Lakrids by Bülow с нови плодови лимитирани вкусове, вдъхновени от любовта

  • 13 470
  • 850
# 180
До този момент не съм опитвала лакриц и бих пробвала всички
Виж целия пост
# 181
Все още не съм ги опитала Blush
Виж целия пост
# 182
Не съм ги опитвала. Бих опитала всички видове, но най-интересно ми звучи ЛАКРИЦ С ДУЛСЕ ДЕ ЛЕЧЕ ШОКОЛАД И КАНЕЛА.
Виж целия пост
# 183
Не съм ги опитвала,но с удоволствие бих."Звучат" ми много апетитно и изглеждат така.
Виж целия пост
# 184
С удоволствие бих опитала всички вкусове! Не съм пробвала бонбоните досега.
Виж целия пост
# 185
Не съм опитвала бонбони с лакриц. Бих пробвала от всичките ви вкусове.
Виж целия пост
# 186
Не съм опитвала и бих опитала всички вкусове Simple Smile
Виж целия пост
# 187
До сега не съм опитвала. С удоволствие бих пробвала FROZEN- CRISPY MINT.
Виж целия пост
# 188
Не съм ги опитвала, но бих пробвала лакриц с тъмен шоколад и морска сол с удоволствие.
Виж целия пост
# 189
Искам да опитам всичките Heartbeat Изглеждат страхотно!
Виж целия пост
# 190
Да, харесвам лакриц. Карамел ми звучи мнооооого хубаво!
Виж целия пост
# 191
Бих опитала всички вкусове и бих ги споделила с любими хора Heart
Виж целия пост
# 192
Желая да опитам всички вкусове, защото все още не съм имала тази възможност.
Виж целия пост
# 193
Не съм опитвала, бих искала да опитам с млечен шоколад и кафе.
Виж целия пост
# 194
Strawberry & Cream бих опитала с удоволствие. Май не съм яла лакрицови бонбони, но щом Пипи, Томи и Аника ги обичат, сигурно са чудесни🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия