Тренировки в домашни условия - 119

  • 60 899
  • 729
# 255
Аз съм на релакс за 4 дни. Има прилична фитнес зала и смятам всеки ден преди спа-то да тренирам. Днес около час и десет минути цяло тяло. Друга работа си е фитнеса. Не, че тренирането вкъщи не е добре, но залата си е зала Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Агент, оформлението на темата е върховно! Четох, хилих се и пратих някоя и друга картинка на половинката Joy Kissing Heart
Здравейте, съвсем нивичка съм тук... моля да ме ориентирате, къде да прочета оформлението, от което сте впечатлени? Simple Smile
Виж целия пост
# 257
[quote author=Qaki  Simple Smile

Скоро намерих ето тези симпатяги в ю тюб (вие може и да ги знаете) и гледам, че са доста традиционни и имат много клипчета за цяло тяло. Даже и една 6 седм. програма:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLSSeiOUGC2NP-xY9xfPeb1kwJt9L8DVOF


[/quote]
Тези двамата доста ми допадат -харесва ми как са структурирани тренировките и че добавят изолиращи упражнения за крака накрая и аз ще ги пробвам

Аз днес боря жесток махмурлук от вчерашно гости ,една пивка ,мазна ,студена домашна ракия не се усеща как влиза 🤣

Днес съм аут ъф офис ....храна ,гореща вана със соли и лежа цял ден....🙄
Виж целия пост
# 258
Здравейте!
Преди ви следях редовно и пишех от време на време, споделях и резултатите си.
Заради влошено здравословно състояние на малката ми дъщеря се наложи да спра с тренировките, не съм тренирала от 4 + месеца Simple Smile.
Нещата се поуспокоиха и реших да започна отново.
Колебая се между две програми за домашни тренировки, това са CAROLINE GIRVAN IRON и CAROLINE GIRVAN The FUEL.Като ще ги правя с по малки тежести Simple Smile
Може ли да сравните тези две програми?
Приемам и други предложение за домашни тренировки.
Целта ми е смаляване в сантиметри на бедрата,за съжаление при мен големите тежести не ми се отразяват добре, с големи тежести ставам супер набита в краката, което не ми допада.
Виж целия пост
# 259
Здравейте. Случайно ме заведоха на тренировка която се водила"burn it". Много добре ми подейства. За съжаление е само веднъж седмично  , а бих искала поне 3 пъти.  Нещо не се ориентирах в нет-а за подобни програми. Имате ли идея ? Благодаря
Виж целия пост
# 260
Здравейте. Случайно ме заведоха на тренировка която се водила"burn it".
Това предполагам са Хийт тренировки ,напиши у тубата heat workouts и ще ти излязат
Виж целия пост
# 261
Супер.  Благодаря Sunglasses
Виж целия пост
# 262
В деня за активна почивка реших да направя HIIT с пудовка на Хедър.
Това, което при нея е "killer HIIT", при Карълайн би било вероятно препоръчано за хора, възстановяващи се от тежко заболяване Grinning
Много е приятно да сменям темпото и да редувам здравите тренировки на Карълайн с по-лежерните, "мадамски" на Хедър.
Утре ще е ден 34 от Епик Ендгейм - пирамида за цяло тяло. Отдавна не съм правила, ще е интересно Blush
А по празниците предвиждам само Хедър - Metcon и вдъхновените и от йога тренировки.
Прекрасен да Ви е Велики четвъртък, момичета Kissing Heart
Виж целия пост
# 263
Здравейте!
Преди ви следях редовно и пишех от време на време, споделях и резултатите си.
Заради влошено здравословно състояние на малката ми дъщеря се наложи да спра с тренировките, не съм тренирала от 4 + месеца Simple Smile.
Нещата се поуспокоиха и реших да започна отново.
Колебая се между две програми за домашни тренировки, това са CAROLINE GIRVAN IRON и CAROLINE GIRVAN The FUEL.Като ще ги правя с по малки тежести Simple Smile
Може ли да сравните тези две програми?
Приемам и други предложение за домашни тренировки.
Целта ми е смаляване в сантиметри на бедрата,за съжаление при мен големите тежести не ми се отразяват добре, с големи тежести ставам супер набита в краката, което не ми допада.
Фюел е по - динамична, с по-малко почивки и повече кардио. Айрън е повече за мускулна маса, но ако я правиш с по-малки тежести, можеш да постигнеш добър релеф. И двете програми са много хубави, тренировките са кратки около 30-35 минути и ако се добавят и 10 минутни тренировки за корем се получава хубава комбинация. Ако искаш да сваляш и чистиш започни с Фюел и след това можещ да минеш към Айрън. Ако искаш обаче по-дълги и по-натоварващи тренировки по-добре да се насочиш към Ендгейм или Епик 3.

Днес отново ще тренирам във фитнеса, като смятам да наблегна на долната част, глутеуса и прасците.
Виж целия пост
# 264
И едно допълнение към казаното от Ани.Ако искаш още по-дълги тренировки Епик 2.
Виж целия пост
# 265
Алоха !
-Вчера късно вечерта -10 Мин пътека,напред-назад +20 Мин гребане
-Днес рано-рани Епик еднгейм крака и бягам за последно на работа 💪
Виж целия пост
# 266
Здравейте,за днес отчитам Day 5 - HIIT Cardio + Butt & Thigh Workout,с което завършвам 5 дневното предизвикателство на Fitness Blender.Утре мисля да направя Full Body Resistance Band Exercises.
А за другата седмица реших да не следвам програма,а да правя каквото реша на момента.
Благодаря за споделянето на каналите на Chris & Edi и Coach Ali,запазих си ги и ще пробвам нещо от тях по-нататък.

Весел Великден Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Heart
Голям мързел ме беше хванал тези седмици.
За днес отчитам IRON ден  10

Искрица, добре завърнала се.
Виж целия пост
# 268
Христос Возкресе!


Щерката донесе любимците на класа от училището у нас за ваканцията - Уенди и Питър! Но Питър не обича да позира Grinning
Виж целия пост
# 269
Воистина Воскресе! Светли и благословени празници, момичета!

Голям сладур е този заек - винаги ми е харесало да носят децата любимците от училище, за да им мине желанието за домашен любимец ... Макар ако трябва да съм честна, на моменти ми се иска да си взема куче 🐕

Аз вчера направих козунаци по рецептата на Би 😘 Днес станах, направих си йогата и отивам да разкрасявам къщата преди да дойдат гостите 🌺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия