Вярвам в чудеса, че скоро ще се сбъдне нашата мечта ! ~бебеправене 411~

  • 29 265
  • 760
# 195
И тази прогноза ще ревизират, заради промененото тектонно напрежение. Очакваха земетресение над 7 30г след земетресението от 1999г, е, случи се, само не познаха района. В крайна сметка разломът между Истанбул и Кахраманмараш е свързан.
Виж целия пост
# 196
И тази прогноза ще ревизират, заради промененото тектонно напрежение. Очакваха земетресение над 7 30г след земетресението от 1999г, е, случи се, само не познаха района. В крайна сметка разломът между Истанбул и Кахраманмараш е свързан.
Така е, напълно съм съгласна. Дано скоро да няма повече такива разрушителни земетресения. 🙏
Виж целия пост
# 197
Аз не виждам смисъл да отлагате стимулацията. Няма никаква опасност в момента. По принцип се очаква голямо земетресение в Истанбул, но около 2030год.
Най-ужасното е,че на лекаря ми близкия човек почина там, не мога да се свържа с него. Но имам време да обмисля, защото вече районите са ясни.
Виж целия пост
# 198
Имаме офиси в Истанбул и Измир и всеки ден говоря с колегите там, никой нищо не е споменал за предупреждение за земетресение, а повярвай ми щяха на секундата да ни уведомят.
Виж целия пост
# 199
Имаме офиси в Истанбул и Измир и всеки ден говоря с колегите там, никой нищо не е споменал за предупреждение за земетресение, а повярвай ми щяха на секундата да ни уведомят.
Медиите си правят циркове 🙂 за да стреснат хората още повече. Страхувам се,да... и не зная на кой да вярвам и как да постъпя.
Виж целия пост
# 200
Никой няма да ти даде гаранция, но просто казвам че ако имаше и най малко съмнение щяхме сега да правим планове за активиране на план за бедствие за екипите там.
Виж целия пост
# 201
Плюс че щеше да има предупреждение от МВнР да не се пътува до Турция. За медиите и как гонят сензацията дори няма да коментирам.
Виж целия пост
# 202
Светослава и според мен не отлагайте. Винаги може да се случи нещо непредвидено и все пак си е шанс, и още отлагане. Аз не бих.
Виж целия пост
# 203
Светослава и според мен не отлагайте. Винаги може да се случи нещо непредвидено и все пак си е шанс, и още отлагане. Аз не бих.
Не мога да се свържа с лекаря, който ще прави. Загуби близък човек в сегашното земетресение.
Пък нямам доверие на друг, без да познавам, без да ми знае проблемите. Дано се свържем скоро, всимко е късмет
Виж целия пост
# 204
Светосвала,аз не бих отложила. Отиваме в периода 22/02-7/03. Аз също съм леко притеснена, но човек не може да избяга от предопределеното му. Това са мои виждания,разбира се.

„Нали ти заповядах: бъди твърд и храбър! Не се бой и не се ужасявай, защото твоят Господ Бог е с тебе, където и да отидеш.“ (Книга на Иисус Навин)
Виж целия пост
# 205
Светосвала,аз не бих отложила. Отиваме в периода 22/02-7/03. Аз също съм леко притеснена, но човек не може да избяга от предопределеното му. Това са мои виждания,разбира се.

„Нали ти заповядах: бъди твърд и храбър! Не се бой и не се ужасявай, защото твоят Господ Бог е с тебе, където и да отидеш.“ (Книга на Иисус Навин)

И ние по тези дати ще бъдем там, благодаря ти за куража, това исках да чуя❤
Виж целия пост
# 206
Аз реших, че след като чак в четвъртък ще се виждам с докторката е редно поне едни тестове за О да взема да правя тия дни... не че се справям с тях де ама.... Много ми е трудно 2 часа да не пия вода и да не пишкам, пък и да ги правя по едно и също време. Общо взето с фоликуметрията ми е най-яко.
Виж целия пост
# 207
shantall и на мен повече ми харесва да следим всичко на ехограф, но и като хванеш пика на LH е приятно. Проблемът им е, че при нередовен цикъл не знаеш кога да тестваш. Иначе забелязвам, че два часа при мен са достатъчни без ходене до wc, но си пия вода, защото не издържам без течности

Скрит текст:
Тестът от днес
Виж целия пост
# 208
от няколко дена ми е супер нервно на мен, не знам дали е съвпадение или си въобразявам обаче преди малко осъзнах, че днес трябваше да е терминът ми...
Виж целия пост
# 209
И аз съм така, но го мисля, ето сега трябваше да съм 9ти месец, терминът ми беше за 15ти март, като си спомня колко мъки докато видя как му тупка сърчицето и после нищо... Прегръщам те силно, всяка трудност ще се забрави, явно нашите мъничета чакат точният момент..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия