💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 52 969
  • 736
# 450
Шоуто продължава...
Глава 3,  Милано!  Акиф или някой от списание ГазетаМагазин отива там...
Предстои премиерата на Глава 3.


От всички турски журналисти само Акиф знае точният график на пътуване на Хакан и точното място, където е отседнал. Утре Акиф без никакви проблеми ще открие къде са отседнали Ханде и Хакан в този огромен град, като Милано. Когато Ханде беше с Керем този Акиф цяла година ги преследваше и все не можеше да ги засече в Истанбул. Явно Хакан му дава точната информация. Каква му е целта обаче не ми става ясно. 

Цитат
Ханде и Хакан са в Милано, а ние утре отиваме в Милано, да видим дали ще можем да се срещнем.
Виж целия пост
# 451
Керем е активен в Туитър Wink

Sunglasses

П.С.
Линде, той Акиф отива по спешност в Милано, мама Арзу сигурно го е инструктирала .... трябва да изчисти репутацията на Зетя, че днес удари "греда" .Stuck Out Tongue Winking Eye .
Всички очакват с "нетърпение" обща снимка на двамата влюбени ...... и оппаааа ...  Stuck Out Tongue Winking Eye Nature Rainbow

Ама са сладури ... Stuck Out Tongue Winking Eye, как са се гушнали ... идилия ... Sunglasses
Утре Акиф трябва да чисти имидж и да го върне на правилния бряг...., че да не е следващото пътуване до Нидерландия или Тайланд Wink  
( Вече теорията, че Ханде го играе "параван" не ми звучи толкова налудничаво ....  Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye )
Виж целия пост
# 452
Очарователна Ханде




Виж целия пост
# 453
Да се отбележа и аз на днешната хубава огледална дата 30.03. tiptoe


Виж целия пост
# 454
И аз съм за шоуто, започна на 09.03.22г  и продължава с пълна пара!

Тия двамата хубавци вземи единия удари другия за нищо не стават, но от висшето общество и си подбират обслужващи дами!



Това не е моята Ханде! Няма никой, насила усмивка!






Това е моята Ханде!


CupidКаква красота! Поздравления за фотографа!


Revolving HeartsИзящество и финес!

Sparkling HeartНай прекрасният клип , който ще остане завинаги  в сърцата и паметта ни. Това тук са моите Ханде и Керем!
https://www.facebook.com/100000913456059/videos/1172134980087325/
Виж целия пост
# 455
Ханде е в Милано по покана на турската марка парфюми Nishane. Тази вечер провеждат събитие по случай нова колекция.



Лека нощ! Nature Sparkler

Виж целия пост
# 456
И така, Ханде е в "Palazzo Serbelloni".  Докато си почива тя работи. Рекламно лице е на марка парфюм.
А Хакан, кога ще започне да се занимава и той с нещо полезно? Не му ли е неудобно? Ханде не спира да работи, а той не спира да лентяйства. Що за мъж е това?





Двамата собственици на марката следват Ханде, а  не Хакан. Този човек не разбира ли, че това е Ханде Ерчел,  а него никой не го познава. Залепил се е, като пиявица за нея.



Виж целия пост
# 457
Среднощен привет, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

С известно закъснение, с голямо извинение и искрено уважение поднасям своите пожелания на момичетата, чиито празници бяха през изминалата седмица и на които пропуснах да честитя! Бъдете здрави, винаги ведри и усмихнати, винаги успешни и удивителни и много влюбени и обичани! За двете рожденички (Zlatna.1972 на 27 март и Поли на 29 март) е този виртуален букет от мен:



За Марги (която се оказа всъщност Албена) и нейния имен ден на 28 март:



В темата няма момиче, което да не е наясно с огромната привързаност и всеотдайната любов на жената с чудесното има Албена към цветето маргаритка, затова ѝ оставям една снимка от моето пътуване през 2022 година от най-северната дестинация до която достигнах, която аз наричам просто "Маргаритки и на покрива!":

Скрит текст:


За тези които вече празнуваха, за тези които тепърва ще празнуват, за пишещите, за споделящите, за четящите, за всички жени от темата и дори за тези извън нея оставям едно стихотворение с името „Жена“. Намирам думите и мислите в него в странен унисон с всичко, което се пише през този толкова „женски месец“, какъвто е месец март както за жената, актрисата, твореца Ханде Ерчел и донякъде със самите нас, като участници директно или индиректно в случващото се около нея! Надявам се да го прочетат дори тези "от балкона", които надничат с някоя от негативните емоции характерни за нас хората, защото кой знае, биха могли поне за кратко да се замислят върху мислите и емоциите си ......

Жена

Така ме нареди Животът
(и беше благосклонен при това)
да бъда рай по пътя към голгота
съществително с подробности. Жена.

Да нося цялото човешко бреме
на престорените крехки рамене.
Стремежите ми? – Дявол да ги вземе.
Зачеркнати от списъка? Добре.

Обаче имам хитринки в ръкава
и няколко способности все пак
умея да обичам до забрава,
да виждам светлина и в пълен мрак,

умея да разплаквам много лошо
и после преобръщам всичко в смях.
Умея да мълча. И мога още
живота си да подаря. Без страх.

Умея да нахраня с думи само
гладуваща душа. И съм щастлива.
Да крача смело, даже път да няма.
И само за един да съм красива.

Разчупвам хляб и сплитам маргаритки,
рисувам залези – без капчица вина.
Разпускам до прозореца си плитките.
А приказките? – пиша ги сама.

С целувка изцерявам всяка болка
(целувам и да няма болка даже)
Умея да търпя. Не зная колко.
Животът неизменно ще покаже.

Така е отредил – жена да бъда
чупливо щастие, любов, тъга.
Дали се справям? Нека да отсъди.
Но много благосклонно при това.

Автор: Мира Дойчинова – irini

И за да съм по темата в темата, спомени за нашите любимци с кадър от сериала „Почукай на вратата ми“:



Спорен и успешен петъчен ден и усмихнат уикенд! Heart
Виж целия пост
# 458
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с добро настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 459
Добро утро момичета!
Прекрасен  петък ви пожелавам.


Ханде на вечерен коктейл.


Виж целия пост
# 460
Flowers HerbДобро утро в петъчния ден!
Кафенце с приятели ... какво по хубаво!

И Ханде - МИЛАНО!
Стилна, обрана, аристократично красива, дипломатична, диалогична ...


Това е класа, ниво - недостижима ... дворец Palazzo Serbelloni - приляга ѝ!
За повечето той е туристическа атракция!
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 461
Не мога да намеря по-точни думи за любовта между Ханде и Керем от тези, които е написала тази блогърка и за това, което изпитвам към момента, след тяхната раздяла. 

Цитат
"Това беше най-красивата любовна история, която някога съм следвала, те винаги ще бъдат в мен... Но трябва да ги пусна. Всеки реагира, както може. Не влизам в никоя страница и не принуждавам никой да мисли като мен, това е мое лично решение и ако в един момент, се случи чудото да ги видя заедно, ще бъда най-щастливата жена на света. Но моля за уважение, както към тях, така и към мен. Това е мое решение въз основа на данни, които нямам намерение да публикувам. Темата е затворена и се грижи за себе си. Внимавайте, отричането е защитен механизъм, така че не боли. Преминаването през болката е урок..."



Цитат
„Любовта сама ще намери своя път през всички езици.“
Руми


Да си призная честно, не мога да приема новият избраник на Ханде. И съм сигурна, че никога няма да го приема. Знам, че нищо не зависи от нас, знам, че в живота много често настъпват неочаквани обрати. Но точно този човек не го харесвам и вътрешното ми усещане е, че Бамби няма да е щастлива с него. Ще поживее и ще видим...

Виж целия пост
# 462
Не мога да намеря по-точни думи за любовта между Ханде и Керем от тези, които е написала тази блогърка и за това, което изпитвам към момента, след тяхната раздяла. 

Цитат
"Това беше най-красивата любовна история, която някога съм следвала, те винаги ще бъдат в мен... Но трябва да ги пусна. Всеки реагира, както може. Не влизам в никоя страница и не принуждавам никой да мисли като мен, това е мое лично решение и ако в един момент, се случи чудото да ги видя заедно, ще бъда най-щастливата жена на света. Но моля за уважение, както към тях, така и към мен. Това е мое решение въз основа на данни, които нямам намерение да публикувам. Темата е затворена и се грижи за себе си. Внимавайте, отричането е защитен механизъм, така че не боли. Преминаването през болката е урок..."



Цитат
„Любовта сама ще намери своя път през всички езици.“
Руми


Да си призная честно, не мога да приема новият избраник на Ханде. И съм сигурна, че никога няма да го приема. Знам, че нищо не зависи от нас, знам, че в живота много често настъпват неочаквани обрати. Но точно този човек не го харесвам и вътрешното ми усещане е, че Бамби няма да е щастлива с него. Ще поживее и ще видим...




     Как беше... Липсва й слънчевата част от нейната същност /перифразирам в момента/... Мдаа...., липсва й вдъхновението, когато рисува спокойно у дома, снимана на заден план, липсва й и озарението и вътрешното спокойствие, но с външно изражение на влюбена и сияеща жена...
Виж целия пост
# 463
Здравейте! Flowers Hibiscus

Nature Zap
"Колкото повече очаквате нещата да са по определен начин, толкова по-разочаровани ще бъдете. Приемете живота такъв, какъвто е и приемайте нещата такива, каквито идват. Ще бъдете свободни. И помнете: Не вярвай на думи, вярвай на действия."








Не че нямам какво да кажа, но .... се "въздържам" по темата на темата! Mask


Лек ден ви желая! Smiley
Виж целия пост
# 464
От Флейм

Прекрасна Ханде




Керемчо



Мелиса
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия