Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 12

  • 24 747
  • 732
# 75
"Каква професия е упражнявал Самюъл Уилсън,известен като Чичо Сам – символ на САЩ?"

Този въпрос за 5000лв. у нас в "Стани богат" е зададен в САЩ за $1 000 000!
Виж целия пост
# 76
Може би е елегантен намек за това, че сме много по-умни от тях.
Виж целия пост
# 77
Ти да видиш! Мозъкът бил мускул! Laughing
Виж целия пост
# 78
Аз отдавна пиша, че младите зазрят куп неща и изобщо отказват да мислят. Не само отговорът сърце, който е направо очеизваждащ, но с малко размърдване на мозъка е ясно кой е верният отговор - кралица консорд може да разпорежда само неща, които са далеко от краля - придворните дами. За всичко останало е безгласна буква.
Виж целия пост
# 79
Днес също съм много разочарована от участниците.Или не ги подбират правилно,или въпросите са неподходящи. Не може двама участника за една вечер да останат с 500 лв.Хайде дамата с напомпаните усни и наставени коси,толкова си можеше,но момчето преди нея даваше вид на интелигентно.
Виж целия пост
# 80
За кралицата не го знаех, но предположих придворна дама.

Яд ме за футболиста.
Виж целия пост
# 81
Много зле беше последната участничка; хубаво е, че си отиде с 500 лв.
Изтървах досадника, не видях как отпадна той Sad
Виж целия пост
# 82
Досадника го прекратиха на втория въпрос.И това ми било готвач,да не знае какво е алпака!
Виж целия пост
# 83
Мен най-силно ме шокира онзи с алпаката - колко беше уверен, че това е стомана...
Виж целия пост
# 84
Алпаката е нещо като лама Wink
Виж целия пост
# 85
Алпаката е нещо като лама Wink
Да, алпаката е малко камилоподобно (близка роднина на ламата и викунята) от Южна Америка, но също така и сплав на мед, цинк и никел.
Виж целия пост
# 86
И освен това едното е алпакА, а другото алпАка.
Виж целия пост
# 87
Днес бе ден за, 'Хумор, сатира и забава'

Добре, че този клоун си тръгна само с 1500 лв. И толкова не заслужаваше ама карай. Да иска жокер за Дракула, като има възможен отговор 'пръст' трагедия пълна!

Този с очилата, втория участник още по-голяма излагация. Роналдо бе човек, тц тц тц. Всички новини тръбяха за този рекорд, а и беше преди няколко месеца.
Телефонния жокер пълен провал.

А тази жена не искам да я коментирам, за да не се засегне нещо ако чете.
Билалов и даде верния отговор за сърцето, тя иска жокер...
Виж целия пост
# 88
Идвам да ви питам за снощния последен участник, но разбрах от коментарите  ви.
 Не можах тази вечер да гледам, но  май няма да съжалявам.
Виж целия пост
# 89
И освен това едното е алпакА, а другото алпАка.

И двете са алпакА.

http://ibl.bas.bg/rbe/lang/bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B0/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия