Лекари в Бургас - 3

  • 73 758
  • 764
# 255
Здравейте, как става записването при д-р Мекенян?
Може ли телефон за връзка, директно на нея ли се звъни?
Как е с часовете, за много напред ли записва? Благодаря ви предварително, момичета!
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257
Д-р Тодор Ангелов - онколог хирург. Има си ехограф в кабинета.

Здравейте, къде преглежда доктор Тодор Ангелов? Работи ли по НЗОК, как се записва час... Въобще всякаква информация ще ми е от полза! Благодаря предварително Blush
Виж целия пост
# 258
088 737 9211 това е телефона на д-р Ангелов, който имам. Кабинета му е на Демокрация 67. Мисля, че работи с касата или поне когато аз ходих преди няколко години. Звъннете и питайте.
Виж целия пост
# 259
Здравейте. Бихте ли препоръчали, добър невролог, гастрол, и онко-гинеколог в Бургас? Благодаря!
Виж целия пост
# 260
За последното онкогинекилог съм чувала че са добри Павел Добрев и Милка Градева в Славейков
Виж целия пост
# 261
Д-р Тодор Ангелов - онколог хирург. Има си ехограф в кабинета.

Здравейте, къде преглежда доктор Тодор Ангелов? Работи ли по НЗОК, как се записва час... Въобще всякаква информация ще ми е от полза! Благодаря предварително Blush
Здравейте! Съни е дала повечето информация и само ще допълня. Блока, в който е кабинета му е срещу Механото, а отдолу има лаборатория. Преглежда по ЗК, но ехографията се плаща. Последно когато ходих преди години освен направлението доплатих 10 лв. за ехограф. Майка ми е диспансеризирана при него. Тя също като мен е доволна от отношението му.

След тежък ковид преди близо 3г. ми останаха някои проблеми между които хронична кашлица и на моменти проблеми с дишането. Обаче около коледа това станаха ежедневни проблеми. ЛЛ каза да си запиша час за пулмолог, като ми предложи две имена д-р Великова срещу х-л Космос и д-р Цанков в кабинетите на бул. Мария Луиза. В случая ми трябва добър диагностик. Може ли да споделите мнения за тях двамата или да препоръчате пулмолог добър диагностик без Кючукова и туб диспансера.
Виж целия пост
# 262
За последното онкогинекилог съм чувала че са добри Павел Добрев и Милка Градева в Славейков
бягайте с космическа скорост от Павел Добрев - не ми се изпада в подробности  Disappointed Relieved ...има и други лекари Тошев , Костова
Виж целия пост
# 263
Здравейте, момичета!
Добър коремен хирург, който да е специалист по коремна херния да сте срещали в Бургас или в България?
    За град Бургас мога да ви препоръчам доктор Димитър Ламбовски, работи  в "Сърце и Мозък". Млад, но изключително втимателен доктор. Добър диагностик ,подхождащ много старателно към всеки един пациент. Правил ми е лапроскопска операция и се възстанових доста бързо.
Виж целия пост
# 264
Здравейте, момичета!
Добър коремен хирург, който да е специалист по коремна херния да сте срещали в Бургас или в България?
    Добър коремен ,а също и гръден хирург за град Бургас определено бих ви препоръчам доктор Димитър Ламбовски. Работи  в "Сърце и Мозък".  Млад, но изключително внимателен доктор. Добър диагностик ,подхождащ много старателно към всеки един пациент. Правил ми е лапроскопска операция и се възстанових доста бързо.
Виж целия пост
# 265
Здравейте на всички, бихте ли препоръчали добър физиотерапевт в Бургас който работи с НЗОК?
Виж целия пост
# 266
Здравейте, към кой лекар да се обърна за възпален липом на гърба? Причинява ми все по-голям дискомфорт. Ще съм благодарна за насоки.
Виж целия пост
# 267
Хирург?
Виж целия пост
# 268
Здравейте, ЛЛ ми даде направление за мамограф.Препоръчайте ми къде и разчитането да е точно,че ми е за пръв път.
Виж целия пост
# 269
Здравейте, към кой лекар да се обърна за възпален липом на гърба? Причинява ми все по-голям дискомфорт. Ще съм благодарна за насоки.

Всеки един хирург ще ви свърши работа. Мъжът ми се оперира при д-р Ангелов/ мамолог, онколог/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия