Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с една от участничките във форума?
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с една от участничките във форума?
-
Какви са мненията за лекарите и ехографистите във форума?
-
Какви са симптомите на бременността, според участниците в дискусията?
-
Какви са мненията за дрехите за бременни?
-
Какви изследвания се правят по време на бременност?
Терминът по таблиците излиза 2 август, но на последния ехограф дава 6 август. Обаче това е много относително, пък и не е чак толкова важно.
Определено е до кожа...Иначе не спирам да се мажа
и особено Лазар
– той вече голям момък е станал, да ти е жив и здрав!
, пък и в случая според мен решаваща е думата на природата 
– излязоха ми резултатите за кръв и урина, за които толкова се притеснявах - ми от един месец храненето ми е под всякаква критика, с тези киселини и гадене направо го ударих на лечебен глад
..май без причина
...Много ми е тревожно дали всичко ще е ок
Охх не знам..Сигурно е бременлийска депресия
...А да, някоя от вас пие ли деган за повръщането? 

) и най-прекрасната бременност.
Пусто да беше само сутрин