Дубай /Тема 16/

  • 58 406
  • 746
# 645
Дирхами  от къде да се вземат е най-изгодно ?
С револют ли ще е най-добре да се разплащам?
Виж целия пост
# 646
Няма нужда от дирхами в кеш. Плащаш навсякъде с карта и за бахшиши имаш дребни в долари или евро.
Виж целия пост
# 647
А на пазара за злато кеш или карта ?
Виж целия пост
# 648
А на пазара за злато кеш или карта ?
Дори и в апартаментите отгоре, където нещата не са оригинални приемат карти
Виж целия пост
# 649
Благодаря 😊
Ще си взема малко долари оттук и това е 😊
Виж целия пост
# 650
Вземете направо дирхами оттук, двойното превалутиране не е изгодно. От Тавекс съм вземала, в Пловдив имат постоянно налични.
Виж целия пост
# 651
Вземете направо дирхами оттук, двойното превалутиране не е изгодно. От Тавекс съм вземала, в Пловдив имат постоянно налични.
Къде има двойно превалутиране. Можеш да плащаш и в долари.
И какво правиш като ти остане от местната валута?
Виж целия пост
# 652
Каквото и ако ти останат долари 😁. Продаваш ги в обменно бюро!
Виж целия пост
# 653
Или ги изхарчваш на летището или в Карфура преди летището Joy
Честно, темата за дирхамите ми е втората любима след тази за рамадана.
Виж целия пост
# 654
Каквото и ако ти останат долари 😁. Продаваш ги в обменно бюро!
С малката подробност че долари може да използваш и на други места, а дирхами никъде другаде.

Малко си поиграх с калкулатора
При покупка и последваща продажба на дирхами, се губи 6 лв на 100 лв вложени. Докато същата загуба при щатския долар е 4 лв на 100 лв вложени.
Виж целия пост
# 655
А на пазара за злато кеш или карта ?
Карта. Ако платиш част от цената кеш, получаваш още отстъпка, те сами го предлагат. В няколко магазина беше така, 6 жени пазарувахме.
Виж целия пост
# 656
Благодаря 😊
Ще си взема малко долари оттук и това е 😊

На летището в Абу Даби, предполагам и в Дубай ще е същото- може да си смените доларите в Дирхами и след това на връщане ако пазите касовата бележка обратно на летището ще ви ги сменят пак от дирхами в долари на същия курс. Там и курсът мисля,че е най-добър.
Виж целия пост
# 657
А колко е грама на златото там ?
Аз голямо питане все едно ще се позлатявам 😂 от там
Синът ми става на 18 и се чудя дали да не му взема нещо по-масивно .
Виж целия пост
# 658
Има ли някой там в момента да каже  какво е времето? Чудя се какви дрехи да слагам в багажа, виждам максимални 28 градуса, но вечер как е, има ли нужда от връхна дреха? Ние тръгваме на 10.03.
Виж целия пост
# 659
Вземете връхна дреха. На мен лично дори и вътре в сградите ми е хладно, така зверски надуват климатиците. Вечер е около 20°
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия