Баба Марта бързала, на всички от 'Искам бебе' мартенички вързала. /тема 37/

  • 39 773
  • 827
# 720
Kactua,  чувала съм тук от бг мама, че не са добри сгъваемите матраци, заради чупките, така че ако искаш проучи въпросът. Въпреки че този изглежда доста добре. Ние взехме някакъв обикновен от Хиполенд, пак беше около 100 лв де.
Виж целия пост
# 721
Този беше стабилен, не мърдаха чупките. Щях да спомена иначе 🤗
Виж целия пост
# 722
Не са добри за постоянно ползване. За пътуване или да спи детето 1-2 нощи у бабата няма проблем. И ние у свекървата бяхме с такъв матрак, и леглото беше сгъваемо. Все пак той спеше 1-2 пъти месечно у тях, няма защо да им стои постоянно легло с матрак в стаята и само да им пречи. Кактус ако няма да взимате малко леглл next to me, a направо сгъваема кошара, си измисли по-добре нещо друго за спане в другата став (гнездо или възглавница както каза Ирен) Тая кошара дори с колелца си е тегаво да се мести постоянно.
Виж целия пост
# 723
Благодаря за съветите 🤗 за другата стая ще взема антирефлуксна възглавница и ограничители. Иначе много ми похвалиха и електрическите люлки ☺️
Виж целия пост
# 724
Имахме мама ру, но си е до дете. Моето не стоеше кой знае колко, но като я дадох след това на друго бебче то стоеше много в нея. При моето дете гнездото беше много голямо попадение, обожаваше да спи в него.
Виж целия пост
# 725
Ако все пак размислиш, гнездото е много добра идея 😜 нашето е от Jukki, в комплект с одеяло, две възглавнички и матраче за количка, имат много красиви десени.
Виж целия пост
# 726
Здравейте, пак ще спамя 😅 Можете ли да ми препоръчате бебешки/детски дневник за спомени, който наистина си заслужава. ☺️ Примерно кратка история преди да се роди, деня на раждането, растеж по месеци и първите годинки, място за снимки, отпечатъци, родословно дърво, първи стъпки и т.н.
Харесах няколко, но друго е ако имаш възможност да го разгледаш лично. Ако някоя от вас има отзиви, ще се радвам да ги споделите. 🥰
https://bgbooks.eu/dnevnik/dnevnik

https://www.book.store.bg/p634093228/zdravej-malko-bebche-album- … 30-x-21-5-cm.html

https://www.book.store.bg/p343665170/moeto-bebe-kniga-za-spomeni … -5-x-24-5-cm.html
Виж целия пост
# 727
Аз не съм правила.
Кактус, докъде си ти, че не помня термин?
Виж целия пост
# 728
Аз съм с този и го обожавам.
Като цяло знаех за него и преди бременността и не съм се колебала за избора.

https://www.ozone.bg/product/dokato-az-i-ti-sme-edno-ot-zachatie … TD3e6BxN9LkyoxiUA
Виж целия пост
# 729
Одри, карам 21г.с. ☺️ ❤️ Скоро съм на втора фетална морфология, а бебчето доста силно взе да ме подритва, пу пу пу 😅
ElysiaN_Sunshine, този дневник го имам 😁 Аз търся нещо съвсем различно, за след раждането.
Виж целия пост
# 730
Добра идея Blush и аз ще следя за предложения. Линковете от  bookstore май не работят, не отвеждат към конкретен продукт

Здравейте, пак ще спамя 😅 Можете ли да ми препоръчате бебешки/детски дневник за спомени, който наистина си заслужава. ☺️ Примерно кратка история преди да се роди, деня на раждането, растеж по месеци и първите годинки, място за снимки, отпечатъци, родословно дърво, първи стъпки и т.н.
Харесах няколко, но друго е ако имаш възможност да го разгледаш лично. Ако някоя от вас има отзиви, ще се радвам да ги споделите. 🥰
https://bgbooks.eu/dnevnik/dnevnik

https://www.book.store.bg/p634093228/zdravej-malko-bebche-album- … 30-x-21-5-cm.html

https://www.book.store.bg/p343665170/moeto-bebe-kniga-za-spomeni … -5-x-24-5-cm.html
Виж целия пост
# 731
Здравейте, пак ще спамя 😅 Можете ли да ми препоръчате бебешки/детски дневник за спомени, който наистина си заслужава. ☺️ Примерно кратка история преди да се роди, деня на раждането, растеж по месеци и първите годинки, място за снимки, отпечатъци, родословно дърво, първи стъпки и т.н.
Харесах няколко, но друго е ако имаш възможност да го разгледаш лично. Ако някоя от вас има отзиви, ще се радвам да ги споделите. 🥰
https://bgbooks.eu/dnevnik/dnevnik

https://www.book.store.bg/p634093228/zdravej-malko-bebche-album- … 30-x-21-5-cm.html

https://www.book.store.bg/p343665170/moeto-bebe-kniga-za-spomeni … -5-x-24-5-cm.html

На мен ми подариха този https://www.ozone.bg/product/moeto-bebe-album-i-dnevnik-sin/
Не бих казала, че е попълнен изцяло Grinning Има и доста излишни неща от сорта "кога за пръв път детето е хранило гълъби" как се помни това ?! Grinning Grinning Grinning
Може да погледнеш някоя мама която изработва във фб и прави индивидуални (засичала съм една мацка в тикток с точно такива неща и са супер красиви), сам си избираш какво да е съдържанието и темата
Виж целия пост
# 732
flow_rs, много благодаря 🤗
Виж целия пост
# 733
Кактусче, влизаш през централният вход и ще видиш от дясно 3 асансьора. Веднага след тях е коридора, по който завиваш на дясно. Там е и рецепцията на лабораторията. Казваш за какво си и плащаш. За 4те показателя на коагулацията ми взеха около 78лв. Ето и ценоразписа от сайта им

https://acibademcityclinic.bg/tokuda/medicinski-deinosti/detaili … riya/izsledvaniya

Дават ни номерче за вход. Попълваш информирано съгласие и се нареждаш . Като излезе лаборант казваш, че си бременна и те ще ти кажат кога да влезеш.

Паркинга е 5лв за първият час и 4лв за следващите.
Виж целия пост
# 734
Луничке, много ти благодаря ❤️ То било 34лв., никак не е скъпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия