Магазини Pepco 12

  • 69 982
  • 754
# 120
И аз съм много доволна от бебешките хавлии. Имам две, за 1 г. и 5 м. не са мръднали.
Виж целия пост
# 121
Някой търсеше силиконови форми за мъфини, днес видях в нашето пепко имаше.
Виж целия пост
# 122
Такъв тип хавлии са много удобни за плаж на вече порасналите бебета. Чак като стана на 5 години я махнах окончателно.
Виж целия пост
# 123
А има ли хавлии за пораснали дечица, с ръкави, освен онези поларените?
Виж целия пост
# 124
Мисля, че не.
Виж целия пост
# 125
Пишете ако видите пончо за плаж за дете миналата година го изтървах 😁 ...щом има кофички 🙄
Виж целия пост
# 126
Иии комплект кофичка, лопатка и формички за пясък за детето за 6 лв. Имаше 2-3 вида на доста прилични пари.
Миналата година взех такъв комплект, кофичката се проби на първата игра с нея.
Виж целия пост
# 127
За кофички/лопатки препоръчвам да погледнете в Уайкики. Често ги намалят (и сега с 20% + безплатна доставка). В раница са и е много удобно за носене.
Виж целия пост
# 128
Имаме две годишни кофички и лопатки от Пепко, не са мръднали. Не си е играла само на плажа с тях, и в нас ги размята.
Виж целия пост
# 129
Аз имам кошница с плажни играчки купена от пепко много ми е удобна за плаж ..
Виж целия пост
# 130
Търся силиконови форми за мъфини, но не намирам. Отдавна ли няма ?
В  нашия КиК има такива, 6 броя са
Виж целия пост
# 131
Брошурата от 23.03.2023:
https://www.facebook.com/279484422736286/posts/pfbid036AgYMJhNcxwQt9sEuAD7fF8hXhqTWpBHXAdjENCY4sNF4kBnHj7LkTquBunvBVZFl/?app=fbl
Виж целия пост
# 132
Трябва да отида да взема комплектите с патрула,дали ги има вече ...
Виж целия пост
# 133
Харесах си ей тоз "ансамбъл"
Скрит текст:

За ризата малко странно ми звучи "с набор на гърба", ще я видя на живо. Полата ме грабна от пръв поглед Simple Smile
На последната страница има ултразвукова четка за зъби за 50 лв. Цената изглежда примамлива. Преди време зъболекарят ми беше препоръчал такава, но тогава струваха по 140-50 лв и се отказах.
Скрит текст:

50 лв. малко ми се вижда, колко ли ще са качествени...  Thinking
Виж целия пост
# 134
Търся силиконови форми за мъфини, но не намирам. Отдавна ли няма ?
В  нашия КиК има такива, 6 броя са

За кик не се сетих . Благодаря! Аз от Синсей си поръчах. Не са лоши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия