Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна!

  • 92 706
  • 2 903
# 135
Щях да се оплаквам, че съм си съсипала чисто новите дънки, но...
Уми, стискам! И да има нещо няма да се шашкаш. Всичко ще се оправи!
Виж целия пост
# 136
счетоводството Wink

карамелита - 3 март
бобчи - 4 март
родива - 6 март
сирос - 7 март
тили - 8 март
Кротик, флорен, ре, пантичката (зло да я забрави) - 9 март
Донси + Нейо, Бърчето, anyyyone - 10 март
мид, аз, мьос, 13 - 13 март
вятър и мъгла, тарталетка - 15 март
ваичка - 17 март
веселинка - 18 март
уми зуми - 19 март
хелленн - 20 март
ренко и прити - 24 март
марулета, бадрулбадура - 27 март
бърди - 28 март
кайсийката - 30 март
мързелче - 31 март

записвайте се и свиркайте ако някой е пропуснат Simple Smile

панте, дописах те. Simple Smile някакво усещане мъждука в мен, че може някой да не си е избрал датата, а аз да съм го метнала вместо теб на девети, но какво пък - всичко е поправимо.

уми, всичко ще е наред.
дяволът никога не може да е толкова черен, колкото ние можем да си го представим. но стресът и напрежението убиват, независимо дали проблемът е истински или имагинерен.

кой попита за мен? Благодаря, че ме мислите. супер съм, направо пушка.
Цар Пушка. Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Уми, стискам палци! Дръж ни в течение!

Донси, поне си омазана в лилаво, а не някой гаден цвят. Кучо и той ли е лилавичък?

ДобрЕ, благодаря, че ме осчетоводи ( с "о" ли се пише) и мен! 😁

Гладно ми е нещо, а обядвах. 🐷

Хайде пак да поразкажем кой какво е готвил! Нямам идея какво да готвя като доядем тоз ориз с мръвки, дето го правих заради щерката, а тя не го яде. Към него резнах и салата зеле с моркови. Много ни е вървежна на мен и баща ми. Онова злоядото дори не я е опитвало, но твърди, че не била вкусна. 🤷
Виж целия пост
# 138
Не съм го измислила за тази вечер, Панди. Като гледам уверено вървим към омлети, щото друго няма Joy
Вчера бяха свински гърди със салата. Предишните дни вече не помня Satisfied

Уми, радвам се за добрите новини, още по-добри да са след интервенцията.
Виж целия пост
# 139
Уми,🥰🍀😘
Аз снощи пълних чушки и имаме още. Пък един приятел на ММ имал юбилей и ще идва да се черпим,та щял да донесе някакво мезе,имам черита и краставица за салата и това мисля да е.
Виж целия пост
# 140
Пиле с грах. Аз винаги слагам и картофче.
От вчера - пилешка супа, а от оня ден - пълнени чушки и домати.
Десерт нямам. Не съм го измислила още
Виж целия пост
# 141
Панди, леща направих аз! Чакам куриер да ми донесе важна пратка 🥰
Виж целия пост
# 142
Принцеса рокличка за сисунчето?
Иначе не я признавам за важна.
Виж целия пост
# 143
Добри, да не ми следиш гугъла? Гледах днес точно такива роклички 😂
Не , ама като дойде ще покажа!
Виж целия пост
# 144
Нищо не съм готвила, като вчера и като утре. Хладилникът е пълен с базови храни, намира се и някоя глезотийка - все ще си сглобят нещо, че и мен ще нахранят. Предимството на големите деца, които не са отгледани в саксия.
Виж целия пост
# 145
Уми, преди всичко не се плаши! Започвай да пиеш сироп от черен бъз и сок от червено цвекло.  Вдигат имунитета. Отделно, ако има нещо притеснително ще ти изпишат и силен имуностимулатор.  Била съм, където си ти.
Виж целия пост
# 146
Нищо няма да готвя. Дъртите сме на диета от основно салата + квото има... баткото си е на обичайните филии, малката е жив каприз и сигурно шса тръшне за яйца... щото гювеч не ще, спанак с ориз не ще и ребрата й били омръзнали... море като й врътна един задвратнииииик...

Сиросче, не разбрах много, но стискам палци.
Уми, и на тебе също. Добра ще е новината.
Виж целия пост
# 147
От миналите дни супа със свинско и много зеленчук, днес нищо нямам.  Бутнах едни крила с кисело мляко и чесън, но са мезе. За утре мисля боб с кюфтета. Мотае се едно агнешко, та може и печено да го направя с дроб сарма. Видно, МН се  прибира Smile

Уми, стискам ти палци. Всичко ще е наред Flowers Four Leaf Clover

Бърд, още нямам новини.
Виж целия пост
# 148
Пристигна 🥰!
13, най-прекрасния осмомартенски подарък, който някога съм получавала! Благодаря ти от сърце ❤️.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 149
Лелеееее
Зверски ти завиждам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия