Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 12

  • 24 747
  • 732
# 630
Тук се подведох...
Виж целия пост
# 631
Някой ще вземе да се сецне...

Мисля, че е пътен конус - това е английски хумор.
Виж целия пост
# 632
Баш пътен конус е, даже съм го виждала на живо. Близо до университета на синът ми беше.
Виж целия пост
# 633
Браво за пътния конус Simple Smile

Има ли шивачки тук? Wink
Никаква идея нямам, хаха
Виж целия пост
# 634
За аршина си мисля, че 43 е малко, а 158 много. От там нататък идва въпросът коя дължина е по-удобна за да се размахва дървен прът с такава дължина. И след като тогава хората са били по-дребни, май залагам на 69.
Виж целия пост
# 635
Този човек да не ститне накрая стоте бона?
Виж целия пост
# 636
Това за аршин знаех, че е свързано с лакътя, ама че били два Blush
За сярата и бъчвите от моя дядо като дете съм гледала как опушват, но пък Уди Алън и името ме отсвири още за 1000лв.
Виж целия пост
# 637
Браво бе! Утре ще се отваря въпрос за 20 хилки Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Уди Алън и серния диоксид ги знаех, особено второто (хе-хе, и за сернистата киселина), но с аршина без джокер не бих се справила.
Виж целия пост
# 639
Добре играе, но според мене изгърмя нелепо два жокера - за Антарктида и сярата.
За Уди Алън не знаех, но за мене имаше две вероятности - Уди Алън или неизвестното за мене име.
Но май не блести с познания по география - не беше сигурен дали Глазгоу е в Шотландия. Без да знам отговора, логичен беше пътния конус - шотландците не си падат много по англичаните.
Виж целия пост
# 640
За аршина го знам от филмите.Платовете се намотават около ръката до лакътя.Затова има турски аршин  69см/по дребни хора/ и руски аршин 71см.
Виж целия пост
# 641
Аз за аршина знаех, че е малко под метър, без да знам точно колко. Ако имаше отговор , по-близък до метър, щях да се объркам.
Виж целия пост
# 642
111см е близо до метър. И аз заложих на него,впрочем.
Виж целия пост
# 643
Аз знаех, че е под метър.
Виж целия пост
# 644
Еее, как да отговориш на такъв въпрос?
Или го знаеш или не го знаеш.
Евентуално в имената нещо, ама тъмна Индия.
Стрелям с Лин (близо ми е до Пий), на късмет. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия