Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 6

  • 41 983
  • 724
# 15
Добро утро! Coffee

Не знам дали е уволнена, но Бирсен продължава да снася новини за сериала. В следващата серия Сейран щяла да се срещне очи в очи с Пелин и любимото ми изречение: "Балансът в къщата ще се промени"  Rolling Eyes
Двама нови актьора ще влязат - Cenan Çamyurdu и Uğur Demirpehlivan, не пише като какви...

https://www.birsenaltuntas.com/dizi/seyranin-pelinle-yuzlesecegi … eni-oyuncu/16276/

Четох , че май ще са родителите на Асуман .Ама да видим.Те забравиха и , че ще правят колаборация със сериалът Омер.
Виж целия пост
# 16
Привет! Hug

Благодаря за новата тема! Flowers Cherry Blossom Heart Eyes

Четях си темата, но не ми се пишеше, особено покрай земетресението. Просто умът ми не го побира каква трагедия е това. Направо си ревях, като гледах и четях новините. И въобще не ми е залипсвал сериала на фона на тези събития. Винаги можем да изчакаме. Надявам се съседите да започнат да се възстановяват лека-полека и да се върнат към нормалния ритъм на живот. Въпреки че това ще остане една голяма травма и белег за цял живот и поколения напред. На живото предаване онзи ден и двамата ми се сториха отслабнали. Винаги съм уважавала турците затова колко сплотено действат, и това го показаха в Сряда.

Та .. най вероятно другата седмица ще има серия, да видим какво ни готви сценаристът. Thinking И малко трябва да започнат да разплитат нишките, които вече са създадени.
Виж целия пост
# 17


Четох , че май ще са родителите на Асуман .Ама да видим.Те забравиха и , че ще правят колаборация със сериалът Омер.
Ми айде дано,че те забравиха за ,всъщност въобще не са ни въвеждали в семейството на Асуман.Да ги видим и тях що за стока са!
Виж целия пост
# 18
I.V, благодаря за новата тема. Да се запиша и аз. Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Бирсен си работеше сама преди, пак така ще работи. Беше в сътрудничество с тв100, помогна им да си разработят бизнеса и вече нямат нужда от нея.
Уволнена е, защото е съобщила, че Кенан Имирзаолу и Октай Кайнарджа не са поканени от АТВ в общото предаване за събиране на помощи, понеже са работили с фонда на Халюк Левент
Виж целия пост
# 20
Цитат
Истината е,че харесвам Бирсен като журналист-дава вярна информация,но ме дразни къде постоянно пише ,какво ще се случи занапред...
Защото ѝ се позволява.
Виж целия пост
# 21
Привет и от мен,
I.V, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Може пък гост-актьорите да са родителите на Пелин ,крайно време е да се разплетат игричките и.
Виж целия пост
# 22
Бирсен си работеше сама преди, пак така ще работи. Беше в сътрудничество с тв100, помогна им да си разработят бизнеса и вече нямат нужда от нея.
Уволнена е, защото е съобщила, че Кенан Имирзаолу и Октай Кайнарджа не са поканени от АТВ в общото предаване за събиране на помощи, понеже са работили с фонда на Халюк Левент

Даже  и в тези дни на безсилие и повече от ужас "конкуренцията" е  в сила -на по-силните ...какво  от това ,че хората са почти под  открито небе ,отчаяни ,дори смазани .
Виж целия пост
# 23
Аз пък се замислих, покрай тъжните физиономии на Афра и Мерт по време на прякото предаване, дали няма да им се отрази на играта в следваите серии? Абе, то се отразява явно на всички и всичко. Силно се надявам сериалът да е глътка свеж въздух.
Виж целия пост
# 24
Аз пък се замислих, покрай тъжните физиономии на Афра и Мерт по време на прякото предаване, дали няма да им се отрази на играта в следваите серии? Абе, то се отразява явно на всички и всичко. Силно се надявам сериалът да е глътка свеж въздух.

Само като си помисля ,че всеки е могъл да бъде там ...в огъня на трагедията....  е нормално трудно  адаптиране към работата ,която работиш .
А те трябва да играят това ,което не са всъщност при нормални условия ...а как ще се смеят и бъдат щастливи след всичко случило се ?!?!?!
Виж целия пост
# 25
Добро утро локумчета Hug
Когато е Събота, а ти си се ококорил в 5.30 Grinning


Благодаря за новата тема Heart
Виж целия пост
# 26
Снощи изгледах Уфо с Мерт Рамо и Ипек Филиз - хареса ми и отново ми направи впечатление,че е е снимано в Адана и всичко това пак е разрушено.Филма не беше лош само не разбрах как умря от счупено ребро накрая беше ми нелепо.
Бирсен е казала,че ако няма промяна другата седмицата епизод ще има въпреки,че програмата на Стар ТВ не е ясна все още в прамтайма.

Тези отдавна съм ги направила,но все не съм ги пуснала доста са тамън ще имам какво да си пускам докато направя новите.













------------










Виж целия пост
# 27
Мертчо:

https://twitter.com/ynihaly/status/1626847347048124416?t=agcBtXU … YSTjLt0bi4mA&s=19

Да, наистина в "Уфо" беше странно това с реброто...ама сценарийна хрумка.
Виж целия пост
# 28
Момичета, Уфо има ли го със субтитри...Ако може линк,че да уплътня мляко време днес🤗
Виж целия пост
# 29
Аз го гледах оттук:

https://askim-bg.com/NLOufo-2022_v16857
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия