Серенай Саръкая - преди, сега и в бъдеще, колеги и приятели! ШАХМАРАН/СЕМЕЙСТВО - Тема 17

  • 55 334
  • 747
# 330
Ох, защо издават финала. Това с боя ще е финалната сцена. Маса, картина - всичко на трески.

Музиката е страхотна. Направи ми силно впечатление още в началото.
Виж целия пост
# 331
Пуснала съм публикация в темата, явно  след като  съм чела, преди да вляза в другата тема, където се обсъжда "Семейство". Heart
Копирах коментара си и там. Момичета, Heart!
Виж целия пост
# 332
 
Серенай тези дни има плътна програма.Тази вечер има представление,на 31 май има представления и   представянето на мюзикъла Алиса на живо приключва. А утре вечер е партито на Семейството.Не се знае дали ще е там,въпреки че обича партита. Но ако е там може и цял рецитал да изнесе ,и друг  да не може да  вземе микрофона...Joy

Финал на сезона

Фрагман 3
https://youtu.be/2fRXbVWHkkU

Скрит текст:
- Хайде, с добро.
- Според теб в тази къща с това семейство може ли да се отглежда дете?
- Може би сега...
- Мисля, че ще имаме момиче. Сигурен съм, че ще имаме дъщеря. Виж ме...
- Аз съм човек, който знае от какво има нужда. Светът вероятно ще ми каже, че няма да бъда най-добрият баща на света, но няма да бъда и най-лошият баща на света...Обещавам.
- Отсега нататък за нас тримата взех някои решения да предприема нови стъпки.
- Стреляй, стреляй, стреляй


Вай отиде масата на Хюля. Накрая ще се изпотрепят взаимно... братята


Най-интересната част от серията.
 Аслан е с дрехите от дома на тъщата и скарването с Девин. Thinking Влезе бесен и се нахвърли на Джихан. Thinking Предполагам,че е заради сеансите с Девин.Но пък не си го представям как  би казал на някого "убий ме!" след като  знае, че скоро ще стане баща... Rolling Eyes













Дано  изстрела накрая да не го даде Девин ,а някой друг. Не искам Дев да стане убийца.Освен всичко,което му се струпа на това момиче и преживя , е бременна. Sad
Виж целия пост
# 333
Метин Акдюлгер ще бъде партньор на Серенай в новия цифров сериал "Кой дойде, кой си отиде" по Нетфликс. В сериала ще има 3 мъжки главни героя на име Ömer, Sarp и Cem.



От снощи Алиса






Виж целия пост
# 334
Най-сетне желанието ми се сбъдна... Викчо също ще е щастлива от хабер мисля.

Много хубава снимка ❤️

Виж целия пост
# 335
Снимката е страхотна. Като за финал на сезона 😍😍😍

Те ми харесват все повече и повече 🥰
Виж целия пост
# 336
Най-сетне желанието ми се сбъдна... Викчо също ще е щастлива от хабер мисля.

Много хубава снимка ❤️




Йиесссс! Hands Ok Hand Много съм доволна от избора на Метин.Надявам се да се получи хубава спойка между двамата,както преди. В туитъра меджезирските фенове са в еуфория...Simple Smile Иска ми се още един хубавец от Меджезира  да й партнира,но едва ли...
Съжалявам за Мерт Байкал. Confused Дано да е хубав сценария,че имам резерви към  Едже Й.

А Сероша и Къванч на снимка Blush, хубав подарък за финал на сезона.

П.П.Спойлери от последния час.Да видим колко % истина има .Wink
Скрит текст:
✔Хюлия научава за бременността на Девин , затова решава да разкаже за терапията на Джихан. И научава при годежа на Еко и Яямур от устата на Ергюн (бащата на Девин и Ямур).
✔На годежа Ергюн изнася реч, в която въпреки опитите на Девин да го спре,съобщава на всички, че тя и Аслан скоро ще имат дете.Ергюн: Животът ме научи каква катастрофа можеш да заобиколиш, ако не се отклониш от правия път.
Ергюн се обръща към Девин:" … затова те предупредих момиче. Познавам дъщеря си добре. Дъщеря ми казваше: „На грешен път съм, но какъв красив път“... Така че мога да прочета твоето решение в очите ти."
Девин: Стига, стига вече!
Ергюн: Днес тук не е само ангажиментът на Ямур. Искам да отбележа още едно събитие.
Девин: Стига!
Ергюн оглежда всички и вдига чашата си:" За предстоящото попълване, а именно за децата, които скоро ще се родят на Девин и Аслан ... "
Настъпва гробна тишина.Аслан е объркан. Той дори не знаеше какво е казала Девин за бебето на баща й.
(Ергюн разбра за бременността на Девин, когато тя му се обади за годежа. Ергюн посъветва дъщеря си да се отърве от детето.)
Единственото нещо, за което Аслан се тревожеше, беше решението, което Девин щеше да вземе. И сега знаеше отговора на въпроса си.Всички членове на семейството гледат Ергюн шокирани.И само един човек не поглежда Ергюн. Този човек гледа към Аслан. С гняв, разочарование и болка. да Това е Хюлия.Лейла поздравява Аслан и Девин:" Много се радвам. Много съм доволна от твоето решение."
Девин държи Лейла здраво за ръката. Това й дава сила.След това Лейла прегръща Аслан:" Винаги съм с теб и те обичам много."
Аслан: Ние също много те обичаме.
Хюлия гледа тези моменти на щастието на Аслан и Девин и й става лошо. Сякаш целият й свят се обърна с главата надолу.Докато церемонията по прегръщането приключва, Аслан и Хюля се споглеждат.
Хюлия: „Може ли да поговорим малко, Аслан!? Сам!"Аслан кимва.

Серенай на партито на екипа .



целия екип https://twitter.com/i/status/1663629854275784704
Виж целия пост
# 337
Кофти финал на сезона. Не знам кого да съжалявам повече -Девин или простреляните.Цяло лято ще се чудим кой ще се оправи и кой не...,въпреки че раните и на Аслан и на Джихан не бяха смъртоносни.

Но партито е в разгара си.







Виж целия пост
# 338
Два бонбона. Blue Heart





Финалът не беше "уауу".Много предвидим,малко муден. АсДев изобщо не се знае кога и колко ще видим оттук нататък.  https://video.twimg.com/ext_tw_video/1663651056738336769/pu/vid/720x1026/-wBUQW_x3RmAEVWJ.mp4?tag=12      
Сероша се бунтува срещу Хюлия,екипа се забавлява,а ние стояхме на тръни и гледахме как вещицата я кове пред Аслан.   https://twitter.com/_melekss_/status/1663654111550533632
Хахаххх,Серенай грабна микрофона , Joy Joy друг няма да се уреди ...   https://twitter.com/SSunpublished/status/1663657222440615937 
  https://video.twimg.com/ext_tw_video/1663655719172751362/pu/vid/720x956/Q2ewUH2BsYPoKnIG.mp4?tag=12
Виж целия пост
# 339
Привет момичета 🍀



Финалът е нормален за мен. Лично аз очаквах Девин да стреля. Тайно се надявах да не стане, но и историята трябва да е реалистична. Тук е ясно, че Аслан и Джихан няма да умрат. Или...не убивайте Джихан, моля 😁 Все пак има още 17 епизода за снимане.

Снимки от снощи

















Пее
https://twitter.com/SerenaysLatam/status/1663714833441648640

Ей, на кого приличат Девин и Ямур в раздаването на главички. Има ли са добър учител 😎
https://twitter.com/dizianaIiz/status/1663646186304069634



Серенай е потвърдила, че Метин ще й бъде партньор, днес е последното представление на Алиса и после ще има 10 дни почивка. След което започват снимките на новия сериал. И че много се радва, че се снима заедно с Киво.

Финален рейтинг


Виж целия пост
# 340
Серенай блестеше снощи.


Всичко си дойде по местата.Заплетените възли се разплетоха,заплетоха се нови,които ще гледаме как се разплитат в  сезон 2. Джихан е важен за историята,ако напусне сериала ще се отвори празнина. Но го нямаше на снимките от партито и си мисля дали причината за отсъствието му не е ,че участието му е приключило.
Цитат
Финалът е нормален за мен. Лично аз очаквах Девин да стреля. Тайно се надявах да не стане, но и историята трябва да е реалистична. Тук е ясно, че Аслан и Джихан няма да умрат. Или...не убивайте Джихан, моля 😁 Все пак има още 17 епизода за снимане.

Снимки от снощния купон.








Виж целия пост
# 341
Той им изпратил венец 🤣

Актьорът не си пада по такива събирания.
Виж целия пост
# 342




Виж целия пост
# 343
Последното представление на Алиса от снощи

https://twitter.com/alicemuzikali/status/1664006204320890886



Купон след представлението...











Виж целия пост
# 344
Видях и Джанан там 💓 още не съм гледала СФ като хората все прекъсвам но събота вечер съм най-свободна. Ако Нежо му е писнало да играе може да е напуснал той си го има тоя навик 😂😂😂

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия