целия пост
# 505
Може и първата среща да е в бара всъщност, защото през деня изглеждаше сякаш го очаква, тъжна, уморена, ненаспана. А той обаче свеж като краставичка😄

Като видях клипа в началото, помислислих, че е от някакво ревю 🤣
Виж целия пост
# 506
От сета
Виж целия пост
# 507
И от сета на KGKG .С Хакан Wink се забавляват. Heart Eyes https://twitter.com/fserenayss/status/1705924173002850407
 
На Серенай и върви на бели рокли това лято.



Виж целия пост
# 508
Тук вече ясно личи, че е перука, на повечето снимки обаче през лятото стоеше супер естествено.

Има ли някаква информация, кога ще излезе този сериал и само за един сезон ли е предвиден? Никъде не съм срещала нищо по въпроса.
Виж целия пост
# 509
Благуна 🌼
Доколкото знам не се знае кога ще излезе. Първо обаче трябва да пуснат 2 сезон на Шахмаран най вероятно след нова година
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия