Лидл 172 - февруарска винено-любовна

  • 88 086
  • 1 424
# 45
... Имам съдомиялна но компулсията ми нашепва че преди ги заредя трябва да поизмия тенджерите и тиганите. ...
Затова не искам... смятам го за уред, на който ще слугувам.
Виж целия пост
# 46
Имате ли наблюдения дали въобще пускат специални купони? Като онези за сирената
Виж целия пост
# 47
Има реклама, че сега за Свети Валентин ще има някакви скрити купони, сигурно ще е нещо като Коледния календар.
Виж целия пост
# 48
Имате ли наблюдения дали въобще пускат специални купони? Като онези за сирената
Тогава се оказа някакъв изтекъл вътрешен или нещо такова... та не би трябвало да има други такива.
Виж целия пост
# 49
... Имам съдомиялна но компулсията ми нашепва че преди ги заредя трябва да поизмия тенджерите и тиганите. ...
Затова не искам... смятам го за уред, на който ще слугувам.
И аз така мислех преди, после взех и съм доволна.
Виж целия пост
# 50
Купихме тази лазаня но се оказа че тавичката е пластмасова.
Как процедирате?  Пише уж във фурна но нещо не ми се вярва. В същата тавичка беше и БамиГоренга. Тогава го пресипвах във Йена и така го пекох, но там нямаше подредба на пластове.




... Имам съдомиялна но компулсията ми нашепва че преди ги заредя трябва да поизмия тенджерите и тиганите. ...
Затова не искам... смятам го за уред, на който ще слугувам.
И аз така мислех преди, после взех и съм доволна.
Когато  4-ма са възрастни и се хранят само у дома този уред е от голяма полза. Сега сме 3-ма и пак ми от помощ. Ако бяхме а режим хранене само вечер сигурно и аз щях да мисля така. В моя случай дори някой да я разтовари е голяма полза.
Виж целия пост
# 51
Купихме тази лазаня но се оказа че тавичката е пластмасова.
Как процедирате?  Пише уж във фурна но нещо не ми се вярва. .. Тогава го пресипвах във Йена и така го пекох, но там нямаше подредба на пластове.  ...
Нищихме го това преди няколко дни.. пекат в нещото... ама ако не щеш... срежи я и изваждаш.
Виж целия пост
# 52
Има ли картофи в Л и на каква цена са?
В К няма при нас.
Виж целия пост
# 53
Купихме тази лазаня но се оказа че тавичката е пластмасова.
Как процедирате?  Пише уж във фурна но нещо не ми се вярва.
Защо не ти се вярва? Sweat Smile Четеш инструкциите, пише на каква температура, пише какво се маха и какво се оставя, четеш точно и следваш точно. Лазанята не я харесвам напоследък, но преди май се махаше само фолиото отгоре, ама чети на опаковката.
Виж целия пост
# 54
... Имам съдомиялна но компулсията ми нашепва че преди ги заредя трябва да поизмия тенджерите и тиганите. ...
Затова не искам... смятам го за уред, на който ще слугувам.

Аз пък точно обратното, откакто си купихме съдомиялна преди 7-8 години все едно се преродих. Нищо не мия преди това, директно пъхам всичко в нея, като само ако има някакви остатъци по съдовете (рядко) ги махам със салфетка. Въобще не й слугувам, препаратите са достатъчно силни и като я пуснеш на високи градуси с гланц съдовете блестят от чистота. Само и да вметна, че разходът ни на вода падна с два кубика.
Виж целия пост
# 55
Една снимка за размисъл ... В Лидъл бяха такива цените.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 56
И аз си имам течен сапун в кухнята, много често си мием ръцете там и не искам да го правим с веро.🙂
Скрит текст:
Веро купувам от Кауфланд 1 литър за 2,49 лв или Елви 450 или 500 мл за 1,29 лв, и двете са ми ок за кожата на ръцете.🙂 С Феъри, Пур с лимон направо ми се "сваляше" горния слой от кожата...
 Нямам съдомиялна, но някой ден ми се иска да имам. Изобщо не мисля, че е нужно да се мият предварително съдовете, нормално премахване със салфетка на остатъци и по-обилна мазнина мисля, че е ок...
Виж целия пост
# 57
Благодаря за новата тема, брада Flowers Rose
Днес пазарувах обичайни неща и бонбони за 1 ст. от купона за РД. Имаше кални битки при нас навсякъде и за всичко, магазина беше като бойно поле. Касиерката - усмихната, мила и ѝ личеше колко е уморена.
Имам съдомиялна от 2 г., преди това мислех, че е глезотия за мързелани. Ами, грешала съм много. Нищо не мия предварително, тя върши всичко,само остатъци обирам със салфетка. Имам и веро, но купувам от Гърция качествено Феери. Все пак не всичко се мие в миалната, но с една опаковка карах около година. Веро от Лидл не бих взела.
Виж целия пост
# 58
Една снимка за размисъл ... В Лидъл бяха такива цените.
Скрит текст:
Много точно казано,,бяха,, такива цените. Вече не са.
Картофи в чувал има ше вече няма.
Да Ви питам от два дена няма етикет на консерва за куче 1250гр.Беллондо. Наложи ми се да питам служител. Нямало защото се е повишила на 3,49лв.ужас за мен. Няма да купя.
Виж целия пост
# 59
Една снимка за размисъл ... В Лидъл бяха такива цените.
Скрит текст:
...,бяха,, такива цените. Вече не са.
Баш...  колкото и да го мислим това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия