Звездни компромати - Февруари' 23

  • 315 509
  • 3 103
# 2 025
За да ни държи в напрежение и завист  😁
Виж целия пост
# 2 026
Ами честно казано, бижутата не са лоши (не са моето, просто, само извития пирон ме кефи и то на гривна), но защо се е накичила така ? Аз съм убедена, че ще изпляска и колието заедно с останалите. Аз правя така като съм си вкъщи и ми се доноси всичко любимо 😃 Но не бих се показала по този начин. Комбинации всякакви има, важното е да са поднесени със стил. Модерни са няколко синджира, в момента актуални златните, но поне трябва да си отиват едно с друго.
Също смятам, че пръстен на показалеца носят само тийновете 😃
Виж целия пост
# 2 027
Преслава и семейство много ми харесват, изглеждат сплотени и обичащи се. Няма да забравя когато беше бременна пускаше снимки от една палатка в планината с мъжа си. Според мен явно той я "чистеше" или държеше далеч от наркотиците тогава. За мъжът ѝ като личност ще си спестя коментарите, но е ясно че я обича...

 Преслава е вземала наркотици?

И мъжа й я чисти в планината... Laughing

...бременна
Виж целия пост
# 2 028
Тоци да внимава с бюЖета, че кинтите бързо ще свършат без пандемия и ваксини.
Виж целия пост
# 2 029
За мен това са интервенции с мярка(ако въобще има такива) Майката на Илон Мъск - Мей Мъск 74 год.
Виж целия пост
# 2 030
Тази жена изглежда уникално. Класа.
И вероятно визуален модел за подражание на Силвена Роу Laughing
Виж целия пост
# 2 031
Погледнах последните публикации в инста на Антония и някои от нещата, които ми се набиха на очи са...
6 различни снимки в 6 отделни поста с еднакъв текст(?)... Мащабно пазаруване на бижута и много лоша ринопластика за нейно съжаление, която сигурно е най-малко 3 броя. Притежава и някакъв мазохизъм да се снима от най-неподходящия ъгъл, което още повече изопачава чертите на лицето й.
При нея не е новост (във фейсбук) - 1 пост с всички снимки и след това 10 отделни поста със същите снимки и един и същи текст.
Явно сега за първи път посещава Лувъра в любимия и’ Париж, който толкова и’ е липсвал.
Селфито с Мона Лиза е…без коментар.
БГ селебрити, звезда.
Виж целия пост
# 2 032
Виж целия пост
# 2 033
Сега се връщам от представлението с Малкович. Лияна се беше снимала пред театъра. Нямам търпение да разбера мнението й 🤣
Виж целия пост
# 2 034
Стайков е с множествена склероза, мислите ли, че е лесно да си обездвижен, без пари, а може би и сам? Бъдете по човечни  поне в писането си тук. Стига с тази Антония призовавам, стана досадно и тъпо, защо продължавата тук да и доставяте удоволствието не разбирам наистина.
Виж целия пост
# 2 035
Меди хвърли хората в тъч. Сгодил ли се е за Моника Валериева или са снимали клип. На видеото пише "Тя каза да", масово коментарите отдолу са "Знаем, че тя не може да казва не". 🤣
https://www.instagram.com/reel/Coxlb0qg0ix/?igshid=MDJmNzVkMjY=
Виж целия пост
# 2 036
Сега се връщам от представлението с Малкович. Лияна се беше снимала пред театъра. Нямам търпение да разбера мнението й 🤣
Подробности. Важното е, че има снимка от Народния.
Скрит текст:

Тази снимка е от профил във ФБ
Виж целия пост
# 2 037
Защо да е без пари Стайков? Беше бизнесмен.
Много грозно заплаши държавата с
нещо от сорта:" Жална й майка на клета България, милиони ще ми плати..." и не се посвени да каже как с връзки си е подсигурил своевременно продължаване на ТЕЛК...
Хиляди хора са е неговото положение, че и по-лошо.
Виж целия пост
# 2 038
Защо да е без пари Стайков? Беше бизнесмен.
Много грозно заплаши държавата с
нещо от сорта:" Жална й майка на клета България, милиони ще ми плати..." и не се посвени да каже как с връзки си е подсигурил своевременно продължаване на ТЕЛК...
Хиляди хора са е неговото положение, че и по-лошо.
И понеже хиляди са като него, трябва всички да седим, мълчим и търпим.
Горката държава.
Виж целия пост
# 2 039
Преди време четох, че Георги Стайков живее в Бургас и за него се грижи болногледачка, с която се отнасял зле и тя го напуснала. Търсел нова, но безуспешно. Харесвах го и имаше бъдеще. Още в "Къде е Маги" не играеше добре. Един такъв отегчен, тромав, неудовлетворен беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия