Американски колеж - двадесет и седма тема

  • 67 523
  • 750
# 270
Много благодаря!
Виж целия пост
# 271
Честито, Бънова! Първата година е лесно с квартирите, нали могат да кандидатстват за общежитие. Само си преведете рано таксата (револют бил чудесен вариант за бързо пристигане на парите, това не го знаехме преди 2 години)
Виж целия пост
# 272
Честито, Bunova!
Много силен университет за тази специалност. Наше приятелско дете успя да стане асистент на професор там и сега през есента заминава на ексчейндж програма в Чикаго за една година. Има много възможности и дано българчетата да се подкрепят.
Виж целия пост
# 273
Благодаря, Alice_blue! Да, много е добър университета! Само да са здрави и с късмет децата! Дано и квартира да успеем да намерим бързо.
Виж целия пост
# 274
Ще намерите. Едва ли е нужно да предлагам, но все пак, нека се свърже с децата от предните випуски. Те се познават помежду си. Може да и помогнат с информация.
Виж целия пост
# 275
Да, да, Амели и това мислим.
Виж целия пост
# 276
Честито и браво на детето! Успех и с намирането на квартирата - вярвам, че ще се справите.
Виж целия пост
# 277
Ехааа, браво!
Нашият господин също е в Делфт компютърни науки, Бунова - знам за негова съученичка приета, сигурно е дъщеря Ви. Честито!
И сега се започва трудното - настаняването. Надяваме се за общежитие и ние!
Виж целия пост
# 278
Възможно е да става дума за дъщеря ми Simple Smile. Не знаем съм сигурност колко са приетите все още и колко  от тях са девойките Simple Smile.
Виж целия пост
# 279
Добавям и аз един колежанин приет в Aerospace в Делфт. Днес гледах повече от час сайтове за квартири, много неприятно и трудно изглежда, а детето е щастливо ...Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Леле, страхотен випуск сте вие! Честито!
Виж целия пост
# 281
Sharky, без да омаловажавам успехите на този випуск, искам да кажа, че предните години хората просто не споделиха. Отделно колежа не пусна никаква информация както предни години, нито за миналата нито за тази. Тази все още има време де, нека не ги обвинявам прибързано. Но за мен трябва да се казват тези неща, защото действат вдъхновяващо и заразяващо. Може някой като прочете да разбере, че не е невъзможно и би било страхотно ако пробва.

Затова се кефя на всеки споделил и разказал тук и му благодаря от сърце!

Браво, ЛориХю, честито и на вас! Успех!
Виж целия пост
# 282
Браво и честито, Лори Хю!

Амели, обновен е академичният профил, но понеже информацията е последните за три випуска (без настоящия), не знам доколко дава добра представа:

https://www.acs.bg/about-acs/school-profile/
Виж целия пост
# 283
Супер, не бях проверявала в интерес на истината.
И все пак, в разказвателна, лична форма, както тук се радваме на Бънова и Лори, е много по-яко. Тъй че, мерси че споделихте :*
Виж целия пост
# 284
Супер, честито и на Вас Лори Хю и браво на децата! До тук трима колежани в новото попълнение на Делфт. Ще видим след ваканцията дали няма още някой да се похвали! Ако нямате против, бих ви контактнала на лични Бунова и Лори Хю - или пък вие, ако може да сме си полезни за бъдещите начинания, в които без съмнение ще е нужна и родителска навигация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия