Набор 2003

  • 78 412
  • 772
# 330
Наздраве! У нас сме на розов тоник с розов джин и много лед.
Виж целия пост
# 331
Наздраве🍸
Младежът се оплакваше от жега. Зимата от парното, така и не им ремонтираха крана за регулиране. После от слънцето ( юг-запад) Завивките не са ползвани изобщо. И в тази жега утре отива пак в София.
Виждам как се старае да е постоянно ангажиран с нещо и да не се застоява сам. Трудно лято ще му е.
Виж целия пост
# 332
Да заповяда Simple Smile, 34 градуса беше днес в 17 часа по справката от телефона.
Аз съм с балеринки, пари ми на краката, защото са с тънки подметки.
Нека се ангажира, Рози, така няма да мисли много.
А за крановете да допълня, че и по наше време не работеха.
Виж целия пост
# 333
34 градуса си е направо студено. В Русе тия дни все е 40 и над 40 градуса Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Ели, коя зодия е твоят набор с творческите планове за бъдещето? Дръж фронта и пий джин, ще пораснат още...
Виж целия пост
# 335
Наздраве и от мен! 🍷
Знам, че звучи като клише, но важното е да са живи и здрави децата, всяко ще си намери своето място в живота...
Виж целия пост
# 336
И аз това казвам, Вите, и на моя син съм му казала, че за мен е важно той да е щастлив, не ме интересува какви решения ще взема, не страдам от стереотипи, няма да треперя на клишета, само се моля да е здрав и щастлив. И съм му казала да прави това, което му доставя удоволствие и го удовлетворява.
Виж целия пост
# 337
Ели, много екстремно при вас с температурата, а и твоите емоции са на макс Simple Smile Охлади се с нещо подходящо!

Честито на новите гимназисти!
Виж целия пост
# 338
Аз съм отново с включване във връзка с общежитията.
Някой сменял ли е счупени стъкла на прозорец със стара дървена дограма?
Изобщо трябва ли ние да ги сменяме? Миналата година са им казали да ги сменят на свои разноски.
Дъщерята намери момиче с което да се разбират да си поддържат чистота и т.н., обаче в стаята, в която може да се премести има троен прозорец със стара дървена дограма, на който са напукани (огромни напуквания) всичките стъкла и миналата зима са умрели от студ и са залепили с тиксо улеите... Изглежда така сякаш при някой по-силен порив на вятъра ще се счупят съвсем лесно...
В стаята били живели момчета преди - прозорците,  вратата за банята е разбита с юмруци, рамката на  входната също - поне има допълнителна метална решетка.
Просто искам да и е спокойно идната година да има къде да учи. Тя ще се обърне към централата с молба да се сменят стъклата...
Виж целия пост
# 339
Лъчестлъч, от това, с което се сблъскахме ние и приятели на младежа в различни общежития и градове е " Ако искаш, други чакат"  Но напукани прозорци са предпоставка за сериозен инцидент, още повече, че поне едно от леглата е под тях. Кой ще поеме отговорност? Говорете с домоуправителя, дано откликнат.
Виж целия пост
# 340
Лъчестлъч, от това, с което се сблъскахме ние и приятели на младежа в различни общежития и градове е " Ако искаш, други чакат" 
Ей това е отвратително, гнусно извиване на ръце...
Виж целия пост
# 341
Сменяли сме, коментара беше преди вас са живели поне 4 човека така и не е паднало. Беше вързано с копчета!!! Simple Smile Демек издържано здраво е.
Виж целия пост
# 342
Има хора, които не пазят, но не разбирам защо наказват и тези, които са свестни и отговорни. Защо да не са нормални условията и да има например депозит, от който да се удържа евентуална щета?! Защо в Германия децата могат да са в нормална, самостоятелна стая, с обща, но обзаведена кухня, а тук сме като след погром...
Виж целия пост
# 343
И въпреки всичко учат!!!
Виж целия пост
# 344
Добро утро!
Въпросът с общежитията ми е много болен. Не намирам за нормално вузовете да предоставят това, което са ми показвали приятелки на снимки, за живеене на децата ни. Приемам го като подигравка  на държавата към младото поколение и ме е много яд.
Чета с интерес списъците ви.
Аз също вече подготвям някои неща.  Моето момиче започва на 29 август в Американския.
Поръчах два комплекта чаршафи, халат , кърпи и разни други дреболии.
Беше ми на мисъл дали трябва да сменява личен лекар, въобще как стои въпросът. Оказа се, че в общежитието има лекар, който обслужва студенти и преподаватели, даже преди настаняването се минава през него. Казали са ѝ, че е добър и внимателен. Там лекциите ѝ са задължителни и може да извини отсъствията само с медицинска бележка. Та чисто организационно се чудех как ще стане ако не се чувства добре и има нужда от преглед и бележка. Поне това вече не мисля.
Ще ѝ сложа само основни лекарства за температура, хрема, стандартните за цикъл.
Все пак Благоевград ей го къде е.
Казала съм ѝ да започва да обикаля и за дрехи, идея нямам дали по моловете вече има по - есенни, не стъпва селският ми крак в София по цяло лято. 😁
Как ще се изхранва там ще реши на място с времето. Имат оборудвана кухня на етажа в общежитието, но тя не готви въобще, не мисля, че ще го прави и там. Имат стол. До кампуса е Кауфланд. Студентите са ѝ казали, че топлата му витрина е чудесна и всичко свършва бързо, защото студентите много пазаруват там.
Наборката си записа вече курсовете за първия семестър точно при преподавателите, които искаше, знае си програмата и това ѝ носи известно спокойствие. Това спокойствие се нарушава всеки път, когато се сети, че ще учи Статистика, с която всички о доста я плашат, един семестър😁.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия