Магазини Pepco 12

  • 69 993
  • 754
# 630
Някой видя ли от новите плажни кърпи с връзки накрая? Вчера бях нямаше 😕 толкова бързо ли да свършиха 😒
Виж целия пост
# 631

Аз си купих такова горнище хареса ми как стои, но долнището беше огромно и дълбоко ...
Виж целия пост
# 632

Аз си купих такова горнище хареса ми как стои, но долнището беше огромно и дълбоко ...
От кой магазин го взехте. Аз днес търсих точно този модел и го нямаше наличен в нашия магазин.
Виж целия пост
# 633
От бургас
Виж целия пост
# 634
Благодаря. Ще чакаме и в София да заредят.
Виж целия пост
# 635
Проверих за постелка за кола, няма. Доста обрано беше, няколко одеалца и 2-3 охлаждащи постелки.
Виж целия пост
# 636
Аз по тоя повод дебна да заредят котешка тоалетна и тя ту изчезва ту се появява...
Виж целия пост
# 637
Проверих за постелка за кола, няма. Доста обрано беше, няколко одеалца и 2-3 охлаждащи постелки.
Благодаря, че отдели време.
Хубав ден.
Виж целия пост
# 638
В момента има ли намалени детски (за по-големите деца 10+ г) дрехи в Пепко?
Виж целия пост
# 639
Днес в Ринг МОЛ-а специално влезнах в Пепко да проверя за посателки за домашен любимец за кола - нямаше. Огледах обстойно и продавачките питах - няма!
Имаше доста охлаждащи постелки.
Виж целия пост
# 640
Днес в Ринг МОЛ-а специално влезнах в Пепко да проверя за посателки за домашен любимец за кола - нямаше. Огледах обстойно и продавачките питах - няма!
Имаше доста охлаждащи постелки.
А тези охлаждащи постелки ... Дали охлаждат ? И , ако да.. то , дали могат да охлаждат и хора 😀😂 .. Представих си се на някоя детска площадка с такова чудо ... Та се замислям 😂
Виж целия пост
# 641
Не. Те са като надуваеми дюшеци, но много по-тънки, и пълни с някакъв гел. За домашно ползване са, не за навън.
Виж целия пост
# 642
Някой назад май търсеше черните дамски бански с тънки презрамки в магазин в София. Преди 3 часа имаше в Люлин 2. Взех последното S.  Много ми хареса. Имаше всички останали номера.
Кучешка постелка за кола нямаше.
Търсих бриджитка  черна...няма. Sad А ми бяха супер удобни през лятото, защото често махам презрамките.
Виж целия пост
# 643
Днес в Ринг МОЛ-а специално влезнах в Пепко да проверя за посателки за домашен любимец за кола - нямаше. Огледах обстойно и продавачките питах - няма!
Имаше доста охлаждащи постелки.
Благодаря Ви, че проверихте.
Виж целия пост
# 644
Гледаме, гледаме ...не сме те забравили Wink Wink и яз в Ринг Мола търсих , но както са ти казали - няма . Утре ще ходя към един друг и пак ще видя Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия