Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 6

  • 41 987
  • 724
# 75
Фрагмана

Виж целия пост
# 76
Оха, "обичам те" й казва 😱

Еви, благодаря ❤️
Виж целия пост
# 77
Сълзи и разправии. Съжалявам я Сейран.

Оха, обичам те и казва 😱
Дали на Сейро?
Виж целия пост
# 78
Мале, мале, мале, толкова динамичен фрагман!
Виж целия пост
# 79
Яд ме е, че показват такива хубави, душевни моменти между двамата, после веднага "Альо, Пельо" и всичко олеква, увисва във въздуха.
Виж целия пост
# 80
Яд ме е, че показват такива хубави, душевни моменти между двамата, после веднага "Альо, Пельо" и всичко олеква, увисва във въздуха.
Точно. И голямо внимание, голямо чудо, чак разговори, молби. Важна особа е Пело, Ферит я прави такава.
Виж целия пост
# 81
Боже,как ми липсваха тези двамата Blue Heart
Виж целия пост
# 82
Охх нищо не разбрах , но и на мен ми липсваха . Изгледах всички серии отново 😀
Сейран си е подстригала косата 😱 Жалко , харесваше ми много с дълга коса.
Да разбирам ли ,че ще има епизод тази седмица или ?
Виж целия пост
# 83
Много, много хубав фраг Hug

Направо ме е страх да се настроя за епизод в петък да не стане пак някой земетръс Confused

Виж целия пост
# 84
Ехааа, супер серия ще е.
Дядото на кого казва: "Ти си нищожество, което освен за себе си не мисли за никой друг!"?
Пелин май изчезва и казва на Сейран, че я ненавижда. Не знам, да видим. Нямам търпение.
Виж целия пост
# 85
460 000 гледания за 42 минути само в YT.
Трейлъра изглежда супер. Много ми липсваха! Не успях да повярвам,че са го пуснали..
Епизодът ще бъде полезен да избягаме от ежедневието.

Пелин да не се тревожи и ние не я обичаме Joy
Знаем как се прави на Дева Мария, а е виновна за всички беди.  Лошото е,че е пълно куку и е способна на какво ли не:confused:
Виж целия пост
# 86
Пу-пу да не им е уроки...
Ама красиво обича този Ферит..
Трябва да се вземат младите вече..
Виж целия пост
# 87
https://twitter.com/LauraBrbt/status/1628116524782469120

Фрагманът с английски субтитри. Blush
Виж целия пост
# 88
Ох,бе!
Най-накрая  ще си легнат заедно в собственото им легло.
След този разговор между Пелин и Сейран .. ако Пелин пак се мотае в краката им ,ще е много жалка.Не разбра ли , че няма да се получи.
Виж целия пост
# 89
Я след боя с пръчката на Ферит как му се наместиха чакрите. Joy
Така се бях затъжила. Някак ми е кратко бягство от ужаса, който преживяха в Турция, а и аз покрай тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия