Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 4

  • 103 950
  • 1 733
# 1 230
То повечето  гледат с половин око и цъкат из форума..Опрделено в темата е по-интересно, от колкото да гледаш едно и също ..
Виж целия пост
# 1 231
Дяволо, абсолютно съгласна с всичко написано! И точно - продукцията подбутна Валерия, тя се подхлъзна, а Генчо я заби в дъното, заедно със себе си. Нямаше да е толкова черна на цялата къща Валя, ако Генчо беше реагирал по друг начин. Единствено ми остава надеждата, че показвайки я в толкова лоша светлина, няма да е тя победителката. На Евгени ще му простят, че е бил заблуден и така. Макар че, ако и в реалния живот, без подбутване и сценарии от продукцията, тези двамата се държат така, то Евгени не заслужава читава жена, заслужава си баш тая.

Аз да изкажа малко по-различно мнение - изобщо не злобееше Елена, а по-скоро я беше яд на тази несправедливост и унижение спрямо тях. Аз по всяка вероятност бих казала почти същото на нейно място. Като започнем от това, че ѝ идва да си тръгне, през това, че беше неправдиво и нечестно спрямо тях и стигнем до определенията за Валерия. За мен думите, с които я определи и обясненията защо я определя като такава, са точно на място. Смятам, че и на Евгени няма да му спести.
Виж целия пост
# 1 232
Тц, повечето мъже предпочитат те да преследват, не да бъдат преследвани. Повечето мъже се страхуват от жени тип Айлин, дори и властни мъже, защото имат съмнения, че една такава жена може да им бъде вярна. Повечето мъже предпочитат жени тип Микаела, Вики, Елена, но не и агресивни и властни жени тип Капитонова или Айлин. За секс може, но обикновено секса с такива жени не е уау, по-скоро усещането, че си с красива вамп жена е интересно, самата тръпка. Не толкова самия секс като чист такъв.
Виж целия пост
# 1 233
За мен последните два епизода бяха слаби, едни и същи простотии и главно на показ Валерия и тук там Айлин и Елена, но постоянното натрапване на Валерия мега много дразни, той дори не му се занимава особенно с другите, изглежда отегчен като го извикат да си говорят. Уж каза много харесвам Айлин ама като се появи Валерката и веднага я придърпа. Ако беше мъж на място щеше да ѝ каже, че не е поканена на този коктейл и да я върне в къщата и да си продължи и без това нелепата среща с другите. След като си избрал тия момичета за среща, дръж се като мъж и им обръщай внимание, а и не трябваше ли да имат среща с Айлин на 4 очи, такава не видях да има също.
А и много дразни това, че вечерта не завършва с церемония, а само с тъпите им драми, да вземат да си оправят епизодите няма да е никак зле.
Като гледах рекламата за следващата седмица, изобщо не бях очарована, едни и същи простотии пак въртят, за сега е пълна излагация тоя сезон.
Виж целия пост
# 1 234
Приказката за Пепеляшка хем се получи, хем не се получи. На Пепеляшка са й разрешили да напусне дивана на момите в къщата, на Лия не са разрешили да поведе групата към бала. Обаче Пепеляшка остава нехаресвана от много зрители и коментарите са на двата полюса. За момичетата на бала не се чудя защо стоят като коне на почти празната ясла с едната жална роза - не са им разрешили да си тръгнат, както иначе нормално биха направили. Оттам и сълзите и недоволството срещу Валерия. Те няма как да изразят недоволство от продуцент и екип, няма как да нахокат ергена-класен ръководител и остава на Валерия да си го изкарат за тъпата ситуация. Цял ден ги правят на маймуни с есета и баскет, накрая им показват каква им е ролята и освен Габи другите не са очаровани. Момите на дивана в къщата също не се чувстват добре да търкат тапицерията и да чакат като наказани незнайно колко часа. Но и те няма как да теглят една майна на всичко и да си отидат по стаите или в градината.
Виж целия пост
# 1 235
Появата на Валерия снощи несъмнено беше по сценарий. Няма как да си го е позволила без зелена светлина от продукцията. До тук добре. Решили са, появила се. Но това брутално неуважение към чакащите момичета ме отврати.  Симпатизирах на Евгени, ама това беше… Бляк! Аз също просто изключих телевизора след това. Тези момичета там, трябваше минимум да станат и да се приберат по стаите си. Да го видим Евгени като се върне и завари празни маси.
Валерия е подмолно и доста семпло момиче. Няма да я коментирам.
Виж целия пост
# 1 236
Валерия можеше и да е симпатична, ако беше показала минимум радост от срещата с Евгени. А тя предимно злорадстваше, че Пам и Елена са я гледали еди как си. Сладурана.
Виж целия пост
# 1 237
Аз лично не смятам, че Лия щеше да стане и да отиде при другите, където не е била поканена. Само си е говорила. Може би евентуално, ако всички й се бяха вързали на предложението и цялата група бяха решили да отидат. Но сама, категорично не вярвам да го направи. Затова и се подразни, че Валерия го направи - защото изобщо не е очаквала, че някой ще приеме идеята й на сериозно и ще действа. Затова съм съгласна с изказването на Валерия, че като имаш някаква идея е по-добре да не я споделяш, а да я направиш, вместо да си стоиш на диванчето и да си говориш.
Виж целия пост
# 1 238
Разочарование отново...
Харесвах Евгени, но снощи ме накара да осъзная, че все още е момче, а не зрял мъж.
Валерия от друга страна, е девойка, която действа без да мисли. Тя самата си го призна това. Не искам да я съдя, защото явно всичко е сценарий с цел създаване на интриги, но не смятам, че е трябвало да се съгласява.
В тази ситуация беше важно как ще реагира Евгени. Еми....провали се! И той без да мисли награди жената с невъзпитано поведение. Елена беше напълно права според мен и ме е яд, че не станаха и не си тръгнаха всички заедно...
Писна ми да ги гледам двамата, защото тяхната индивидуална среща беше нелепа и те нямат какво да си кажат. При тях химията идва единствено от плътското желание, което само по себе си също е до време. Дано да го нахокат и някоя да му върне розата другата седмица.
Виж целия пост
# 1 239
Евгени прави това, което емоцията му диктува и с Айлин, и с Боряна, и с Мика.
И от това, което виждам, смятам, че изобщо не се е замислил, не защото действа по емоция, а защото се е взел за Господ там и всичките по дифолт трябва всичко да приемат и му галят егото нон-стоп.  А както ние, така и той много добре знаем, че участничките не могат да си тръгнат, дори и да не го харесват, без изрично разрешение на продукцията, макар и фиктивно да ги пита всяка вечер.
И така той може да си прави каквото иска, пък те да му се кланят, че заради него били отишли.

Напълно съм съгласна, Гери. Точно там усещам проблема с Евгени и аз. Той се е вживял в ролята си на султан в харема, без да зачита чувствата на 25 момичета, влезли заради него там, прави каквото му покаже настроението или нагонът и се показва като много нечувствителен човек. Натиска се с една през деня, вечерта целува приятелката ѝ, награбва момиче с което не е разменил и две изречения, защото го е впечатлила с дългите си крака и задника си сутринта на плажа и после моментално забравя за нея, демонстративно изоставя тези, които е поканил на среща и под носа им отнася розата, предвидена за една от тях. За мен така действа човек, който е усетил, че има власт на 20 жени и се възползва от това моментно състояние. Така е замислено предаването той да решава - коя остава, коя ще изгони, коя ще получи внимание, коя ще стои в ъгъла без да я забележи. Когато имаш такава власт над другите, за да не се изроди в гавра шоуто, трябва да имаш малко уважение към всички като към човешки същества, а не да си шеташ на акъла и на всяка прищявка. Вярно, че предаването е замислено да е неестествена ситуация, в която 25 жени да се конкурират за  мъж, но за да е поносимо за гледане и да не се превърне в гавра с жените, от мъжа се иска малко такт и осъзнаване,  че са те са там заради него, за да има той избор, а не за да се възползва като невиждал жени, на който сега му се е паднало.  

Изобщо не извинявам Валерия, че нахлу на среща, на която не е поканена, защото била влюбена, а любовта видите ли е лудост. Отиде, защото усети, че за момент ѝ се изплъзва първото място в състезанието. Евгени не отрази последното ѝ писмо, не я покани на груповата среща, а тя се ядеше отвътре, че цял ден той е с най-силната ѝ конкуренция Айлин. Сама каза, че е напълно възможно той да се влюби в Айлин, останалите даже не ги брои за конкуренция. И какво прави - облича рокля и се възползва от временната преднина в надпреварата, която има, защото е най-напреднала в отношенията с ергена, да се яви и да открадне време, в което другите могат да се сближат с него и евентуално да я застрашат.Само че това състезание не е замислено като спринт, в който първата стига финиша (целувка, натискане и писъмце) и останалите спират да бягат, защото вече няма смисъл. По-дълга спортна дисциплина е и Ирина много точно го отбеляза "има много време до финала". Някой писа горе, че са 29 епизода, а сме гледали само 9. Остават 20 епизода по 3 часа, нали си представяте колко материал и реално време стои зад това, което е монтирано в още 60 часа ефирно време. А и Евгени спомена снощи, че не вярва в любовта от пръв поглед, та Валерия е далеч още от това да е финиширала като победителка.
Виж целия пост
# 1 240
Дали жените ще започнат да се събразяват с избора на Евгени коя да покани на разговор на пейката? Видя се, че е тъпо така с ненадейните прекъсвания. Трябва да се съобразяват една с друга. Да има честна игра Simple Smile
Виж целия пост
# 1 241
Не съм съгласна, че Елена действа умно - рискува да бъде възприета като втора Милица. Отгоре на всичко, се обяснява за чувства, без да са имали дори една целувка с Евгени. Според мен на този етап по-скоро го отблъсква. А и видимо не издържа на напрежението. Мислех си в началото, че може да обърне сценария, ама вече не ми се струва реалистично.
Виж целия пост
# 1 242
Оттук нататък дано всички да прекъсват срещите на Валерия и Евгени.
Виж целия пост
# 1 243
Дами (и малко господа 😉), направих си труд да разчета писмото на Гени от промото за следващия епизод, макар че на места не се чете, показват го за 2 секунди само.
Сюжетът с "любовта" продължава. 🙄

Ето какво разчетох:

....... хипнотизаторке!
..... че не подлежа на хипноза?
.....  мислех, че никой не е в състояние да го направи.
Дали съм прекалено натоварен от миналото или..... надежда в бъдещето. Не знам..... вчера беше чудесна. Ти се появи..... светкавица и я направи необикновена.
Бих обвинил всеки, дръзнал да наруши закона.
Правилата са, за да се спазват.
Аз държа на правилата. Но това, че ти така смело ги наруши, само за да ме видиш особено ме развълнува.
Моля те, хулиганке, не прави повече така!
И го прави винаги, когато ще те повикам до мен!
Валерия, Валерия, Валерия...
Виж целия пост
# 1 244
И той друго двайсе...
Неизживяна младост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия