Лекари в Бургас - 3

  • 73 719
  • 764
# 225
Ако болничният е продължен (след 14те дни от ЛЛ) с ЛКК има такса заради комисията
Виж целия пост
# 226
За ЛКК отделно съм плащала. За него болничен плащам на регистратура, съответствие къде е ЛКК.
Виж целия пост
# 227
Този болничен е първичен и е 12 дни от личния лекар, бях на преглед при пулмолог и той изпрати амбулаторен лист ли не знам как се казва за 15 дни болничен, и личния ми издаде този за 12 дни
Виж целия пост
# 228
Здравейте! Попаднах в следния казус, от известно време усещам топче в горната вътрешна част на едната си гърда, което преди МЦ става по-голямо и боли. Ходих на преглед при д-р Ангелов, който каза, че е аденом, всичко е от хормони и ми изписа хапчета и мазило. Тъй като съм си патила от доктори реших все пак да чуя второ мнение. Отидох при д-р Браяновски, който пък смята, че проблемът идва от лимфните възли и ме посъветва да отида на УНГ. Очевидно се стига и до необходимостта да посетя и трети специалист, но не знам къде. Моля за препоръки къде да отида на надеждна ехография на млечни жлези и добър УНГ. Благодаря!
Виж целия пост
# 229
Мой близък има врастнал нокът и търсим лекар или медицински педикюрист, който да се справи с проблема без операция
Виж целия пост
# 230
Здравейте! Попаднах в следния казус, от известно време усещам топче в горната вътрешна част на едната си гърда, което преди МЦ става по-голямо и боли. Ходих на преглед при д-р Ангелов, който каза, че е аденом, всичко е от хормони и ми изписа хапчета и мазило. Тъй като съм си патила от доктори реших все пак да чуя второ мнение. Отидох при д-р Браяновски, който пък смята, че проблемът идва от лимфните възли и ме посъветва да отида на УНГ. Очевидно се стига и до необходимостта да посетя и трети специалист, но не знам къде. Моля за препоръки къде да отида на надеждна ехография на млечни жлези и добър УНГ. Благодаря!

За мен надежден УНГ е Ламбов старши, но не знам дали и къде преглежда, защото разбрах, че в кабинета в клиниката срещу Космос сега работи сина му.
Иди в онкологията за ново мнение за гърдите, но в никакъв случай не ходи при Хрусанов. В онкологията като име съм чувала страхотни отзиви за Николаев или Николов (не съм сигурна в името), а иначе аз се доверявам на Ангелов.
Виж целия пост
# 231
Мой близък има врастнал нокът и търсим лекар или медицински педикюрист, който да се справи с проблема без операция
Пламен Лазаров - подолог / подиатрист, не знам кое наименование е възприето, завършил е в Германия. Прави медицински педикюр и се занимава с проблемни нокти и ходила.
https://www.studiodafi.com/
Виж целия пост
# 232
Здравейте! Попаднах в следния казус, от известно време усещам топче в горната вътрешна част на едната си гърда, което преди МЦ става по-голямо и боли. Ходих на преглед при д-р Ангелов, който каза, че е аденом, всичко е от хормони и ми изписа хапчета и мазило. Тъй като съм си патила от доктори реших все пак да чуя второ мнение. Отидох при д-р Браяновски, който пък смята, че проблемът идва от лимфните възли и ме посъветва да отида на УНГ. Очевидно се стига и до необходимостта да посетя и трети специалист, но не знам къде. Моля за препоръки къде да отида на надеждна ехография на млечни жлези и добър УНГ. Благодаря!

За ехография на млечни жлези съм ходила в Маджуров на втория етаж в образната диагностика.
Виж целия пост
# 233
Мой близък има врастнал нокът и търсим лекар или медицински педикюрист, който да се справи с проблема без операция
Синът ми ходи в 1 ДКЦ. Направиха му манипулацията с местна упойка. Мисля,че можеше и по-добре да бъде.
Да уточня,че синът ми е на 15г.
Виж целия пост
# 234
Моля, препоръчайте добър дерматолог в Бургас, който да прави и пач-тест
Виж целия пост
# 235
Здравейте,моля препоръчайте ми лична лекарка ,която,обръща внимание на пациентите си,отнася сериозно и с разбиране и ако не друго поне да дава редовно направления.
По възможност,да практикува в района на ж.к Зорница или централна градска част.
Виж целия пост
# 236
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър невролог който лекува болки във врата и гърба.
Виж целия пост
# 237
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър невролог който лекува болки във врата и гърба.

Д-р Генов

http://zdravencatalog.com/doctor-dimitar-genov-nevrologia-i-sportna-medicina/
Виж целия пост
# 238
Здравейте,моля препоръчайте ми лична лекарка ,която,обръща внимание на пациентите си,отнася сериозно и с разбиране и ако не друго поне да дава редовно направления.
По възможност,да практикува в района на ж.к Зорница или централна градска част.
д-р Деспа Георгиева в поликлиниката срещу хотел "Космос".
Виж целия пост
# 239
Здравейте,моля препоръчайте ми лична лекарка ,която,обръща внимание на пациентите си,отнася сериозно и с разбиране и ако не друго поне да дава редовно направления.
По възможност,да практикува в района на ж.к Зорница или централна градска част.
д-р Деспа Георгиева в поликлиниката срещу хотел "Космос".
Здравейте,моля препоръчайте ми лична лекарка ,която,обръща внимание на пациентите си,отнася сериозно и с разбиране и ако не друго поне да дава редовно направления.
По възможност,да практикува в района на ж.к Зорница или централна градска част.
д-р Деспа Георгиева в поликлиниката срещу хотел "Космос".
Работи ли със Здравната каса или кабинета и е частен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия