На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 125 435
  • 739
# 195
Дес хотел и Голдхан хотел. Но Бях срещала и един нов някъде из групите в фб. И двата са хубави, чисти близо до централните улици. Според цената ще си прецените, единия има тераси към стаите, а другия няма това инфо е ако сте пушачи.

Точно така, бих добавила евентуално и YAT. Всички около центъра са приемливо добри и горе долу на една цена. Единствено има един по-евтин Гьорки (нещо такова) за който има лоши отзиви, не се лъжете за него, освен ако оплакванията от него не са проблем за вас . Има и един 5 звезден (Рамада Уиндъм ли беше), той е на неудобно място извън града е и също има оплаквания за него.
Виж целия пост
# 196
Здравейте. Някой знае ли къде мога да разгледам и купя оборудване за професионална кухня? Имам предвид фритюрници, малки конвектомати, скари и тн.Благодаря ви!
Виж целия пост
# 197
Здравейте. Някой знае ли къде мога да разгледам и купя оборудване за професионална кухня? Имам предвид фритюрници, малки конвектомати, скари и тн.Благодаря ви!

Ох, този въпрос се задава често и в групите за покупки в Турция (напр. На пазар в Одрин, Лозенград, Чорлу и Истанбул...) и следва мълчание като отговор. Опитайте в тези групи  с търсачката да видите какви отговори има, ако въобще има такива.

Опитайте и в гугъл с ключови думи:
profesyonel mutfak
или
profesyonel mutfak Fritözleri, küçük konveksiyonlu fırınları, ızgaraları kastediyorum
И вижте какво ще излезе като асортимент. По моему цените са по-високи от БГ.
Успех.
Виж целия пост
# 198
Днес бяхме до Одрин, минахме към 10 без нещо границата за 20мин.
Следобед пак така. Беше много спокойно.
Бяхме на Синия пазар, Марги аутлет, Ераста и обратно на Синия пазар.
Много рядко ходим в Одрин. Доста повече ходим за по 3-4 нощувки до Истанбул, съчетаваме разходки и пазаруване, ама тоя път нямаше кой да ни гледа кучето 😉.
Пазарувахме в Мигрос5М, то и друг незнаехме де, кое колко струва много, много неможах да запомня, пък и бързо изпуснах сметката, ама определено е по-евтино от тук
А бе в магазин няма да вляза минимум месец 🤣🤣🤣🤣
И чорапи съм взела за целия китайски народ....🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 199
Здравейте, обмисляме да отидем за един ден до Лозенград в събота. Чудя се дали по границата ще е по-разтоварено заради изборите в неделя? Или напротив Simple Smile.
Виж целия пост
# 200
Здравейте, моля за информация.. актуална някой има ли поглед върху цените на агнешкото в Одрин, Лозенград, Чорлу?
Виж целия пост
# 201
Здравейте, моля за информация.. актуална някой има ли поглед върху цените на агнешкото в Одрин, Лозенград, Чорлу?
1-2 страници назад се коментираше темата.
Виж целия пост
# 202
Здравейте, обмисляме да отидем за един ден до Лозенград в събота. Чудя се дали по границата ще е по-разтоварено заради изборите в неделя? Или напротив Simple Smile.

Сериозно ли питаш или се майтапиш?
Виж целия пост
# 203
Освен да Фърлим по един боб (турски, че по-евтин), няма как да отговорим на този въпрос за границата.
Виж целия пост
# 204
Здравейте, моля за информация.. актуална някой има ли поглед върху цените на агнешкото в Одрин, Лозенград, Чорлу?
1-2 страници назад се коментираше темата.

Точно така. И цените се движеха между 25 и 30 лева. Даже имаше публикувани и фотоси от реклами. Така че, ако кроите някакви стратегии за по-евтин, продукт - хич не е така.
Виж целия пост
# 205

1-2 страници назад се коментираше темата.

Точно така. И цените се движеха между 25 и 30 лева. Даже имаше публикувани и фотоси от реклами. Така че, ако кроите някакви стратегии за по-евтин, продукт - хич не е така.

Разбирам Ви напълно, въпросът ми имаше по-скоро друга цел, но получих информацията, която ме интересуваше. Съжалявам, че не съобразих да видя няколко страници назад. Благодаря Ви за съдействието.
Виж целия пост
# 206
Освен да Фърлим по един боб (турски, че по-евтин), няма как да отговорим на този въпрос за границата.
Grinning Фърлях боб няколко пъти, все различно показва Grinning. Благодаря за отговора.

Крас...Ива..., благодаря и на теб.
Виж целия пост
# 207
Всеки си преценява дали да пътува в събота, лично аз нямам избор, това ми е шанса, пък каквото дойде.
Агнешко няма да взема, тази година ще пропусна, уляха се с тия цени. Ние сме 6 човека и трябва половин агне пи 20 и кусур лева ми не мерси.
Виж целия пост
# 208
Добре де, на колко сте години, не гласувате ли? За изборен туризъм не сте ли чували?
Винаги за парламентарни, не местни избори, идват огромно количество избиратели с двойно гражданство от Турция с автобуси през сухопътните ни граници.  И точно по време на избори да се пита как ще е на границата с Турция ми е странен въпроса, да не кажа друго.
Виж целия пост
# 209
Аз съм карала възрастен човек за хоспитализация по-предните избори като бяха, но минахме рано сутринта. Имаше доста движение в посока България. За към Турция нямаше почти коли. Навръщане не знам как е било, защото нощувах в Истанбул и бях пътувала в понеделник следобяд за към България.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия