Danonino - създадени с мисъл за вас и вашите деца

  • 12 944
  • 578
# 525
Много ми харесва Danonino,и децата много го обичат!
Виж целия пост
# 526
Харесва ми, че щракане като се разделят и че са единични опаковки. Купуваме веднъж седмично
Виж целия пост
# 527
Избирам Данонино,заради чистия състав ,а и също е много вкусен.
Виж целия пост
# 528
Вкусен и полезен десерт
Виж целия пост
# 529
Децата ми въпреки че са тийнейджъри вече, все още като им се прииска нещо сладко и вкусно, избират от витрината "Данонино".
Виж целия пост
# 530
Моят син обожава Дино-Данонино!
Всяка седмица купуваме да си похапва.
Много вкусен и полезен !
Виж целия пост
# 531
Синът ми ги харесва,
купуваме почти всеки ден😊
Виж целия пост
# 532
Любимият десерт на нашия малчуган! Купуваме го всекидневно!
Неповторим вкус и качество!  Yum
Виж целия пост
# 533
Вкусен с различни вкусове.
Естествено и незаменимо , винаги го предлагам като награда и стимул за детето си.
Най-хубавата част е, че не се налага да го дояждам или да го хвърля, не остава нищо от кофичката.
Малкто и компактно, красиво, комфортно и вкусно!
Виж целия пост
# 534
Купуваме го често харесват вкуса му а аз качеството.
Виж целия пост
# 535
Вкусовете, както и състава, който е полезен за детето. Също така и количеството в опаковката - чудесно като за десерт.
Виж целия пост
# 536
купувам данонино за дете ми поне 2 пъти в седмицата с различни вкусове
Виж целия пост
# 537
В къщи децата основно си го хапват , но и ние понякога
Виж целия пост
# 538
Избирам Данонино, защото дъщеря ми го похапва с удоволствие, обикновено сама го слага в пазарската кошница Simple Smile Купувам го поне веднъж седмично, харесва й същи когато има малки подаръчета - лъжичка, лепенка..
Виж целия пост
# 539
Мен нищо не ме кара да го избирам. Избира го детето. Купувам го, когато съм с нея в магазина и се е усетила, че в хладилника няма или е останало само едно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия